Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Dzi

  1. Dzi

    Dres Partizana - nekada i sada

    Milan je furao nesto slicno pre nekoliko godina, kada je Sheva igrao za "rosonere".
  2. Dzi

    Dres Partizana - nekada i sada

  3. Dzi

    Dres Partizana - nekada i sada

    To ne bih znao, i na ovo sam slucajno naleteo. Meni je zao sto rukavi nisu crni, ali dobro, nema veze, i ovako je ispalo sasvim ok. Svidja mi se crni dres.
  4. Dzi

    Dres Partizana - nekada i sada

    Novi font. Zlatni brojevi na crno-belim i belim dresovima, i beli sa zlatnim okvirom na crnim. Na prvoj garnituri brojevi ce biti na belim ledjima, onako kako je Djidji postavio pre nekog vremena. Crno-beli je bio brzi.
  5. Dzi

    Dres Partizana - nekada i sada

    Novi dresovi.
  6. Dzi

    FK Partizan 2010/11

    Blah, 1-1... Poluvreme 1-1...
  7. Dzi

    FK Partizan 2010/11

    Vodimo 1:0 ;)
  8. Dzi

    FK Partizan 2010/11

    Sale :respect
  9. Dzi

    139. Večiti Derbi

    Hahahaha, da l' ste čuli Gnojka maločas na SK? A joj, i ovo mi je ulepšalo dan... Kadu, Kadu, jeeeeeeedan.... stativa! :buhaha:buhaha:buhaha
  10. Dzi

    139. Večiti Derbi

    Isfrustrirana đubrad, što ološi nisu i na severu skinuli stolice... Joj, kako mi je drago što smo ih naguzili... Crno-beli bravo, bravo...
  11. Dzi

    Liga šampiona 2010/11

    Ček, stani, da li se šališ? Da se menja Stanojević zbog poraza u LŠ? :buhaha I ja vala, kao kolega fluid, ne mogu da verujem šta se piše ovde... Druže, umesto da navijamo za to da dečko potpiše novi, znatno duži ugovor, ti pričaš o menjanju trenera. Pa ko će da ga zameni? Rašović, Tešović...
  12. Dzi

    Liga šampiona 2010/11

    Istina, očekivao sam malo više od Partizana, ali i mnogo više od Brage. Ljudi, ovaj tim je prošle godine umalo uzeo titulu, završio sezonu neporažen kod kuće, sa skorom 14-1-0. U kvalifikacijama su izbacili jednu Sevilju, koja je na papiru bar dva puta jači rival. Braga je, iako to rezultat ne...
  13. Dzi

    FK Partizan 2010/11

    Grobari iz CG, kako je Savic odigrao protiv Engleza? Citam sada na Goal.com da je opet bio desni bek... Bonja igrac meca :)
  14. Dzi

    Prelazni rok, leto 2010

    I boljeg broja, ako smem da dodam. #4 - Viera, Makelele... :wink:
  15. Dzi

    Prelazni rok, leto 2010

    Pjer, jel se secas perioda kad nisi mogao da das gol i stative protiv Artmedije? -Secam se, da. I kakve emocije budi? -To sam zaboravio. :buhaha Jos rekao da Braga i Sahtjor nisu u velikoj formi. :buhaha Kamara, dobro nam dosao! Siguran sam da ce ovaj momak biti pravo pojacanje!
Top