Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.582
Reaction score
3.499
Pa ajde da ne cekamo. Neka bude sutra u 12 ispred VMA, i da krenemo da sirimo.

Bice grobarskih okupljanja veceras zbog utakmice, pa da to iskoristimo... eto i ko zna ljude koji odrzavaju GTR i Krcuniju nek im pise... ko ce ako ne mi?
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Nema potrebe za veliki broj ljudi, dovoljno je da se izabere prikladan poklon i da odu jedan ili dva prestavnika u posetu. Ipak je covek bolestan i u bolnici.

Vec je inicijativa pokrenuta i u toku dana pokusacemo da realizujemo.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.320
Reaction score
10.969
Локација
Beograd
edit

nema potrebe javno da pisemo gde se nalazi.

Spejs
 
Последња измена од уредника:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Isto što i sa mnogim drugima. Ideja ostaje samo ideja ako se ništa ne uradi.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Dule nije neprijatelj republike Srpske, već naprotiv - pljuvanjem trenutnog sistema je najveći prijatelj srpstva.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Hvala puno za link. Rekose doktori da se Dule fino oporavlja, a i izgleda fino. Sto je odlicno.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.676
Reaction score
3.595
Локација
Niš
Do čega jedna glupost može da dovede...
Sreća da je general dobro.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
577
Reaction score
2.287
Jel ima neko link celog intervjua koji je Dule dao za Nedeljnik. Izvukli su naslov "Srbija je najveći krivac za građanski rat" , eto voleo bi da pročitam ceo tekst pa sam da zaključim dal je stvarno to mislio ili je izvučeno iz konteksta.
I da se pridružim ostalim forumašima u željama da se DV izleči, pa da nastavi da radi ono što najbolje zna.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
"Takođe, ti pravi sarajevski Bošnjaci su mek narod koji je dosta propatio i prema kome ja imam i simpatiju i neku vrstu participacije u kolektivnoj krivici", rekao je Vujošević.

On je precizirao da misli na krivicu za rat u kome je nestala Jugoslavija.

"Ja sam bio za Jugoslaviju i bio sam za svakog za koga sam mislio da se bori za Jugoslaviju. Međutim, brzo se pokazalo da to nije bilo tako, da se vojska povlačila na granice Velike Srbije. Naravno, krivice ima na svim stranama, ali s obzirom na to da je Srbija bila najmnogoljudnija i da je kontrolisala vojsku, ipak najveću odgovornost za te ratove ima Srbija. Nešto veću od ostalih.

Pogotovo kada je u pitanju Sarajevo koje je toliko bombardovano kako bi se tu koncentrisala bosanska vojska, da bi mogle da se oslobađaju druge teritorije. Kao da smo osvajali Albaniju. Pa to je bila naša zemlja, Jugoslavija. Šta smo onda osvojili?", rekao je Vujošević.



mada ja se nadam da se tema o ovome nece pokrenuti, nemam bas vremena i zivaca da se borim sa vetracanja, sam protiv svih, a to onda povlaci da otkrivam lose stvari iz kkp pre pojave psiha i cokija, tako da ako moze da ulozim veto da se o ovome ne prica :D
mnogo sam se iznervirao kad sam video ovo.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
577
Reaction score
2.287
@boksa Hvala i za ovaj isecak, pametnom dosta :wink:
 
Top