Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bazzile - најновије активности

  • Bazzile
    Bazzile је одговорио(ла) у теми KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona.
    Bravo momci. Idemo dalje!!! Meni kao laiku izgleda da mi polako dizemo formu.
  • Bazzile
    Bazzile је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Jebote mi i jebenom nadju moramo objasnjavati da smo pokradeni. Ljudi moji sta se desava ja pametan nisam. Pretjerujete sa sudijama...
  • Bazzile
    Bazzile је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Slavi Srbijo. Slavi jebem ti majku.
  • Bazzile
    Bazzile је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Jebem ti sunce i odbranu cijelu mrs u picku materinu
  • Bazzile
    Bazzile је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Sve pocinje i zavrsava sa delegiranjem ove sudijske legende. Partizane srecno!
  • Bazzile
    Bazzile је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Nama ne ostaje puno, da se nadamo da ce ovo zlo iz kluba da ode,da dodju neki ljudi poput Duljaja. Ljudi koji vole klub. Jedno pitanje...
  • Bazzile
    Bazzile је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Serem se u nasu odbranu. Serem se u bivse igrace nase, stevanovice ivanovice. Jebem mater ciganskim sudijama. Jebem mater svima koji ne...
  • Bazzile
    Bazzile је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Ciganski mediji jedva docekali da nas stave u isti kos sa zgadijom. Prerani zasluzeni kraj. Majku vam jebem. Plakacete vi zajedno sa...
  • Bazzile
    Bazzile је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Sto se tice nas samih, treba biti posten, nismo zasluzili da idemo dalje. Previse utakmica na jednu loptu. Zivot ide dalje. Idemo da se...
  • Bazzile
    Bazzile је одговорио(ла) у теми KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona.
    Bravo momci. Jako bitna pobjeda. Ostaje problem sto nam 3/4 tima u kurcu, ali valjda ce ovo jutarnje razgibavanje to da popravi. Idemo...
  • Bazzile
    Bazzile је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    DŽABA DRUGI IGRAJU ZA PARTIZAN KAD ON GUBI Novinarima koji nemaju muda da se potpisu samo da porucim da se napuse kurca i slave 13...
  • Bazzile
    Bazzile reacted to Petar PFC's post in the thread Euroleague 2023/2024 Pad Berlina! with Like Like.
    Jedva cekam dan da se raspusti ova nazovi ekipa i da ih ne gledam vise i ne spominjem ni jednog jedinog dok sam ziv
  • Bazzile
    Bazzile је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Nismo zasluzili...Jebeno nismo zasluzili..Trifunovic i Andjusic nek pricaju viceve i smiju se dok nas ovi stizu... Aleksa i Naneli nisu...
  • Bazzile
    Bazzile је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Koliko mrzim ove cigane. Douzer ladi jaja ocigledno Edit: Vlahovic koji kad izlazi Hezonja kaze zvizde mu navijaci, a ulazi Dek.
  • Bazzile
    Bazzile је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Antic, Stojkovic, Bazdar.....kad vas Varjacic od 32+ skoluje i pretrcava.... Bazdar nije dobar igrac, a nece nikada ni biti...Kada das...
Top