Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Ma teska govnarija, generalno, ne bih voleo da Partizan postane necije privatno vlasnistvo, ali izgleda da je to izlaz iz pakla koji prozivljavamo, retko koja firma moze da namakne tolike pare, koje Partizan moze da zaradi prodajom igraca, i nagradama od UEFE, ali nikad nema dovoljno
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.517
Reaction score
5.170
Pretjeraste za medlju...Isjekoste vene zato sto je na nekom tariguzu izasao spisak propalih fudbalera.

Rekao je Iliev skoro da je u planu ubacivanje igraca iz omladinske skole umjesto igraca koji su u drugom planu, tako da ne ocekujem puno jsl gradje.

2-3 dobra igraca, 2-3 jsl pokusaja, 2-3 iz omladinake skole i to ce nam vjerovatno biti to.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
433
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Negdje procitah da se interesujemo za Milana Gajica, desnog beka mlade reprezentacije. Negdje u Francuskoj igra, ali nema minutazu.

Ukoliko iskopam link, podijelicu ga.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.668
Reaction score
2.855
Локација
Humska ulica
Pare od LE dobijas na kraju sezone,tj u junu 2018.

Nebitno...oni su apostrofirali da su transferi Milenkovica za 5.1 milion i Leonarda za 4.2 miliona doneli stabilnost klubu,redovne plate i lagodan zivot za Partizan.Kada na to dodamo 1.7 miliona za Necu Mihajlovica dobijamo to da za 11 miliona eura mi po njima mozemo da uzivamo.E onda ide na delo najveca bruka i sramota ove uprave a to je prodaja Urosa Djurdjevica totalno nepotrebna za 2.5 miliona.Obecano je bilo da ce jedan od njih dvojice (Lea i Urosa) sigurno ostati.Slagali su kao i uvek.Ali posto su "gospoda" u upravi alavi na pare i posto pare primaju radje od prostitutki prodali su i Urosa jer nikome ne znaju da kazu NE.Doveli trenera marijonetu koja sve prihvata i onda se kukamo kako je -9.Alo bre oterali ste dva coveka koja su dala 50 gola prosle sezone.Sada imamo situaciju da od prosle sezone kada smo se sprdali sa ciganima i samo cekali da vidimo koliko cemo da ih nakantamo,sada cekamo X i vicemo kako nam je rezultat top i kako smo izdrzali (izjava trenera nam).Sada dolazi novi prelazni rok i nova bruka.Prodace sve sto stoji na dve noge i dovesti krseve da ih zamene.Jankovic leti,Tawamba leti,Everton leti.Iskreno ne nadam se nicemu kvalitetnom jer oni to ne znaju da sprovedu u delo.Da su 4 miliona ulozili od 13.5 koliko smo prihodovali Partizan bi gazio kroz njiva ligu od sale.Ovako svi u napad na Aksentijevica,da ga dovedemo kako znamo i umemo da sluzi nicemu jer za bolje i nije :pop
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Dodaj na to 1.5 mil za malog Vlahovića i ako je prava cifra verovatno duplo veća
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Dodajte na sve to i pare sto cemo uzeti od transfera ove zime.
Predpostavljam da ce prodati Tavambu i Jevtovica.

I jos ako se uzme u obzir da cemo ostati samo sa dva stranca, (Evi i Suma) nemaju nikakvo opravdanje da ne dovedu tri kvalitena pojacanja na poziciju desnog beka, centralnog veznog i napadaca.

Ako se ove tri rupe u timu kvalitetno zakrpe, bez da se otvori neka nova, smatracu ovaj PR za dobar, a odlicnim, ako pored ovo, dovedemo bar pristojnog l. beka i jako kvalitetnog stopera.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
PREKOBROJNI
Đorđe Lazović
Nemanja Stevanović
Mohamed El Monir
Lazar Ćirković
Petar Đuričković
Saša Marjanović
Alen Stevanović
Teofilus Solomon

ako nekoga mrzi da otvara gornji link,lista igrača koji sigurno napuštaju Partizan.

Šteta jedino za solomona ,verujem da bi mogao nešto da pokaže u budućnosti..
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.918
Reaction score
4.265
ivica je rekao kod onog pantica da nece biti nikakvih velikih imena i nece biti velikog tumbanja, u sustini oba gospodina su se slozili da mi imamo dobar tim koji ce biti znacajno bolji kad svi sad prodju pripreme sa djukom ...

:pop
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.178
Reaction score
751
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Dobro mi rece, da ne gledam cijelu emisiju.
Otprilike ista prica kao ljetos. Imamo tim koji je osvojio duplu krunu, uigrani smo, nece biti velikih promjena bla bla. I onda s Kljajicem i Cirkovicem izadjes na olimpijakos.
Samo sto kad pocne proljecna polusezona ne mogu da se dovode pojacanja, kao sto smo se ljetos izvukli.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Zasto bi se pojacavali kad su se od titule oprostili jos prije mjesec dana? To je klub bez takmicarskih ambicija. Vazura i on su izjavili da su maltene svi na prodaju, pa sto zabodu, nemaju igraca koji ne moze da napusti klub, i imamo sve osim desnog beka. Nade polazu u pripreme, da ce se nesto iznenada preokrenuti, da ce nesto pasti sa neva i da ce Suma i Ozegovic postati Leonardo i Djurdjevic i da ce na prolece dati bar pola golova kao ova dvojica, a to je 25, a da ce Miletic postati Bleki. Jos da Vozdovac tuce cigane 3x na prolece.
Iz aviona se vidi da je to sve naplanski, na dza-bu, da klasnih igraca u Partizan nece dolaziti.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.918
Reaction score
4.265
vazura: igracemo sigurno bolje na prolece

pantic: bicemo jos jaci

vazura: ne procicemo pripreme

:banghead

:puke

:prekrsti
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Minimum minimuma za ovu zimu:
1. Ako ode Stojke - dovesti golmana Voždovca.
2. Ako ode Everton (a možda će i Jevtović) - dovesti DVA zadnja vezna, tipa Zdjelar i Raća, ili jednog od njih uz kvalitetnog stranca. Uz to, imaćemo i Kosovića...
3. Ako odu obojica, nikako ne prodavati Tavambu, jer bi to značio potpuni raspad, da prodaš 3 od 4 ponajbolja igrača... a uz to dovesti tog Gou ili sličnog igrača, znači opasan apgrejd u odnosu na Ožegovića.

Sve ispod navedenog znači da ćemo biti lošiji u odnosu na prvi deo sezone, a ja već sad ne mogu ni da zamislim sve ovo što sam naveo... tako da akontaciono jebem mater upravi.

Da ne pričam po hiljaditi put da smo se ogrešili o Đoleta... a posle će on da ispadne smrad kad nas odjebe, i tako...

Bekovima neću ni da se bavim, jer vidim da smo tu najebali kako god okreneš, očigledno nećemo dovesti nijednog igrača koji bi tu napravio bitnu razliku.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
577
Reaction score
2.285
Spavas li mirno plzenjska viktorijo kad Djukic sa Kipra dovede masinu koja melje. Ma tako je Ivice koji ce nam kurac pojacanja, igramo do jaja, bas ima dosta igraca za rotaciju, Tosic u zivotnoj formi nema povreda svaku drugu tekmu.Suma polaka hvata formu za sezonu 18/19. Samo cekam Pantica za par vesnika,kad Stojke ode, kako objasnjava da Kljajic i nije tako los golman, nego peta kolona ometa sve igrace da iskazu svoj kvalitet. Vazuri idu suze na oci kad ih slusa da ne trebaju pojacanja, vec se osigurao do II kolena, sad ide na III.
briga me za zimu, briga me za sneg...
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Kad pogledam ova imena igraca koji su uredno primali platu, a bili potpuno beskorisni, place mi se. Nemam pojma koliku su platu imali ali cijenim da su svi zajedno imali bar 200 hiljada godisnje. Samo za te pare je mogao da se dovede jedan sasvim dobar igrac koji bi bio koristan. Nevjerovatno na koji nacin se nenamjenski trose sredstva, kako se neplanski radi, koliko ljudi nemaju elementarnog znanja o ekonmski isplativom i racionalnom poslovanju.

Apsolutno sam siguran da je umjesto svakog od ovih igraca, mogao da bude upotrijebljen po jedan iz omladinske skole, jer manji doprinos od ovih nisu mogli dati, em bi klub manje potrosio, em bi se igraci brzi prilagodili i uveli u prvi tim, a ko zna mozda bi isplivao novi Bleki.

Ali svi znamo ko nam vodi klub, tako da mozemo samo da pricamo odje praznu pricu.
 
Последња измена:

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Pitam se, na koga li je mislio dobrocudni Iliev kada je rekao da smo na dobrom putu da vratimo nekog mladog igraca, ima 22/23 godina, i potencijal da bude A reprezentativac.

Mene jedini koji mi pada na pamet je Dejan Drazic, i to bi bio pun pogodak.

Inace, odlican potez sto su rasterali Tomicev i Markov ckart.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.007
Локација
Kobasicarija "Venac".
Sad će botovi da nam objasne kako je ovo dobar tim, koji je izborio proleće u evropi i kako ne trebaju pojačanja.

Unapred, marš u pizdu materinu botovsku, jebo vas pantić glupe!

kamo srece da niko ne dodje a da niko ne ode. to je na zalost nemoguca misija. ukanalice nas odlaskom kostura tima, pri tom nece dovesti nijedno veliko pojacanje., eventualno raca, I to je to. uopste me ne bi zacudilo da I bambija prodaju.

mi gadjamo osminu finala LE???
:pop
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top