Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.749
Reaction score
11.414
Локација
.
Iliev je tad pravio tim koji će da prođe grupnu fazu Lige Evrope
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
696
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
U kvalifikacije za LS ulazimo sa ciljem da prodjemo grupnu fazu LE? :D

To je bilo vrijeme prije nego nam je vucic poslao sabotere, pa smo iskusno prodali Milenkovica, Leonarda, Djurdjevica da bi doveli Sumu i Ozegovica.
Jos iskusno uvalili Fiorentini Vlahovica za milion evra i nismo uzeli % jer smo znali znanje...

Dan danas mi nije jasno kako je MN to propustio...
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Igra reci. Razumeli smo se.
Idemo dalje... Na kosarkaske teme, da potpisujemo Zeljka bez obzira što ima ugovor :D
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.430
Reaction score
11.892
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Nije mogao da dobije bolji ugovor kada mu mi nismo nista ponudili.
@LazarP
To sto je imao ugovor koji mu isticao 30 juna, ne znači da treba da cekas da istekne, pa da ponudis novi. Zato sto vazura i ekipa razmisljaju kao ti, tu smo gde smo.
30. juna, ali sledeće godine
https://www.google.com/amp/s/www.zurnal.rs/sr/articles/amp/48719

@Rade

Zajebi ti te fore-- prikoči. Ima istina, a ima i šta je kome milo.
Ne jebem ja dva posto te fore, razumeš?
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.914
@LazarP

Nisi razumeo. Prikoci u odgovoru njemu, ako bi bio agresivniji odgovor :D

A i ja ne jebem dva posto da komuniciramo kako ne treba.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Kad pričamo o činjenicama koje su proverljive. Marko Nikolić je imao važeći ugovor sa Partizanom. Potpisao je ugovor tada na 2+1 godinu


Nakon zimske pauze (usled više ponuda) zatražio je razgovor sa upravom o reviziji ugovora i potpisivanje novog. Kako je imao važeći ugovor, Vazura nije hteo da čuje za novi ugovor čak ni posle osvajanja titule.

Marko Nikolić dobija ponudu Videotona i obaveštava upravu da napušta Partizan zbog daleko unosnije ponude.

Ono što znam je da je hteo da ostane i gradi višegodišnji sistem, tim za LŠ, ali i budžet. Shvatio je da je uprava nedorasla njegovim ambicijama u vezi sa Partizanom i digao ruke od toga, pogotvo nakon više konkretnih ponuda (Videoton je samo jedna)

Već sam rekao moderaciji da se forum pretvorio u jedno mesto gde se leče lične frustracije i tražio da mi se izbriše nalog.

Ovim upisom ću se i zvanično odjaviti sa partizan.net foruma. Sve najbolje bez ikakvog sarkazma, volite Partizan, manje se svadjajte i idite na stadion. Nije nam ostalo beskonačno sezona u našim životima a Partizan je samo jedan.

:napred-partizan:
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.430
Reaction score
11.892
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Pazi ti ove ekonomije i prava. Imam važeću obavezu, ali pošto Žika hoće da mi da više love, jebi se Miko?

Kume, pa ti si kralj, jebemmumiša
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.112
Reaction score
294
Kad pričamo o činjenicama koje su proverljive. Marko Nikolić je imao važeći ugovor sa Partizanom. Potpisao je ugovor tada na 2+1 godinu


Nakon zimske pauze (usled više ponuda) zatražio je razgovor sa upravom o reviziji ugovora i potpisivanje novog. Kako je imao važeći ugovor, Vazura nije hteo da čuje za novi ugovor čak ni posle osvajanja titule.

Marko Nikolić dobija ponudu Videotona i obaveštava upravu da napušta Partizan zbog daleko unosnije ponude.

Ono što znam je da je hteo da ostane i gradi višegodišnji sistem, tim za LŠ, ali i budžet. Shvatio je da je uprava nedorasla njegovim ambicijama u vezi sa Partizanom i digao ruke od toga, pogotvo nakon više konkretnih ponuda (Videoton je samo jedna)

Već sam rekao moderaciji da se forum pretvorio u jedno mesto gde se leče lične frustracije i tražio da mi se izbriše nalog.

Ovim upisom ću se i zvanično odjaviti sa partizan.net foruma. Sve najbolje bez ikakvog sarkazma, volite Partizan, manje se svadjajte i idite na stadion. Nije nam ostalo beskonačno sezona u našim životima a Partizan je samo jedan.

:napred-partizan:
Ovo je vrlo informativno. Dakle, gledajući ponudu Videotona, lagano smo mogli na duge staze da imamo Marka Nikolica za 500k godisnje...
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.710
Reaction score
22.732
Локација
Beograd
Dajte Marka Vučkovića da sudi, zaista mislim da bi bilo poštenije.
IMG-5caa4379e0461d6301b3325f2422b7df-V.jpg
Edit: a u VAR sobi za svaki slučaj Novam Simović iz najmasovnijeg mesta na planeti po glavi stanovnika koje štancuje fudbalske sudije, Lovćenca...
 
Последња измена:
Top