Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Živan

  1. Živan

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Srušen mit o "neosvojivoj" tvrđavi u Litvaniji, koja se poput Enfilda u Liverpulu, čuje samo na početku utakmice i eventualno kad ih grupica od 20-tak ljudi nadjača. Bravo Partizane lavljeg srca i hvala ti na ponižavanju još jednih zelenih zečeva! A sad smireno, sa što manje loženja i...
  2. Živan

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Nije isto praviti faul kada si licem okrenut ka igraču koji ima loptu i kada ga juriš ili si paralelno s njim. Juče su pola minuta pre toga gledali nesportsku (?) Papapetru nad istim igračem samo zato što je pokušao da mu izbije loptu iza leđa. Nesportska više nije kao pre kada je bila samo u...
  3. Živan

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Novo emotivno pražnjenje, ali evo sad kad su se bar malo slegle strasti-zadovoljan sam. Ekipe je odregovala i napredovala u odnosu na prošli meč u Evroligi i iz utakmice u utakmicu izgledamo sve bolje, što je i najvažnije. Ovakav poraz mora da boli, ali tempo je takav da već u naredih šest dana...
  4. Živan

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ja sam prošle godine bio na 212 i to je i sad Standard 2, jedino ako nisu za jedan ulaz pomerili. Apsolutno se slažem da klub nije preduzeće i da trebaju da se u hali nađu mesta za svačiji džep, a naročito za ljude koji su redovni sezonci i koji su tu bili uvek. Štaviše, voleo bi da postoji...
  5. Živan

    KK Partizan - uprava i marketing

    Standard 2 je sada sa popustom od 10% 28800, što je više za 4800 od prošle godine, a uz to igraš kvalitetnije takmičenje i imaš desetak utakmica više. Ne znam šta je ko očekivao, al ovo je apsolutno realno i apsurdno bi bilo da cena bude manja ili čak jednaka kao prošle godine. Što se tiče...
  6. Živan

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    https://tv.euroleague.net/ Po ovome sa sajta Evrolige ima opcija gledanja cele sezone za 3770 dinara, ali lično nisam koristio. Ako neko jeste može ovde napisati utiske o kvalitetu slike, da li secka prenos i da li ima aplikacija za tv.
  7. Živan

    Dres Partizana - nekada i sada

    Srećno s nalaženjem karte. Ja sam jedno leto isto hteo da odem kad su protiv Ajaksa igrali, ali se rasprodalo nešto više od 20k sezonkih za tipa pet dana na kapacitet nešto manji od 30k, tako da nisam nikako uspeo da navatam. Istina te sezone su bili šampioni, ali sam isto negde čuo da je...
  8. Živan

    Uprava i marketing

    Takođe, ne znam da li je još neko primetio da na sezonskim i dalje piše "Linglong Super liga". Samo mi je zaparalo oči i nije kao da je nešto spektalurano, ali može da bude još jedan pokazatelj očajnog marketinga i bola u predelu prepona marketing tima. Pored toga, očajna kampanja za sezonske i...
  9. Živan

    KK Partizan - transferi

    Fantastičan posao za 600k, ne verujem da bi u tom cenovnom rangu pronašli nekog takvog kvaliteta. Plus je dečko tu u sistemu i već zna neke stvari, tako da je to samo bonus, a i ostavlja se više para za kvalitetno krilo/a i eventualnog plejmejkera. Kontam da će onda juriti verovatno neko domaće...
  10. Živan

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Ne sviđa mi se uopšte ovakav narativ i potreba za izlaženjem u javnost s ovim. Ako postoji usmeni dogovor koji apsolutno ne menja ništa, zašto bi se izlazilo u javnost s tim ? Još pored toga ove floskule o ljubavi i posvećenosti prema klubu su previše izlizane, druga je priča ako je ovo pokušaj...
  11. Živan

    FK Partizan 2022/23.

    Ovo danas je izgledalo baš osvežavajuće, bar što se tiče naših terena. Nesigurnost vrišti i baš ume srce da preskoči kad napadi kreću od golmana. Ima lepote u tome i trebaće puno vremena da se to podigne na neki novi nivo, tako da bih i nama preporučio strpljenja, ako ništa igramo napadački...
  12. Živan

    KK Partizan - transferi

    Odličan defanzivac pre svega. Slažem se upisom gore u kome se kaže da može da igra sve od 1-3, ali mislim da bi u Željkovom sistemu više igrao na krilu i da bi on predstavljao nekog ko je prvenstveno orjentisan ka odbrani, tačnije specijalizovan za najbolje protivničke igrače.
  13. Živan

    KK Partizan - transferi

    Posledenje tri sezone konstantan kad je dobijao šansu da igra, plus je domaći igrač i ima iskustva kako ovde sve funkcioniše. Odličan za rotaciju, a mislim da svojim iskustvom u određenim trenucima može i preuzeti više odgovornosti. Dobar početak, teraj dalje.
  14. Živan

    KK Partizan - transferi

    Bas deluje kao patka, kao i ono za Musu. https://sportal.blic.rs/kosarka/aba-liga/grci-bruje-bomba-u-beogradu-partizan-nudi-ogroman-novac-za-ovog-kosarkasa/2022062915552715804?fbclid=IwAR3T9G_KPZt2e7ASaLanK3rbPfzrcpOvMsXbSCq8HO1fZZ2cxEd_OdN3pC8
  15. Živan

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Posle dolaska Svete mora fokus da se prebaci na ofanzivnu liniju. Još ako planiraju Milovanovića da prodaju, ne možemo u sezonu ući samo sa Rikijem i Holanderom (koji nije klasičan napadač). I na krilima nam treba bar još jedan igrač za rotaciju, vidim da se spominje onaj dečko iz Voždovca. Sve...
Top