Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.559
Reaction score
3.930
Локација
Beograd
Daj se manite privatnog zivota porodice bilo kog naseg igraca.
To sto neko ne doprinosi onoliko koliko mi ocekujemo ne znaci da ne treba da zivi zivot.
Imamo coveka na klupi koji uvek zna sta mu je ciniti i odgovornost selekcije ekipe je na njemu, a njemu bar ne smemo da ne verujemo.
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Krajem decembra sam pisao da se sa gostovanja Pao, Fener, Virtus, Monaco i Milan moramo vratiti sa minimum dve pobede da bi uopste bili u igri za 6.mesto.
Nazalost to mesto nam vec pocinje poprilicno da bezi.

Vrlo bitna utakmica protiv Zalgirisa. Ne samo zbog samog rezultata, vec da se dobrom igrom napravi najbolja moguce uvertira i digne samopouzdanje za dva jako bitna gostovanja koja dolaze nakon toga.

I da Bog da, pa da budemo kompletni i da se jos i Aleksa sto pre vrati..
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.171
Reaction score
2.160
Локација
u srcu šesnaesterca
Prosle godine smo posle 4-9 bili na 11-11, bas kao i sada. Imamo u Areni jos 7 utakmica, plus 5 u gostima. Da bi bili na 20-14, kao prosle sezone (vrtovatno opet 6. na kraju) trebaju nam sve pobede kuci, plus jos dve u gostima. Verovatno Alba i recimo Milano/Virtus, a sto ne i neka preko
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.956
Reaction score
7.979
Nemamo mi bas toliko jak domaci teren, da se uzdamo u 7/7, ne kazem da je to previse nerealno, ali ako se uzme u obzir da smo dobili 4-5 utakmice na jednu loptu, a da nas cekaju zajebani protivnici ne bih se opkladio.

Fener +1
Pao u produzetku
Monako u produzetku
fmp +2

Virtus je pobediva ekipa i u padu su malo, takodje ako zelimo da budemo ispred Monako moramo ga pobediti.

Kuci Valensija i Real mnogo zajebane utakmice.
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Nece nijedna utakmica biti laka, nema sigurne pobede cak ni kuci. Isto kao sto nema ni sigurnog poraza u gostima.
Sto se mene tice da idemo svih 12 do kraja da se pobijemo i damo sve od sebe, pa kako bude, ja cu biti zadovoljan
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.457
Reaction score
38.253
Nemamo mi bas toliko jak domaci teren, da se uzdamo u 7/7, ne kazem da je to previse nerealno, ali ako se uzme u obzir da smo dobili 4-5 utakmice na jednu loptu, a da nas cekaju zajebani protivnici ne bih se opkladio.

Fener +1
Pao u produzetku
Monako u produzetku
fmp +2

Virtus je pobediva ekipa i u padu su malo, takodje ako zelimo da budemo ispred Monako moramo ga pobediti.

Kuci Valensija i Real mnogo zajebane utakmice.
Imamo prilično jak domaći teren. Ne znam koliko su pomenute utakmice reper kada je poslednja odigrana 5. decembra.

Mi smo protiv Makabija i Panatinaikosa pokazali u 3/4 da smo itekako ozbiljni i konkurentni. E sad, jednom je to bilo dovoljno, drugi put nije, doduše drugi put u gostima. Od nas sve zavisi i ne bi me čudilo da na kraju imamo iz sledećih 6 utakmica skor 6-0, samo da nas zdravlje posluži i da ostanemo kompletni.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.680
Reaction score
5.724
Kaze covek nemamo jak domaci teren a u el izgubili do sada samo dve utakmice kod kuce :D. Igrali sa ciganima barsom, panatom, fenerom, monakom, armanijem, virtusom, makabijem, asvelom albom.... ima li jos ko? Sad imamo zalgiris kod kuce, pa virtus monako, pa bajern efes kod kuce
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.956
Reaction score
7.979
Sve te utakmice su mogli da odu i na drugu stranu, kao sto je mogao i Pirej, Baskija, Valensija ili Anadolu.

Ponavljam, mi imamo odlican skor, s'obzirom da je igra dosta losa i citave sezone problem sa povredama.

Kuci smo rutinirali Albu i Asvel, to je to, ali malo ko nije njih dobio.

U sve ostale utakmice smo imali "debeo" minus, Barsa, Panata, Fener, Monako, Armani, Virtus, Makabi, fmp.

Ekipa je pokazala da moze da igra sa svima i da stize nemoguce, ali i gubi nemoguce, trazi se kontinuitet i balans u igri.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.457
Reaction score
38.253
Top