Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

akiopaki - најновије активности

  • akiopaki
    akiopaki reacted to Zalosna Sova's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Mi cemo kad tad morati napraviti neki skandal ili odbiti da gramo, jer ovo nece prestati samo od sebe. To se trebalo napraviti jos pre 5...
  • akiopaki
    akiopaki reacted to serAlex's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    I sad umesto da pričamo o lepim golovima i ciganski penalima, mi "trošimo" vreme na sudije... E moj Tešoviću, mene sramota u tvoje ime...
  • akiopaki
    akiopaki reacted to Grobar92's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Gospodine Tešoviću, naravno da će Natho da pukne kada vi pičkice nemate muda da pričate!
  • akiopaki
    akiopaki reacted to Laki T.'s post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    sramota? koga?:buhaha
  • akiopaki
    akiopaki reacted to Bokili's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Rade je slika i prilika coveka koji je slobodan, nezavisan i prica narodnim jezikom-direktno, pritom bivsi fudbaler. Rekao Rade i za...
  • akiopaki
    akiopaki reacted to Zalosna Sova's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    https://www.b92.net/sport/fudbal/srpski-fudbal/15938/rade-bogdanovic-o-derbiju-sudija-je-pokvaren-partizan-ostecen-bio-je-faul-u-90/vest...
  • akiopaki
    akiopaki reacted to Илић-Капитен's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    To nije derbi već manifestacija čija je jedina svrha da zabavi velikog vođu. I ne treba u tome da učestvujemo.
  • akiopaki
    akiopaki reacted to Mister 10's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    @JF1983RS ,verujem da je igracima pun kurac vise ovoga a dal ce igrati ili ne,to cemo da vidimo. Breme?? Zasto breme? Prvo to nije vise...
  • akiopaki
    akiopaki reacted to Pajas's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Bolje da smo se ugasili pre 10 godina, ne bi se sada na nama iživljavao ljudski talog i neopevane lopine. Ovako smo ikebana u...
  • akiopaki
    akiopaki је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Када почне утакмица у среду, узети лопту у руке - добацити до нашег голмана, он да је намести на белу тачку, и цела екипа да стане на...
  • akiopaki
    akiopaki reacted to Dr.Hofmann's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Derbi nisam gledao,neću gledati ni ovaj koji sledi u sredu, jednostavno nemam živaca niti želim da narušavam sopstveno zdravlje...
  • akiopaki
    akiopaki reacted to Helsinki's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Nathkova izjava da ovo samo u Srbiji ima ...koliko god ja to znao,ali kad je on izgovorio,najezio sam se kad sam cuo Jbt zivot koju...
  • akiopaki
    akiopaki reacted to GORAN-BL's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Javno se izvinjavam što sam pre par dana napisao da je Nađ veliki Partizanovac.
  • akiopaki
    akiopaki reacted to ЖИВОРАД's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Знате онај осећај кад вам циган каже да га је срамота? Како не знате??????? Шалим се не знам га ни ја... Још један градски дерби...
  • akiopaki
    akiopaki reacted to Dr Mo's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Natho je na prvom mestu Čovek, pa onda doktor fudbala i sve ostalo. Takvi kao on, u ovoj zemlji se mogu nabrojati na prste jedne ruke.
Top