Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од hari_merdo

  1. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sto se plasmana tice nama je veceras nazalost to 6.mesto i definitvno izmaklo. Dobro je sto do kraja cekamo i Oly i Valensiju i Baskoniju. Ja iskreno mislim da od eventualnog 10.mesta nema nikakve koristi, tj da je sve ispod 7. lose. Sa druge strane ako nastavimo ovako i 10. ce biti puna kapa i...
  2. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Iskreno ne mogu da vidim sta se desava. Ova ekipa po mom misljenju nije losija od proslogodisnje, ali nikako da zaigra ko proslogodisnja. Celo vreme fali to nesto i da li cemo uopste i docekati da sve klikne... Sa druge strane, u Evroligi mi fakticki nemamo nijedan kiks (mozda utakmica protiv...
  3. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nece nijedna utakmica biti laka, nema sigurne pobede cak ni kuci. Isto kao sto nema ni sigurnog poraza u gostima. Sto se mene tice da idemo svih 12 do kraja da se pobijemo i damo sve od sebe, pa kako bude, ja cu biti zadovoljan
  4. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Krajem decembra sam pisao da se sa gostovanja Pao, Fener, Virtus, Monaco i Milan moramo vratiti sa minimum dve pobede da bi uopste bili u igri za 6.mesto. Nazalost to mesto nam vec pocinje poprilicno da bezi. Vrlo bitna utakmica protiv Zalgirisa. Ne samo zbog samog rezultata, vec da se dobrom...
  5. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Dobro bi bilo kada bi na ovom forumu bio neki filter pa da se pojedini komentari mogu filtrirati da se uopste ne pojavljuju, da covek ne mora pljuvanja i svakakve gluposti da cita. I generalno nakon nasih poraza vecinu komentara treba samo preskociti. Shvatite kako hocete ali samo nerealan...
  6. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ako veceras izgubimo 4.mesto pocinje poprilicno da nam bezi. Ali i nevezano za veceras, Istanbul, Pao, Virtus, Monaco, Milan.. tu nam trebaju minimalno dva brejka.. Ali otom potom..
  7. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Evo Zeljko valjda rekao da Zek ne igra sigurno. Velika steta, pogotovo protiv njih, jer svi znamo sta im je radio na vecini derbija.. Sa druge strane jedna dobra prilika za Tristana da konacmo pokaze je li ili nije...
  8. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja to vise i ne pokusavam da prognoziram. Prosle sezone, prva utakmica protiv njih u Euroleague... Nikad nisam bio sigurniji u nasu pobedu na nekoj utakmici. I to ne samo u derbijima, vec generalno (znaci sigurniji sam bio da to dobijamo, nego npr Mornar kuci u ABA npr).. i izgubismo. Onda...
  9. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jaleen Smith, 18minuta, 4 poena i +28 :). Raduje cinejnica da ce biti odmorna ekipa sutra i od velike vaznosti je da Zek bude spreman. Oni su izmoreni siguno od juce ali im ta pobeda psihicki donosi dosta vise nego sto eventualni umor odnosi. Mi smo trenutno na jednom brejku, oni su na -2. Ako...
  10. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Steta.. Jako bitna utakmica, kao sto sam pisao i sto smo znali. Malo mi smeta sto se stvorila atmosfera da ih dobijamo 30 razlike bez problema, sto nema veze s vezom. U Evroligi ni kuci nema garantovane pobede, a ovo juce nismo mogli dobiti ako nijedan sut ne moze da udje. Zato ne zelim da se...
  11. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jedna strasno bitna utakmica. Mislim generalno je do kraja sezone bitno braniti domaci teren, ali od svih sto nam do kraja dolaze ce samo Real i eventualno grcki cigani biti jaci od njih. Meni Zadar i Real, kao i cetiri dana za pripremu utakmice daju nadu da cemo dobiti. I ocekujem da uz sve...
  12. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ne znam zasto tolika briga oko Zadra, kad se mi ne lozimo na ABA :). Ja se tu sekunde ne nerviram jer je vec nakon Cedevite jasno da ako hocemo da osvojimo moramo dobiti cigane bar jednu utakmicu kod njih, a to ne sme biti u ligaskom delu. Sve ovo ostalo je nebitno i Zeljko i igraci su toga...
  13. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Plus Vesely, Zofri i brat Davis. Mada kad razmislim, Bogdan, Panter i Zofri, imamo problem, previse je tu kapitena.. ;)
  14. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ne znam, al recimo meni je Cus jedan od gotivnijih trenera u Evroligi. Prvenstveno jer uvek iskazuje ogromno postovanje prema Partizanu i pogotovo Zeljku. Ja sam misljenja da kad budu dosle utakmice na ispadanje, da bi od svih klubova nas voleo najvise da zaobidje. Sa druge strane, primer je...
  15. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ako mislis na moj post, napisao sam 4 u Beogradu. Mislio sam da nemamo evroligaskih putovanja i da je to dobro. Nakon cigana nam dolazi Makabi. I ne volim nikad da prognoziram te serije, ali nadam se da ce nam te cetiri utakmice biti odskocna daska i utabati nam put za ostatak sezone.
Top