Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

drumo

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • pozdrav, ortak i ja sutra krecemo put Soluna za tekmu u nedelju pa reko da te priupitam jel imas nekih saveta? e da i koji je najbolji nacin da se skontamo sa nekim paokarama? :D
    Brate gde da nadjem tu sliku sto ti je avatar ali mi treba veca rezolucija. Hvala unapred :)
    Cestitam na prinovi. Puno zdravlja i sreca da je prati.
    A od tebe ocekujem barem jos 2 ;)
    Чисто сумњам да је било нечег већег, велика већина је имала чартер летове поготово јер је аутопут затворен. Било је цимања при доласку али после свега полиције ће бити ко мрава.
    Ја сам на другом крају , тренутно нека досадна киша, кад кренеш на вамо, цимни ме на пм да ти пустим број моб.
    drum, u kom si kraju soluna, kako je sada dole? ja dolazim kod ortaka, koji zivi na tumbi, 19. februara na utakmicu sa panatinaikosom, pa bi mogli da se vidimo pre utakmice ispred stadiona.
    Иртаме скасти апо клиники
    паокара му ден тон ксерун ијатри
    ке тартуме ксана јати апо педја мас паловосе и аспромаври столи

    паок ле паок ле оле паок лео ле паок лео лео ле

    иртаме скасти апо клиники
    паокара му ден тон херун и јатри
    ке тартуме ксана ја ти апо педја мас палавосе и аспромаври столи.

    Ако те занима још нека, мени није тешко. Поздрав.
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top