Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Didagrobar

  1. 7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    1,2,3 PALIIIIII , kakva borba,kakva odbrana, kidanjeee !!!!
  2. 7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    neka pusti neko link,hvala unapred
  3. KK Partizan 2019/2020

    moze link neko da baci
  4. 7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    neka pusti neko link ako ima
  5. KK Partizan 2017/18

    Ja prezadovoljan crnjama...razigravali poentirali..Vanja tamo vamo..Cakarevic odbrana skok odlicno a sut ... juju.. Stevanovicu jedan Andric nam je dovoljan ,Djoko ce biti vise nego dobar drugi centar Tomicu da se ne ljubimo... ajde ta odbrana jebena i da se hala napuni Idemooooo
  6. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Stigao crnja...nek je sa srecom
  7. TOMIĆEV ZIMSKI PRELAZNI ROK 2015/2016

    Ako se Suma pokaze kao pun pogodak ovom timu nedostaje dobar napadac i to bi bilo to a do ljeta cemo viditi jel jos negde skripi..Na stranu govna iz uprave meni se svidja potpuna cistka ekipe pod uslovom da dodje jak napadac umesto Abua..jesenas po 4 igraca Na istim pozicijama slicnog...
  8. Dule Vujošević

    Duleee jos jednom!!! Kakav ali Kakav doktor...Valensija pravi seriju 10:0 Dule pravi tehnicku prekida se serija, sledecih 10 situacija sudija svira u korist Limoza i onda seks do samog kraja..doktor re :BB
  9. TOMIĆEV ZIMSKI PRELAZNI ROK 2015/2016

    Andrija zvezdasu! Nista bolje od katantca i ne zasluzujemo
  10. TOMIĆEV ZIMSKI PRELAZNI ROK 2015/2016

    Kako mi je zao ovog djeteta..ovakve stvari proziviti sa svega 19 godina, kapa dole...Kako god se ovo zavrsilo jedno je jasno, mladi ce odlaziti glavom bez obzira dok god inamo ove postenjacine u upravi i ove olose kao vodje navijaca. .dok mi jadni i obicni ne izvedemo LINC uprave da se koliko...
  11. TOMIĆEV ZIMSKI PRELAZNI ROK 2015/2016

    Ako se ne varam moze potpisati na 10 godina ako hove samo sto bi kad napuni 18 morao opet da potpise taj isti ugovor
  12. Dule Vujošević

    Sta ga briga ovi imaju para da placaju skidanje sakoa :D
  13. Dule Vujošević

    Hahahaha tako je Dule, neka uce oni srpski :D ajmo do pobedee..I opaaaaaa ko da Partizan meljee hahahaha
  14. KK PARTIZAN 2015-16.

    http://www.zurnal.rs/kosarka/partizan/29610/lucic-o-vestermanu-vujosevicu-partizanu-taj-period-u-crno-belom-je-nesto-sto-vise-nikada-necemo-doziveti :respect :respect :respect :respect :respect
  15. TOMIĆEV ZIMSKI PRELAZNI ROK 2015/2016

    @President u pravu si za Abu-a ali mozda ima u planovima da kako god ide na ljeto tako da ga zato mozda prodaju
Top