Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Jbt čovek je partizanu dao svoje zdravlje, to se parama ne kupuje

Mora da prelomi u glavi da mora da se zaleči, i ode negde isključi i posveti se lečenju bez stresa, znam da je tvrdoglav ali zdravlje je najvažnije
 

PitBull

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2012
Порука
214
Reaction score
211
Dule bi pre potpisao da mu odseku nogu nego da mu zabrane bavljenje kosarkom. Takav je covek, to mu je u krvi.

Mislim da je transplatacija pod moranje u sto kracem roku jer sa toliko ostecenim bubregom i problemima sa secerom, situacija moze samo da se pogorsava... Nadam se da ce General pobediti najvecu bitku do sada u zivotu i povesti BiH ka SPu.

Bruka i sramota da bude sve u klubu.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Šta se čudiš, brate, svi ga poštuju, osim Srba. U Srbiji je provučen kroz blato, kao državni neprijatelj br. 1, a zna se i zašto, dok je onaj gmizavac legenda. Žalosno je to, što dobar deo Partizanovaca, pada na te finte i umesto da poštuju čoveka, koji je dao zdravlje za Partizan, ponašaju se gore od ciganštura. Opasno je ovo sa Duletom, trebalo bi da batali posao.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Hoce li sad neko da se javi da prokomentarise ko je Lovernj, a ko Bertans?! I kako Bertans stoji da zdravljem i imovno, cisto da se besmislena paralela istera do kraja...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Mora da prelomi u glavi da mora da se zaleči, i ode negde isključi i posveti se lečenju bez stresa, znam da je tvrdoglav ali zdravlje je najvažnije

Teško burazeru, teško. To je takav tip ljudi, koji ne misle na svoje zdravlje nego rade ono što vole. Za njega bi zaista bilo najbolje da prekine sa košarkom godinu-dve i posveti svu pažnju lečenju, a posle, ako sve sredi, biće vremena da se vrati u košarku, a možda i u svoj Partizan.
 

БИЛИ

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
150
Reaction score
32
Dule je više puta ponovio da je košarka ono što ga drži u životu, tako da zadnje što se od njega može očekivati je povlačenje na lečenje. Iako mu je to odavno neophodno.

Ali takav kov ljudi je prosto nemoguće ubediti u opciju pauze, povlačenja na rezervni položaj ili odustajanje.

Zato i jeste jedinstven i teško ponovljiv.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Dule legendo ozdravi da bi mi imali nadu da ćemo ozdraviti.
 

marko78

Grobar
Учлањен(а)
12.08.2009
Порука
476
Reaction score
189
Ako FK Partizan nisu Đurić, Zeka, Bjeka, Vazura i Vučela, onda ni KKP nisu Toša Mlađa i ostali.

Duško Vujošević je tužio KOŠARKAŠKI KLUB PARTIZAN. The End!!!

Zašto nije pojedinačno tužio ove što mu nisu produžili ugovor i od njih tražio novac od prethodnog ugovora.

Ponavljam, Vujošević ima svo pravo ovog sveta da tuži klub, jer klub, a ne Toša i drugi, mu duguje novac.

Meni smeta samo jedna stvar, a vi to pokušavate da opravdate. Sasvim je nebitno ko je šta i koliko uradio za klub, ugovori i pravila su jasni! Ne možeš jednom reći da je uradio mnogo za klub i da pravila za njega ne vrede, a drugome, koji je uradio manje, da tražiš da oprosti dug klubu, pa čak ga nazivaš đubretom ako tuži klub.

Ili svi da praštaju dugove, ili niko!
Interesantan sam znati kako ovo u praksi funkcionise. Zamoljava se webgazda da ne izvaljuje fantazmagorije na daljinu.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne kapiraš!!! Naravno da ne funkcioniše i da je nemoguće, zato je i tužio KK PARTIZAN!
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Da li je po tebi isto kad tuzi fizioterapeut koji ima platu 1.000 evra i koji treba da placa rezije i izdrzava porodicu i covek kome je Partizan omogucio da zaradi stotine hiljada evra?!

Gledas na stvari principijelno i strogo dosledno, iako svi nisu u istoj situaciji.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nema razlike. Ugovor je ugovor! Za mene na važi "neko je Lovernj..... ". Ako neko želi da oprosti dug, hvala mu, ali ako ne želi, ima pravo na to. Podjednako važi za fizioterapeuta i za Duška Vujoševića.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Nikad nije bilo govora o oprostu duga, vec da se saceka sa naplatom, a ako neko posle Partizana ubode milionski ugovor, sasvim je za ocekivati da ce sacekati sa tuzbom.

S Bertansom je bio slucaj da je otisao bez obestecenja jer je iskoristio to sto nije bio placen, za razliku od nekih drugih. A oprostio je posle deo duga koliko se secam.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.754
Reaction score
6.287
Teško burazeru, teško. To je takav tip ljudi, koji ne misle na svoje zdravlje nego rade ono što vole. Za njega bi zaista bilo najbolje da prekine sa košarkom godinu-dve i posveti svu pažnju lečenju, a posle, ako sve sredi, biće vremena da se vrati u košarku, a možda i u svoj Partizan.

Koliko ja ovako mogu da procitam izmedju redova Duletovoj bolesti nema leka. Mislim ako je to ono sto ja mislim da jeste. Njegova verovatno hronicna bubrezna insuficijencija u kombinaciji sa secerom moze samo da ide ka remisiji (stanje kada bolest miruje). I on sad verovatno balansira izmedju teske bolesti odnosno stanja u koje je dosao (ako se vec spominje gangrena stanje sa secerom mu je katastrofalno) i verovatno najbolje moguce medicinske nege koja mu je dostupna. Mozete da zamislite u koliko je teskom stanju kad je uz sav njegov novac i ugled koji su verovatno dovoljni za najbolje lekare dosao u ovaj stadijum.

O govnima u klubu koji se i dalje ne oglasavaju o ovoj tomi ne vredi trositi reci:puke
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
ako se ne varam, Dule čeka transplantaciju.....čini mi se da sam to negde pročitala..
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Dule nam se prepolovio :/
Ne daj se Generale, BORBA BRE!!!
 
Top