Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dia
Reaction score
0

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • Ја сам већ тражио слободан дан :)
    уторак прва,хватамо задњи воз око 00:00 и крећемо...у НС смо око 02:00 и уди по алкохолу :))))
    Могу да мислим какви су погледи били:D
    Нисам нажалост:cry:
    задњи пут сам био на њима 2006/07,тако нешто кад су били...а био сам и 2005:D
    ма мени не вреди ни да је сакријем,рођено сам њушкало,све што ме занима ја нађем :)
    Ево у среду и у НС идем,ту ћу исто да пукнем доста...
    него,јел имаш ФБ?
    Мало нас је :)
    Немам појма за Биртију,звао ме и ортак,највероватније ћу ићи(ако не сје*ем сав кеш од плате до тад:D)
    Слушам ти ја све,од хард рока,пунка,народњака:buhaha
    шалим се,ја сам рокер у души,мада мало више вучем ка НС зики,мада и електроника(Лајбах) ми није страна :)

    п.с.Што није на месту,дао сам ти само њихов линк,то уређује ортак
    ја сам ХеадХунтер у души,знаш оно Ко воли Партизан,Ко воли Челзи...
    Али један играч ВХ-а ми је идол..Паоло Ди Канио
    хаха :)
    које све ОИ бендове слушаш? и шта још слушаш осим њих?
    Мало је правих панкера данас :)
    извини:cry:
    Следеће године ћу ти честитам на време:D
    сад са овим "следеће године" звучим као цигани:buhaha:pickaciganska
    Нема на чему,било би лепше да сам честитао на време,ал јбг:D
    e jebi ga, tek sad videh tvoju poruku.. nema veze snaci cu se nekako ispred pionira.. hvala u svakom slucaju!
    Chupa chups,aaaaaaa, to definitivno mozes samo na jugu da cujes, interesantno i ja sam bio punk dete, a sad kad sam malo porastao vise mi prija neki reggae i sl.Konacno jos neko ko je ljubitelj i neke drugacije muzike, imas neki msn i sl?
    Poz, ko te zezao zbog dredova, ccc, kakvi ljudi :D, pa posto i ja posedujem "nesto malo" reggae, dub- a i sl. stvari mozemo da razmenimo kojesta. Sta odprilike volis i posedujes?
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top