Недавни садржај од diego_armando

1. diego_armando

FK Partizan 2020/21

pa bilo je. 2011.protiv ofk na jna, cini mi se. davno bese, secam se ja...
  2. diego_armando

FK Partizan 2020/21

Stanoje me bas prijatno iznenadio. Dovoljno je samo:”ja za asana nemam nijednu ruznu rec da kazem”. Dovoljno! Za neke jace tonove nema sanse Nego, mene kopka ko je narucilac ovog zadnjeg joksicevog teksta
  3. diego_armando

FK Partizan 2020/21

ujedinjeni na netu. asano dragi, neces biti zaboravljen. gde god budes igrao, naci ce se neko sa tribina da te pozdravi i zahvali ti se u ime svih nas.
  4. diego_armando

FK Partizan 2020/21

Dobro prvo poluvreme. Steta sto ne to ne resismo tada. Previse promasaja jbg. Nas tim vristi za centarforom, i to he danas potpuno ogoljeno. Alal vera za danasnju partiju lazara pavlovica. Sve je danas lepo radio, jedino taj sut...kao da treba jos mesa i krompira pa da taj segment bude...
  5. diego_armando

FK Partizan 2020/21

ovde se holender prerano otpisuje. covek je klasicno krilo, koje nesposobnoscu uprave (ali I struke), mora da igra na poziciji spica. brzina I tehnika su tu. nadam se da ga stanojevic vidi u planovima.
  6. diego_armando

FK Partizan 2020/21

izgurasmo ovo nekako... mogu da budem zadovoljan sa borbenoscu, zeljom i to je to. dobro je sto smo izdrzali onih prvih 20-ak minuta u drugom. posle smo ih vacarali na iskustvo. ne mogu se oteti utisku da smo ih mogli laganini odjaviti u prvom poluvremenu, samo da smo imali dobrog centarfora...
  7. diego_armando

FK Partizan 2020/21

ako bi taj kup bio zacinjen direktnom pobedom nad musavcima, pnda nije bas da nije nesto. sad necu ulaziti u realnost izvodljivosti.
  8. diego_armando

FK Partizan 2020/21

karakter se trebao pokazati na derbiju. danas nisam gledao. ubijen sam u pojam. ne komentarisem nista do kupa.
  9. diego_armando

FK Partizan 2020/21

Da mi je neko rekao da ce cigosi biti ti koji ce vise riljati i zeleti pobedu, jebo bi mu mater
  10. diego_armando

FK Partizan 2020/21

nadam se da ce poceti scekic I zdjelar. jojic je previse mekan za ovo(daj boze da me demantuje). markec ce biti junak. osecam, a I zasluzio je.
  11. diego_armando

FK Partizan 2020/21

Za promenu, malo rutine i otaljavanja posla pred veliku utakmicu. Kilavo je bilo u prvom poluvremenu, ali penal pade u pravom momentu. A bio je i minut pre toga. bice enigme za derbi: Ko otpada od trojca scekic-jokic-zdjelar? Ko ce biti bonusi? Voleo bih da pocnu scekic i zdjelar u centrali i...
  12. diego_armando

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

prestici jednog stefa bobeka! veliki naklon.
  13. diego_armando

Partizan - Bačka 4:0, igrač utakmice

Markec i jaguar na misice. Glas lazaru, zbog konstantnosti tokom cele utakmice
  14. diego_armando

FK Partizan 2020/21

Uvatim sebe da mi fale one slatke porodjajne muke za tri boda:D. Sve je dobro: maltene svi igraci podjednako pogadjaju, protivnici ne mogu da igraju fudbal, a igraci kidaju bez obzira sto prekoputasi ne kiksaju. svaka cast i momcima i saletu. Pored svega sa cim se klub susrece ovih dana, nasi...
  15. diego_armando

Uprava i marketing

ima nas jos debila.