Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.525
Reaction score
23.598
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Srpski šampion imao je sreće prilikom izvlačenja jer je dobio najslabijeg od povlašćenih protivnika, dok će se 'crveno-beli' sastati sa ekipom koja je do juče vodila borbu za plasman u osminu finala Lige šampiona.

Zar moćna, silna, slavna Sparta nije bila glavni favorit za osvajanje LE, a ovi koji im beže 20 bodova, amateri neki? Jebem ti cigansko novinarstvo.

Nisam hteo Arsenal, jer sam bio siguran da bi ono govno izvelo najjači sastav. Ovi su jači od nas, al' kad pomislim da je mogao Atletiko, i nije loše.

Samo treba, levi i desni bek, zadnji vezni, dobar štoper, centarfor, i da ostanu Stojković i Everton.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Kad se pogleda kakva su imena bila opticaju dobro smo prosli. Mislim da su i oni zadovoljni zrijebom, al ipak nas nece shvatit olako jer smo neko ime koje se vrti u LE manje vise svaku sezonu.

Kakve su nam sanse mozemo pricati par dana pred prvi mec jer ko zna kako ce do tad izgledati timovi, ipak je prelazni rok pred nama.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Oni su jaki samo tako. mi ako se ne pojacam ispadamo sigurno.
Da igramo za 10 dana sanse bi nam bile 5%.
A i ovako su favoriti.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Sad sam malo pogledao njihov sastav i biografije igraca, izuzetno iskusna ekipa, godinama igraju zajedno. Vise od pola prve postave je zadnjih 10 godina u ekipi.

Uz nove bekove, Stojkovica na golu, DMC + MC i spica, i uz uslov da ne prodamo Tawambu i da Tosic bude zdrav i spreman, sanse postoje.

U svakom slucaju, bolje oni nego Arsenal ili Atletiko, a sigurno da je i njima bolje sto su izvukli nas umesto nekih mnogo jacih ekipa.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Najbitnije je ne zaboraviti da se fudbal igra i posle dvomeca sa Plzenom. Prema tome treba praviti tim! Najgore sto moze da se desi jeste da se nagomila igracki kadar, da se dovede veliki broj skupih igraca, ili pozajmice od 6 meseci, pa na leto sve ispocetka.
Najbitnije je da se napravi ekipa koja ce i protiv Viktorije igrati, ali isto tako je bitno da ta ekipa igra na leto u kvalifikacijama.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Faktički su kao Man city ali u svojoj ligi. Skor 15-1-0.
Kakav god sastav budemo imali protiv njih oni su apsolutni favoriti.
Nadam se da će prvi meč ipak biti sa publikom..
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.448
Reaction score
12.026
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...ali isto tako je bitno da ta ekipa igra na leto u kvalifikacijama.

Mi, kako igramo u ovoj sezoni, vrlo lako može da se desi da sledećeg leta preskočimo bilo kakve kvalifikacije za UEFA takmičenja.

Svakako, na leto će mnogim Grobarima repstacija pružiti mnogo veću navijački radost.

Nama, glodarima, ko jebe mater.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Nezahvalno je komentarisati šanse meča koji se igra za više od 2 mjeseca.
Jedno je sigurno - Nismo bez šanse za prolaz dalje.
Dobili smo jakog protivnika, ali smo mogli da dobijemo i 3-4 pakao ekipe.
Vjerujem da možemo još jedan (veliki) korak da napravimo uz malo sreće, ali i pojačanja.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.178
Reaction score
751
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Upravo je poenta ovo sto pise MladenGPG. Taj dvomec se igra za 2 mjeseca, ko ziv ko mrtav do tad. I mi smo izmedju dvije reprezentativne pauze imali seriju da smo sve utakmice dobili, a sad smo prosuli 7 bodova u 4 meca. Mene interesuje do kad traje prelazni rok? Mi bi trebalo glavne igrace da dovedemo do 15. januara najkasnije, ne bi li nesto uigrali.

Sto se pojacanja tice, mi sad mozemo da registrujemo samo 3 nova igraca. Ja mislim da je nama pitanje svih pitanja da dovedemo kvalitetnog centralnog veznog umjesto Jevtovica, i da bi nam onda i cijela ekipa znacajno bolje izgledala.

Druga je stvar sto ce ovi vjerovatno da prodaju i Evertona i Tavambu, pa nam onda treba jos jedan centralni vezni i plejmejkerili rasni centarfor, zavisno od postavke igre.

U odbrani ne ocekujem neke velike promjene osim ako nekog ne prodaju,a to je vrlo tesko. Nego bi nama najvaznije trebalo da bude da se oslobodimo drvenarije iz tima i da ubacimo nekoliko omladinaca, treba se spremat za narednu sezonu...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.525
Reaction score
23.598
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Mi, kako igramo u ovoj sezoni, vrlo lako može da se desi da sledećeg leta preskočimo bilo kakve kvalifikacije za UEFA takmičenja.

Svakako, na leto će mnogim Grobarima repstacija pružiti mnogo veću navijački radost.

Nama, glodarima, ko jebe mater.

Pola njih bi pre izabralo da red star kokeza prođe grupu, nego mi Čehe, nažaolst.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Djukic prizeljkivao plzen, znaci nece on nidje...
Kako trenutno igramo, plzen je kao i real ali kao sto rekoh, kako je moglo i dobro je
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.406
Reaction score
3.296
Локација
Tamo gde su Grobari
Dobar žreb, zadovoljan sam! Ne razumem vas koji celo vreme kritikuju odluku da Everton odigra prošlu utakmicu. On bi svakako dobio žuti karton protiv ovih u Beogradu pa opet ne bi igrao u Češkoj, tako da nam dođe isto.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.574
Reaction score
3.428
Pola njih bi pre izabralo da red star kokeza prođe grupu, nego mi Čehe, nažaolst.

Pa, mora se popuniti praznina koju je napraviJo Nolo :buhaha

Nego, 'bes mi sve, meni je ipak Ivica zadnja nada :D Ja mislio da ce se moliti da nam zapadne neki Atletiko, da bi se pravdao kako je prvenstvo gotovo, a rival neprelazan, a i da ce za Plzenj da kenja kako je uzasan rival... kad ono, lik kaze da sve bacamo na Evropu, pa i da je ovo pozeljan protivnik, sto znaci da valjda spremaju nesto da utegne ovaj rastimovani orkestar.

E, sad, ako on smatra pojacanjima Sumu i Solomona, a uz put proda Evertona (sasvim izvesno) i Tawambu (mozda), i ostavi nas sa Jevtovicem (pucaj penale dok se ne prodas) i Mileticem, i donese dva alibi JSL drveta i neko shatro pojacanje koje ce doci tri dana pre utakmice... to je vec druga stvar.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.452
Reaction score
12.102
Локација
Beograd
Iskusna ekipa,bez zvucnih imena,sve sami Cesi uz ponekog Slovaka.Ni jednog Brazilca nemaju :D Znaci ruzna igra na rezultat.Proci ce kao Videoton kad im odigramo opa opa.
Vrednost tima im je 25 miliona.Nasa vrednost 21.5miliona.Svi smo ovo zeleli,nadam se da ce lopovi u upravi imati ambicije da se prodje najlaksi moguci protivnik u 1/16 finala i da ce dovesti adekvatna pojacanja, a ne rasprodati tim.Da smo kojim slucajem izvukli Milan,Arsenal ili Atletiko ubedjen sam da bi sve rasprodali do Bozica.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Plzen je lepo pivo. Kushao ga nekoliko puta. Poceli smo pohod na ligu jevrope protiv ekipe na V, nastavljamo.
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Pilzen je imao dva poraza u grupnoj fazi, od Bukaresta 3-0 i od Lugana, koji je medju slabijim ekipama u svajcarskoj ligi, 3-2.
 
Последња измена:

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Skor ekipe u prvenstvu ne govori nista. Evo i mi smo dogurali do nokaut faze a igra nam goli kurac i u prvenstvu smo u kanalu. U principu Plzen je ono sto je Stanojevic htio da pravi od Partizana. Solidna ekipa sa dosta domacih igraca koji su prosli omladinsku skolu.

Rasprodaja tima je neizbjezna. Ako ne sad na zimu onda ce autobuska stanica da radi na ljeto. Autobus igraca ce otici a u povratku ce dovuci nove igrace. Dosta toga ce odluciti i ovaj derbi u subotu posle koga ili definitivno ispadamo iz trke za titulu a u slucaju pobjede neke sanse ce i dalje postojati. Niko u nasem timu nece ostati zarad dvomeca u LE i odbiti dobre ponude od klubova iz inostranstva to je valjda jasno svima.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Ako Djukic ostane procicemo kao onomad sa Slavijom iz Praga.Ovde nesto na jedvite jade,a tamo rastimovanje.Vidi se da je Plzen domacica samo tako i to se vidi i kroz to sto su u gostima izgubili od Lugana raspalog,a i Steaua ih je fino nakrcala u Rumuniji.Ako Iglica dovede odbranu komplet i #51 zameni ozbiljnim napadacem,uz Evija koji mora da ostane...imacemo cemu da se nadamo.Sve u svemu...bolje nego Atletico da je pao.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top