Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од 1910

  1. 1910

    TOMIĆEV ZIMSKI PRELAZNI ROK 2015/2016

    Sustinsko pitanje je da li Jovica govori istinu oko toga sta je potpisano sa njihove strane. Ako je potpisan ugovor 50% Zahavi, 25% Jovica, 25% Partizan, samo izmedju Zahavija (Apolona) i Partizana, onda bi taj ugovor trebao da bude nistavan ako Zivkovici nisu potpisali? Nisam pravnik, ali je...
  2. 1910

    Uprava i marketing

    Sledeci put cu probati na jermenskom, mozda mi uspe :buhaha . Odgledao sam uzivo 7/33 utakmica ove polusezone, sto je vrlo malo, ali koliko mi se cini opet vise od prosecnog forumasa ovde, a da ne pricamo o prosecnom navijacu Partizana. Ono sto se moglo zakljuciti iz konteksta ovog sto sam...
  3. 1910

    Uprava i marketing

    U cetvrtak se cekao treci gol Augsburga da bi se setili uprave i to ne mislim na "najvernije" koji uvek imaju razloge zbog kojih nesto rade, nego na istok, a daleko od toga da je prvi put da se to desava. Tako da bi mogao da bacis par fikseva za estonsku u bocanju.
  4. 1910

    Uprava i marketing

    Grobari i Partizanovci... mozda nismo najveca govna u navijackom svetu, ali verovatno nigde ne postoji takva disproporcija izmedju virtuelne i realne podrske klubu, do koga nam je kao stalo. U kombinaciji sa nikada lakim uslovima zivota na ovim prostorima, gde i onoj ogromnoj manjini navijaca...
  5. 1910

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Sustinsko pitanje je po mom misljenju postavio Aco iz Berana, pa su ponovili jos neki, ali kao i uvek kad se ubode u centar, ta pitanja se nekako preskacu, jer nisu valjda laka za odgovoriti ili sta vec. Znaci, ko je postavio ovaj Upravni odbor? Po dolasku Pekovica bio sam jako oprezan i...
  6. 1910

    FK Partizan 2014/15

    Nije mi najjasnije ovo moralisanje. Brdo komentara ovde je pred svako kolo posveceno spekulacijama da li cigani zatvaraju ili ne sto je i normalno jer liga funkcionise uglavnom po mafijaskim principima. I onda je problem sto pustamo Borac koji je godinama bio klub koji je retko skidao gace...
  7. 1910

    Uprava i marketing

    Pozitivne stvari koje je uradila nova uprava: -izabrana demokratskom procedurom, po uzoru na Politbiro SSSR-a u periodu 1934.-38 godine. -dovela generalnog sponzora, samo 7 puta finansijski slabijeg od generalnog sponzora osnovne konkurentkinje -prebacila pare kosarkaskoj sekciji u vrednosti...
  8. 1910

    Uprava i marketing

    Steta je vec nacinjena kako god se ovo zavrsilo. Formalno gledano, ili ce otici trener sa +6 na polusezoni, koji je stvorio obrise igre i hemiju u timu ostavljenom na vetrometini od sopstvene uprave u svakom pogledu ili ce posle 3 dana od izbora nove uprave jedan od potpredsednika, a mozda i...
  9. 1910

    Uprava i marketing

    Posten nam nece doci, tek privatizacijom mozemo da se nadamo da ce doci neko ciji ce se poslovni interesi poklapati sa interesima Partizana, a i to je pod znakom pitanja. Sto se tice Nikolica, izustio je neke stvari na koje drugi ne smeju da pomisle, a ne da kazu.Daleko od toga da verujem da bi...
  10. 1910

    Uprava i marketing

    Svi kandidati su kompromitovani na ovaj ili na onaj nacin, tako da ko ocekuje nekog cistunca moze da preskoci ove izbore. Slozio bih se sa krmetom da Nikolic nema neku harizmu, ali je spomenuo sve 3 kljucne stvari, koje su urgentne za resavanje kako bi Partizan uopste opstao: -pitanje duga...
  11. 1910

    Uprava i marketing

    Posle svega sto se desavalo proletos u fudbalu, sto nam se desava od kad je SNS na vlasti u kosarci, u rukometu i vaterpolu, u najmanju ruku je neozbiljno vaditi nekog Sutanovca iz naftalina ili hoces da kazes da je sve to slucajnost i nema veze sa dolaskom na vlast onog koji se hvalio kako je...
  12. 1910

    Uprava i marketing

    Eh, pa greh je pored zivog Vucica pretiti nam Sutanovcem. Ako mu neko od botova prenese tvoj post, ima toliko da se zabrine da ce i ono malo para sto je ostalo od kliktanja na 1003 otici kod njegovog brace u KK Agrobanku iz Zeleznika, umesto za Obrenovac, a Dule moze da ostane cak i bez onog...
  13. 1910

    Uprava i marketing

    Fora je sto ''ujedinjenje'' Grobara nije donelo ni izbliza euforiju onoj koja je bila kad se JF vracao, niti su se neki ljudi koji su napustili tribinu tokom svih ovih sranja vratili. Iako, bar prema onom sto znam, trenutno tribina funkcionise na nesto zdravijim osnovama nego u Alkatraz...
  14. 1910

    KK Partizan 2014/15

    Blazic dzukela 100%, pogresio je Dule. Videlo se na snimku, uhvatio mu ruku da tako kazem ispod pazuha i vukao dok nije otislo rame.
  15. 1910

    KK Partizan 2014/15

    Kod povrede, Muricu je namerno ''drug'' Blazic vukao ruku, kad je probao da mu otme loptu. Namazan, dzukacki potez, u skladu sa licnom kartom kluba u kome igra. Trebaju nam 3 igraca da zgazimo kurvu u junu i vizija normalnog funkcionisanja kluba.
Top