Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Asterix

  1. FK ĐurGarden 2011/12

    Raca odlazi 99% pre genka, uglavnom nece igrati... Da ne pravite dzabe, sastave sa njim...
  2. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Msm da je emisija i najavljena kao emisija o nasim klubovima u Evropi... Sad sto je pre Partizanove utakmice, to je vec neka druga stvar... ;)
  3. Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Nastasic je u Partizanu a par njih u Teleoptiku...
  4. Prelazni rok, leto 2010

    Pazi, on nije poceo da igra u Partizanu, vec u Jedinstvu, pa onda u Radnickom iz Obrenovca... Ne moze se porediti sa Ljajom i Jovetom koji su malte ne od pocetka u Partizanu... A kao sto je vec jedan kolega napisao on iz godine u godinu sve vise napreduje, tako da mozda ne bi moglo 5 miliona...
  5. Prelazni rok, leto 2010

    Ako sam dobro upoznat, a mislim da jesam, Nastasic je 93 godiste... Tesko da mogu da ga guraju sa 17 godina.Talenat jeste veliki, ali cini mi se da je u svom godistu igrao stopera, sto, slozices se samnom, cak ni u njiva ligi nece moci da igra... :wink:
  6. KK Partizan 2009/10

    Imao sam ortaka (mislim, jos ga imam al se ne druzimo) koji je kada smo bili 1. razred gimnazije imao oko 2 metra, za sve nas je bio pojam visine, a toliko smo ga unistavali u basketu svaki put kad bi igrali. Znam koliko je on bio usporen tada sa 16 godina, a cak je 17cm nizi od Nemanje...
  7. Liga Evrope 2009/10

    Samo da vas podsetim na jedno, koliko je Raća placen... Da ne ispadne da ga branim, i da pocnete da me napadate sad, ali on je tih 100k za koliko je kupljen odavno isplatio... Znam da mu ove sezone ne ide, i vidim da ga neki menadzeri guraju, ali eto samo da vam skrenem paznju na taj jedan detalj...
  8. Letnji prelazni rok 2009/10

    S obzirom da je njegova ekipa ispala u 2. ligu verovatno je i ovo dosta...
  9. Dule Vujošević

    Srecan rodjendan Duletu kralju...:ziveli
  10. Partizan i mediji

    pa to stalno prica...
  11. Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Mislim da je 95...Al nemoj mi bas verovati...
Top