Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Pošto je izvesno evo da budem među prvima. Neka ti je na sreću naš sveti dres, dobrodošao!
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Kakav paradoks, na istoj slici Sasa Ilic i Ozegovic
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Procitajte najavu Ozegovica na zvanicnom tviter nalogu FK Partizan i bice vam sve jasno :puke

inace ponovo krece prica da ovaj prelazni rok nije gotov, da ne bude opet bombe, nuklearke, ukoliko imate informaciju iz prvu/drugu ruku, a ne sa nekog portala, tvitera, fejsa, javite to moderatoru koji je online pa onda ovde postavljajte.

U sprotivnom slede poeni.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Po meni Milko i Stojke nisu greška nego dva od sigurno najboljih 10 poteza u prelaznim rokovima Partizana ikada!
Milko mi je (dok je igrao kod nas) ulepšao mladost a Stojke me (otkad brani kod nas) spasao mnogobrojnih razočaranja i poraza u starosti...
Ne kažem da prelazak ,,cigana,, kod nas treba da bude neko pravilo i nešto čemu treba težiti, ali i ne pravim od toga neku katastrofu, ima i gorih stvari od toga...
I, cenim kad ljudi imaju neki svoj princip, čak i ako se sa principom ne slažem, ali ne znam KOJI je princip ovde u pitanju?
Da li je svaki ,,cigan,, greška?
U tom slučaju Milko, Stojke, Kleo, Stevanović, Mitrović, Ostojić, Đuričković, Antonov...itd...napolje iz kluba...ili je greška samo neki ,,cigan,, a neki nije...i kako se to određuje...
Po instagramu, fejsbuku, čime li? Po tome šta je neko kao napaljeni klinac od 15 godina negde napisao, pa ga godinama posle zbog toga treba ,,kamenovati,,?
Po stepenu nečije odvratnosti i ciganske ,,zagriženosti,,?
E, pa to je već vrlo klizav teren, i ulazi u sferu nečije subjektivnosti...


Ne znam ima li Forum neki ,,organ odlučivanja,, niti u kojem je obliku, nasledna monarhija, republika, privatno vlasništvo, demokratija, anarhija, skupština, vip članovi, moderacija...?
Kalo Forum može nešto da odluči? Glasanjem? Naredbom viđenijih članova?
Sve i da Forum stvarno ima neki ,,organ odlučivanja,, niko FMPu ne može da zabrani kako će da se zove, niti meni da naredi šta ću da mislim, kažem ili napišem...pa ni Forum...

Цитат који се односи на мој упис не сугерише да су Стојке и Милко били грешке, већ полемише са тврдњама одавде да кад је тад направљен преседан, онда може све и уопште није коректно да буде злоупотребљен за коментар који је обична замена теза.
Иначе то лаконско генерализовање Стојке, Клео,Ђуричковић, па хајде онда и ужеговић, мешање баба и жаба по разним основама и резон све је то исто, представља шушкави, шарени папир у који се може умотати било шта.
Теза да је немогуће поставити ваљане критеријуме циганисања, па онда ваљда и не треба да их буде је банализовање здравог разума.
Дозвољавам да некога не вређа нешто што би мене вређало, али то не може бити основа за позив на аутистичко разумевање догађаја под фирмом разложности и практичности.
И не мора нико од нас, нити сви заједно да успостављамо било какве критеријуме, поступци и понашање сваког од њих одређују сами по себи о чему је реч.
Прича да је у питању тинејџерско лудирање је тек вређање интелигенције саговорника.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.174
Reaction score
14.596
Локација
Brdo Banovo
Ovaj momak je iz Republike Srpske, TAKO JE ODGAJAN, i u TOM OKRUZENJU RASTAO. Gde je zvezda STUB SRPSTVA, gde za Partizan igraju SIPTARI a OSNOVALI GA HRVATI . Malo je VECA LOZANA, PA NE UME DA KONTROLISE TEMPERAMENT, iako je sigurno i dalje njihov navijac, mislim da je JAKO LJUT NA NJIH i razocaran sto nije dobio sansu. Ubedjen sam da je imao ponudu od NAS I NJIH da bi nasu pre prihvatio, da ima ogromnu zelju da im se osveti.

Ne znam kako bih ovo iskomentarisao i kako neko vec nije...
Cek da probam,
joooj, sine Ognjene, jabuko..jojj kako ces sad u Partizan ( iz zagreba) a toko si bio fino odgajan i u oboru, ovaj u okruzenju rastao. Jaooo sine, zar sa siptarima na Jna u sred Zagreba. Jaoo sine Ognjene, znam da si temperamentan, ali jabuko sad se kontrolisi, ne budi mi ljut na nase i na njihove i na nase. Ma ipak im se Ognjene Srbine sine iz Republike Srpske, jagodo nasa osveti. Njima. Onim njima. Glodarima.

Pravda za zabludelog Ognjena!
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
I sta cemo ako ova glavusa da 20+ golova za FK, donese bodove npr u Bernu i Kijevu. Hoce li nas ego sputavati da slavimo prolazak dalje ili ko zna sta vec ?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.466
Reaction score
38.374
E sad bih tako voleo da bomba prelaznog roka bude povratak Mange. Legao bi nam kao budali šamar u ovom mučnom trenutku. :D

Udri Manga, brate mili, pobi gi sviiii....

@JasminaT:
Nije još, svađaju se ko će prvi na nišan. :wink:
 

BeerBrain

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
106
Reaction score
473
Локација
Novi Beograd
Procitajte najavu Ozegovica na zvanicnom tviter nalogu FK Partizan i bice vam sve jasno :puke

inace ponovo krece prica da ovaj prelazni rok nije gotov, da ne bude opet bombe, nuklearke, ukoliko imate informaciju iz prvu/drugu ruku, a ne sa nekog portala, tvitera, fejsa, javite to moderatoru koji je online pa onda ovde postavljajte.

U sprotivnom slede poeni.

Čisto da ljudi pročitaju kakvu gadost su napisali :puke:puke:puke:puke:puke
Ovaj momak je rastao u dresu #FKP koji će nositi ponovo ponosno! #ožegović #51
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Uklonjena najava za 15:30 na tv Partizan
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.485
Reaction score
41.382
Локација
Žrnov
I sta cemo ako ova glavusa da 20+ golova za FK, donese bodove npr u Bernu i Kijevu. Hoce li nas ego sputavati da slavimo prolazak dalje ili ko zna sta vec ?

Pa placen je 300keur, kad je vec govno I govedo, bar neka daje golove.

A I da da 50+ golova bice I dalje picka ciganska

EDIT: pa to gledam... viidim da su izbrisali, ide snimak neki.. pa rekoh da li gledam pogrsan link... OOO, sveti haralmpije, budo, sve sile ovog sveta, kad - ako ne sad!? Evo sad cu se prezvezditi ako treba..
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Jebacu mu mamu maminu celu utakmicu.

Bice tretiran kao najgori cigan sa dna kace, sto i jeste.

PICKO MUSAVA CEKA TE PAKAO.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top