Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Vidiš da sam ostao bez riječi :D
Ne smijem ni da razmišljam o tome, neću moći da zaspim noćas :pfc:
Koliko se samo mijenja raspolozenje iz sata u sat u poslednjih 24h, po ko zna koji put :D
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.025
Reaction score
26.104
Локација
ante portas
Djukic je tu,Bambi je tu,Suma je valjda doktor Mo,a Everton duh Zuke valjda?
Svi su tu kao nekada.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
A mozda i Solomon levo, Suma, Tosic desno...Jankovic onda mora da ispadne ili da menja poziciju trece nema ako ce Tosic desno.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
354
Reaction score
1.387
Локација
Novi Sad
Ljudi moji imacemo brdo utakmica, bice mesta za sve. Ja mislim da ce Tosic da menja i Sumu i Jankovica po potrebi. A na zimu rasprodaja ako ne prodjemo grupe.. Meni bi bilo zao da se Tawamba preseli na klupu.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.091
Reaction score
15.815
Локација
Храм фудбала
Sat vremena zamisljam Ivicu na "predstavljanju" Bambija :respect :respect :respect
Mislim da odavno kvalitetnijeg igraca nismo doveli, a pri tome moze se reci u najboljim godinama.
Bambi dobro nam se vratio!!!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Koja loziona sunce ti zareno... nemoj na kraju da izduvamo svi djuture i Ivica i mi za sve ove igrace koji se spominju.

Prosto mi nije realno da se nesto ovako desi na kraju prelaznog roka.
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108

Mišljenja sam da nema kvalitet da bude standardan u Partizanu, pogotovo za ove evropske utakmice, za ove domace i moze proci.
Na osnovu onog sto je odigrao sinoc moze se steci utisak da je dobar za tu poziciji ali mislim da ce s vremenom doci do izrazaja njegove mane.
Par puta na sredini kada dobija loptu i ne pomislja da proba da prenese teziste igre na suprotnu stranu, znaci da treba neko sa boljim pregledom igre (imao je onu asistenciju sinoc za to svaka čast ali rekoh očekujem sa vremenom da ce isplivati mane i da ce nam to doci glave) i sa sigurnijim pasom (u tu mi je par puta i ranije zapao za oko) , problem je i u visini, treba nam neko ko ce i to da zakrpi malo na sredini tipa Raća ili i taj Zdjelar (1,84) s obzirom na Evertonovih 1,73 koga računam da je siguran u prvoj postavi.
Kao opcija sa klupe ili da zamjeni ako je neko suspendovan ili povredjen apsolutno sam za ali za prvih 11 po mom misljenju ne.
I da, inace gotivim ovog igraca :D
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.781
Reaction score
55.525
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Posle Vozdovca htedoh da napisem da Djukic na silu od Jankovica pravi Tosica, kad ovo.
Nije zvanicno pa da ne komentarisem, ali ja ne pamtim ovakav povratak igraca, u 30oj bez povrede neke, neigranja, nediscipline itd.
Stalno se nesto pricalo, ali niko to nije ucinio.
Onomad su Lazovic i Vukic, dosli, ali nesto na pozajmicu, i nisu dobijali priliku u svojim klubovima.
Ako Tosic dodje, i ne bude mislio da je bogom dan u ovoj ligi, bice neverovatno pojacanje.
Stojiljkovic, pa realno najbolja moguca zamena za Djurdjevica na trzistu, mada mi je i on nerealan.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Realno, ne verujem nicemu dok ne vidim Bambija sa salom pored ivice :D
 

ZoranJ

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
88
Reaction score
6
Pa plasmanom u ligu verovatno prihodujemo 5-6 miliona najmanje, tako da para mora biti za barem jos 2-3 dobra pojacanja.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Neko tipa Mirko Vučinić il' Joveta, Mitar ili Nastasić :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top