Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Humska - најновије активности

  • Humska reacted to vukMKD's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    @Humska Pozdravi vazuru, i prenesi mu srdacne pozdrave sa Partizan.net, uz zelju da se nosi u tri lepe picke materine!
  • Humska је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Ne bih sad da glumim nekog oportunistu. Meni je ovo sto Duljaj prica zvuci kao demagogija, kao prica koju navijaci vole da cuju i kojom...
  • Humska је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Imamo klince, samo im treba dati priliku da steknu rutinu. A ne razigravati tudje klince na kojima ce posle neko drugi da profitira...
    • DM Stats.jpg
  • Humska reacted to Direktor_Grobar's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Mi ovu bagru nećemo oterari i to svi već znamo. Pošto je glup prosečan srbin odlučio da prva usna vlada do 2027me and counting, to nam...
  • Humska reacted to Direktor_Grobar's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Odgovor se pronalazi sam. Do nas je, kakve uprave kakva država pičke materine. Ko da ćemo svi da živimo još 200 sezona pa da razumem...
  • Humska reacted to Saša Aleks's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Jovanović-Stojković, De Medina, Marković, Filipović- Ovusu, Stjepanović- Zahid- Severina, Kalulu - Saldanja Ovako bih poredao protiv...
  • Humska reacted to KoOkaDva's post in the thread Zimski prelazni rok 2023/2024 with Like Like.
    Bas zato sam i rekao neka jedan bude uspesan kao Belic bice super, Belic je primer da menadzerska kombinacija ne mora uvek da bude...
  • Humska је одговорио(ла) у теми Zimski prelazni rok 2023/2024.
    Ko kod nas donosi odluke!? Pa jbt, kad kupuju auto od 10k pregledaju i pretresu sve zivo, od prvog vlasnika, dvake ogrebotine, servisne...
  • Humska reacted to Čik's post in the thread Zimski prelazni rok 2023/2024 with Like Like.
    Napisah juče, Dorćolci...
  • Humska је одговорио(ла) у теми Zimski prelazni rok 2023/2024.
    Ja cu da kazem da je rang Sanija. Zato je jos davno prepusten Cukarickom i ostao je na tom nivou. Po mom misljenju koje baziram na onom...
  • Humska је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Pisete kao da se jesenji deo nije igrao. Jel nam bonusa vecinom igrao Ilic? Nadjite upise ovde kad je tek poceo, koliko je omalovazavan...
  • Humska је одговорио(ла) у теми Uprava i marketing.
    Na rukavu je vec Mozzart kao sponzor lige. Mada, imamo 2 rukava.
Top