Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Мали џин

  1. Мали џин

    FK Partizan 2023/24

    A ofanzivno ubijamo :D Za defanzivu mu trebaju igrači pre tog pomoćnika. Ove sezone, Partizan u prvih 10-15 kola i Partizan posle kao da nisu isti timovi. Igra nam se svela na to da Zahid izmisli šansu i da neko da gol. Ono kako smo mi stajali na početku sezone na terenu i ovo u prolećnoj...
  2. Мали џин

    FK Partizan 2023/24

    I igrali nefudbal.
  3. Мали џин

    FK Partizan 2023/24

    Ja i dalje ne mogu da verujem da postoje ljudi, navijači Partizana, koji mogu da imaju pozitivnu misao o upravi. Valjda smo svi saglasni da su zlo, kolabracionisti i da rade protiv interesa Partizana. Razumem viđenje situacije "samo podrška treneru i igračima" ali nemoj da se lupaju etikete...
  4. Мали џин

    FK Partizan 2023/24

    Slažem se, zato i kažem da analize igre, odbrane, taktike... Nemaju poentu kad znamo da naše trenutno postojanje u ovoj državi služi samo da se da legitimitet ciganskim titualama i pobedama što su nam ne pokazali nego nacrtali u prethodnih par dana
  5. Мали џин

    FK Partizan 2023/24

    Meni nije jasan stav "Ko kritikuje Duljaja taj podržava upravu". Ne verujem da postoji jedan čovek koji navija za Partizan a da ima pozitivno mišljenje o upravi, valjda se slažemo svi ovde da je to kancer. Ali isto tako kritike kad su na mestu nemojte etiketirati ljude jer misle drugačije od...
  6. Мали џин

    FK Partizan 2023/24

    I dok se vi sad raspravljate i režite jedni na druge ko je bolji trener i ko je imao bolji tim, Vazura sa još većom bolikurcijom pali novi tompus i nazdravlja.
  7. Мали џин

    FK Partizan 2023/24

    Imaš situaciju da ti je gazda van zemlje i da je povodac blago otpušten i na beskonačan spisak nedela možeš da dodaš da si jednom pokazao zube time što ćeš podržati odluku igrača da ne igraju ali ne, ti izabereš da budeš ljudski proliv do kraja jer nećeš da istrpiš packe kad se vrati. Marš napolje
  8. Мали џин

    FK Partizan 2023/24

    Ovo je sad baš vređanje mozga u smislu car je go al hajde sa se pravimo da ne vidimo.
  9. Мали џин

    FK Partizan 2023/24

  10. Мали џин

    FK Partizan 2023/24

    Saopštenje FK Partizan Upravni odbor doneo je odluku da FK Partizan nastupi na sutrašnjoj utakmici polufinala Kupa Srbije. Iako nezadovoljni stanjem u domaćem fudbalu, gde naš klub ima neravnopravan tretman od strane FSS i sudijske organizacije pre svega, iz obaveze prema igračima, navijačima...
  11. Мали џин

    FK Partizan 2023/24

    Znači izlazimo u najjačem sastavu i gledamo opet cirkus.
  12. Мали џин

    FK Partizan 2023/24

    Nema poente pričati o našim greškama i stanjem u odbrani kad i pored toga mora sudija da im navuče pobedu. Pocrkali majci svi
  13. Мали џин

    FK Partizan 2023/24

    Iliev je tad pravio tim koji će da prođe grupnu fazu Lige Evrope
  14. Мали џин

    FK Partizan 2023/24

    Ne znam kad sam ja napisao da je saboter i lažni trener, molim da mi se ne inputira
  15. Мали џин

    FK Partizan 2023/24

    Ne znam jel negde u svetu postoji slučaj da trener skupi 4 kartona i da zbog toga ne može da vodi utakmicu. Stoji sve, jedva su dočekali da mu daju karton ali isto tako u utakmici pred derbi moraš da se iskontrolišeš ako znaš da imaš 3 žuta. Ne mislim da je namerno, više je to bilo nepromišljeno...
Top