Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од antoneello

  1. FK Partizan 2017/18

    karta do zapada uzeta,sad sam 'miran'....pa znalo se da nece mazara da sudi,sta je ovde to cudno,ciganske fore kao cekamo njega.....ja znam da na karti pise subota u 18:30....ali da li je to sigurno?mozda se jos neki kmet povredi do tada ili sta kaze savija prepodobni,smemo da igramo ili da se...
  2. FK Partizan 2017/18

    jel ce biti prodaja na nasem stadionu ili samo u kolektoru?
  3. FK Partizan 2017/18

    a glavni delilac "pravde" u cetvrtak jeeee.....
  4. FK Partizan 2017/18

    ne moze,uefu to ne zanima,savez je tu glavni i za ovo danas se uefa ne mesa ali cim je bilo nekih poziva,pretpostavljam curkovica,ne znam to,oni su se umesali,ne naredili,jer to nece,ali sugerisali...sto je dovoljno....
  5. FK Partizan 2017/18

    drugar sa kojim sam trenirao dugo u jednom klubu,sudi super ligu,nebitno je ime,kaze da je takva ludnica bila oko sudije danas da je to bilo za ne verovati.Cigani odrede jednog,mi kazemo necemo,njih to ne tangira,onda se s nase strane kontaktira uefa,sudijska komisija se brze bolje sastane pa...
  6. FK Partizan 2017/18

    sutra ako ne pobedimo kalasture nek se nose svi u pm.....e sad apropo price kako ciganski mediji uticu na grobare prvenstveno,,pa evo i ovde ima primera,da dosta kaze kako ce cigani biti egal sa cska,te da rusi nisu nesto itd.......?????ja sam majmune gledao dvaput,drugo poluvreme u kelnu i...
  7. Liga Evropa 2017/18

    neki link?
  8. FK Partizan 2017/18

    kad je izvlacenje?
  9. FK Partizan 2017/18

    znao sam da ce se naci clanovi da prosipaju fore da ko nece na derbi taj i ne ide na utakmice osim sa realom....zajebite me te retorike....idem na 99% utakmica i u lucane u i u kulu itd....razne neznalice su igrale u klubu,ali ne kao danas.....
  10. FK Partizan 2017/18

    ko ce im pokazati muda u tunelu osim evija?ko?nadjite mi samo jedno ime pored njega? pre ce se pobiti izmedju sebe nego s ciganima....ova ekipa je najmalokrvnija od svih otkad pratim Partizan....a imam 36god....
  11. FK Partizan 2017/18

    ...i ja sad treba da dam 1000din da u sredu gledam polu amatere tipa miletic,jevtovic...itd.....nema sanse.....ko ocekuje pobedu u sredu taj sebe hrabri......ekipa nespremna,igraci se napusavaju,hoce da se biju....i sad kao pobedite egipcane....aha,vazi.....podrska imenu PARTIZANA,igracima...
  12. FK Partizan 2017/18

    kako je tako je...nek se igra....ovako treba everton da ne lomi picke u sredu....gazite i po oranju govna......ajmooo....
  13. FK Partizan 2017/18

    daj da se danas igra jbt....ako se odlozi everton ne igra derbi....
  14. Liga Evropa 2017/18

    posto novine i portale duze vreme ne citam zbog zivaca,a vidim da se oprastate od Evertona,gde to pise da on ide?
  15. Liga Evropa 2017/18

    vidim svi hocete milan,atl madrid itd....ne znam cemu to,sta kao spektakl? i fa dodju vide od 20 000 ljudi nece biti....moje neke zelje su plzen,seltik,ostersund,salzburg....mada i tu su nam sanse oko 10%ali bolje nego protiv ovih za spektakl......dosta vas se usralo cigana i njihove igre,ja je...
Top