Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Meni nije jasno samo, kako zamisljate da se mi ikada pojacamo, ako sada posle 3 dovedena igraca vec smatrate da smo nagomilali mnogo igrača?
To sto je ovo prvi normalan prelazni rok u istoriji, ne znaci da smo odjednom ozbiljan evropski klub i planski se pojacavamo vec od starta transfer roka. Zasto ne iskoristiti ovajvu sansu koja nam se otvorila. Prvi put imam utisak da sportski direktor radi u korist ekipe i celog kluba, donosi pametne odluke, vuce dobre poteze i sasvim racionalne... pa valja to iskoristiti, grabi sve sto mozes. Posle se raskusuraj sa ovima sto su višak, vazda smo mi imali gomilu raznih Ivana Petrovica, igraca koji nikad nisu videli teren a obitavali kod nas 2-3 godine!

To je prirodna selekcija, nema tu ljutnje, docedes boljeg igraca i njegov losiji konkurent gubi mesto. Da li je fer, nije ali zivot nije fer, nauci da se nosis s tim!
Ispada da ne smemo da uzmemo dobrog igraca jer nam je zao ovih sto ce otpasti.
A Dzile je prozivan cele sezone sto drzi par igraca i ne menja ih... a on covek mozda hteo samo da im pruzi sansu jer nije bilo fer oprostiri se s njima!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ivica je rekao da ce biti i odlazaka i da imamo ponude..prema tome brace yourself...
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Sta vec imaju da prodaju, a da valja?
Prodali su nase najbolje igrace iz prosle sezone, nisu valjda ludi da prodaju jos i Jankovica ili Evertona
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Osim Evertona, Jovanovica i ovih "dodjosa" slobodno neka prodaje sve

Lako ce se svima naci zamena ako zatreba
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ne svidja mi se sto je izbor pao na Zdjelara ali opet bolje on nego Lignjovski.
Zdjelar nije toliko bolji od Radina i Jevtovića da bi to bilo neko Wow pojačanje. Ako zaista dođje, dobrodošlica se podrazumeva ali mislim da nam takav tip igrača nije neophodan. Jednostavno ovo je isiljeno rešenje zbog Djurdjevica jer mu je obećan odlazak i Ivica i Djukic neće da mu prave problem. Ne znam, nisam pametan...
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Vest s informera... Šta je, tvorzic opet stopira? Čeka se atomska.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.519
Reaction score
1.304
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Zdjelar odmah postavlja neke uslove, je li?

Dosao bi ako ce stalno da igra. Otlazao bih ja njega... Nista bolji nije od Kice, Radina i Jevte.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Zdjelar : Partizan nema sta da trazi protiv Olimpijakosa.

Ne treba nam, petardica.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Baš je nelogično da to igrač kaže. Ne, nego ćemo da mu garantujemo mjesto i minutažu da bi došao.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Pa sta ako je to rekao?

Nije izjavio kako ne postoje pare, za koje bi presao u Partizan i slicno, vec je decko dao svoje misljenje...

Ako dodje, dobrodosao je, pogotovo sto mislim da je mnogo bolji od Jevtovica
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Mileva nikako ispod 500 nece.Vragolani.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.916
Локација
Tu, odmah iza tebe
Sad vam i Zdjelar ne valja? Nista, vracaj Sasu Markovica, Ivana Petrovica, Fabricia i Nemanju Petrovica.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top