Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ajax00 - најновије активности

  • ajax00
    ajax00 reacted to MacManus's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Čestitke klubu na pravdanju terora Pavla Ilića.
  • ajax00
    ajax00 reacted to Haris_Brkić's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ako je protest da izadjes i nemas pojma,onda su definitivno u njemu uspeli.
  • ajax00
    ajax00 је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    - Danas smo najavili da ćemo izaći na teren i odmah ciganska bahatos i pohvale suduji za 173 derbi. - Sutra će nas ponovo pokrasti. -...
  • ajax00
    ajax00 reacted to Van Der Berg's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Sve me ovo podsjeća na onaj vic kad dvojica ortaka pričaju "Sinoć sam uhvatio ženu u krevetu sa drugim muškarcem" "I šta si uradio...
  • ajax00
    ajax00 је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    A što ta skupština ne zaseda i postavi novu upravu i presednika. To je više u interesu kluba.
  • ajax00
    ajax00 reacted to Van Der Berg's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ala ćemo ih zajebati ako izađemo na teren sa omladincima i oni nas pobijede 10:0. Baš ćemo im moćnu poruku poslati.
  • ajax00
    ajax00 reacted to Haris_Brkić's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Živimo u Srbistanu..ko zna kroz šta sve momci i Duljaj prolaze poslednja dva dana.. Ja kartu imam...idem da se poserem po ciganjskoj...
  • ajax00
    ajax00 је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Ako igraju deca, eto prilike za ciganski rekord. Ako izadjemo na teren (bilo deca ili prvi tim), jedino da ne izvedemo početni udarac ...
  • ajax00
    ajax00 reacted to -Sale-'s post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Igraće se utakmica jer se zna ko nam sedi u upravi. Ali to ne znači da igrači nemaju mogućnosti da na terenu naprave bunt koji može da...
  • ajax00
    ajax00 reacted to Goginhosa's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    ja sam davno rekao da za mene vise legendi nema. Ko god ne stane u odbranu Partizana od nasih bivsih igraca, nek mi se napusi kurca eto.
  • ajax00
    ajax00 reacted to ivanra's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Gore pomenuti bivši igrač Partizana a sada "trener" u Fk Novi Sad je sve samo ne trener i čovek. Pitajte ljude u Kragujevcu, Šapcu...
  • ajax00
    ajax00 reacted to Sony PFC's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Kud i zakukah da se bivsi igraci ne oglasavaju... Tesovic je ljiga odvratna. Volio bih da ovako nesto kaze u prisustvu Grobara. Ovakve...
  • ajax00
    ajax00 је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Posle ove kradje od strane cigana, polako se pokazuje ko su prave Legende Partizana i kome je stalo do Partizana. - Prvi koji je...
  • ajax00
    ajax00 reacted to Batallion's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ja ću i platiti da me stave u 11...Obećavam, neće imati ko da sudi...
  • ajax00
    ajax00 reacted to serAlex's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    @Enslaved Klizeći sa obe noge otvorenim đonom na sudiju i najbližeg mandova, jednim metkom dva govneta. :D
Top