Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од diego_armando

  1. diego_armando

    FK Partizan 2023/24

    leteo bi ti meni permanetly ko bela lala.
  2. diego_armando

    FK Partizan 2023/24

    Igor duljaj ce uvek imati moje postovanje. Zbog svih cimanja koje je odradio da bi partizanu bilo bolje. Da, pristao je na igranku sa olosem, ali je pokusavao na sve nacine da uradi nesto dobro: skautirao, dovodio igrace, vracao ih kad su bezali…naravno, gubio je dosta utakmica koje nije...
  3. diego_armando

    FK Partizan 2023/24

    E pa ne moze! Ni ti ni ja,niti bilo ko od navijaca ne moze i ne sme pokusati da smeni upravu. To rade iskljucivo vlastodrsci! Mislim, stvarno mi postaju smesne price:”daj da se dignemo, doteramo bagru…” samo mozes dobiti po rebroma i usima! Slobodno pigledajte pod “uvertira delija i narodne...
  4. diego_armando

    FK Partizan 2023/24

    Ovo je jedini logican ishod nakon svega sto se izdesavalo. Hvala jovanovicu sto nas je spasao potpune bede
  5. diego_armando

    FK Partizan 2023/24

    Jbt, kako bih bio srecan da im napravimo neku igranku u sredu. Izbace nas u nizi rang, ali i ostave nas na miru glede formiranja uprave po zelji navijaca. Ok, mastam.
  6. diego_armando

    FK Partizan 2023/24

    Nista novo, stara prica, glumci isti, jedino je ishod razlicit. Toliko o onom sto nema veze sa fudbalskom igrom. Svima nam je jasno sta su nam radili i sta nas sve jos ceka u buducnosti. Malo o igri: ma kurac, nemam sta posebno reci osim cinjenice da nemamo kvalitetne igrace u odbrani. Ovom...
  7. diego_armando

    FK Partizan 2023/24

    ne postoji flagrantniji nacin da nas jebu od ovog sa odabirom sudije za subotu. lik je ZVANICNO ostetio partizan, i opet je delegiran, i to mesec dana nakon lakrdije.
  8. diego_armando

    FK Partizan 2023/24

    to je taj rad.
  9. diego_armando

    FK Partizan 2023/24

    Mucno za gledanje… partizan koji se iz utakmice u utakmicu pati, n’ume digra. Nemam nikakva ocekivanja do kraja maja, sto me raduje. Ocajan sam kladionicar
  10. diego_armando

    FK Partizan 2023/24

    Fala kurcu da mi se nisu obistinile crne slutnje pred pazar. Bilo je manje stresno za razliku od zadnje tri tekme, a opet nedovoljno za neko vece zadovoljstvo. Primecujem: Kanute uvek pre ovusua Antic mi je sve bolji i bolji Bazdarove igre je bas zajebano objasniti Goh nije los, ali bezi od...
  11. diego_armando

    FK Partizan 2023/24

    Ne Da budem ravnodusan kad nam spartak napravi 13:1 u kornerima? Da nas davljenik gat razmontirava na sred jna? Da imamo egal posed lopte sa fenjerasima? Svasta je bilo kroz istoriju(a dobro pamtim i sfrj ligu), ali pfc je uvek bio u inicijativi kad je naspram sebe imao daleko nekvalitetnijeg...
  12. diego_armando

    FK Partizan 2023/24

    Plasim se da ce ovo vrlo brzo doci na naplatu. Mozda vec protiv pazara u nedelju. Neverovatno kako lose stojimo u odbrani. Jebo te, pa svaka dubinska lopta nas je prolazila. Nebitno da li visoko ili po zemlji. Sve nas je sastavilo: povrede, ramazan, sudjenje… ono penal za vozdovac??? Intenzitet...
  13. diego_armando

    FK Partizan 2023/24

    Odustali, predali se??? Dve sedmice da se odmori, bez presije trenira, da vidimo gde skripi, malo da se zategne stvar…i sta je bilo ovo danas? Kapiram da su igraci i struka “obavesteni” da se zna ime prvaka, bez obzira sta se dogodi, ali ovakav pristup utakmici na SVOM STADIONU je za svaku...
  14. diego_armando

    FK Partizan 2023/24

    jedna skromna zelja: da u zadnji derbi udjemo barem sa ovom bodovnom razlikom. da strepi gamad.
  15. diego_armando

    FK Partizan 2023/24

    Manje-vise, ocekivano. Pali smo, ne mozemo izdrzati udare sa svih strana. Imamo mozda najlosiju odbranu u zadnjih deceniju-dve, a uz to, nastupila je kriza realizacije. Bas steta…kapirao sam da mozemo da drzimo gamad u frci bar do poslednjeg derbija.
Top