Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Jones

  1. Jones

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Treba nam ko leb ovaj Smit, fizicki je jak, pametno cita igru u odbrani i mogao bi da odgovori na rukomet.
  2. Jones

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Prosle godine u evroligi 14.4 asistencije po mecu, ove godine 14.9. Mi, Bajern i Zalgiris najmanje asistencija kao i prosle godine.
  3. Jones

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jbg, na momente odlicna igra, odlicna odbrana, al klasika, nekoliko pomracenja...neshvatljivo je da imamo toliko neupotrebljivih igraca, jbt sta je sa Nanelijem, Avramom, katastrofa. Ima jos sansi, moramo 2 da dobijemo i da se poklope ostali rezultati. Napred Partizan!
  4. Jones

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    31 14 bacanja za njih...
  5. Jones

    FK Partizan 2023/24

    Valjda ce da se nadje posto ga je bilo, al trebalo je jos vise... I trebalo je vise dvoglas sa istokom, bas je odzvanjalo. Najjace ipak fazon sat vremena posle tekme dok su nas jos drzali na stadionu, istok kad je poveo pesmu pederu u dvoglas sa jugom, Partizan sampion, pa posle jug...lepo bilo...
  6. Jones

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sta napisati :)? Cekam, letirici u stomaku...bitnije od rezultate ove utakmice je podrska Zocu, na pocetku i na kraju utakmice.
  7. Jones

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jbt, prolaze mi flesevi sa tekme, cini mi se da je najbolja igra bila sa onom cudnom petorkom, da li su poceli 2. cetvrtinu...fazon 4 dobra defanzivca i jedan ofanzivac, Jaramaz, Avram, Ponjitka, Smajli i Kaminski. Inace Jaramaz odlican, jedini moze da probije prvu liniju, sto nam fali...Avram...
  8. Jones

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Panter, ali i ostali igraci su imali slicne izjave, sto je po meni i legitimno da verujes i da se nadas, pogotovu posle sezone gde nam je malo falilo da odemo na f4 i mozda osvojimo, ali to ipak nije realno. Sa Lesorom, Egzumom i Madarom, mislim da bi top 6 bio realan, a za dalje nema garancija.
  9. Jones

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Svideo mi se post do ovoga na kraju...opusteno....bice sve kako treba... Mislim, mozda ne bude sve kako treba na kraju, ali ko ga jebe....treba da verujemo u ove igrace, kad zavrsi sezona, da vidimo gde smo, ako nije 'kako treba', Zele da vrsi novu selekciju i zna se 'osvajamo sve'! Kapiram da...
  10. Jones

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ni velikog broja novih navijaca Partizana zbog ludila koje se stvorilo pre svega zbog Zeljka. To je najbitnije u ovom smrdljivom vremenu u kom zivimo. Realno kad uzmes neke utakmice iz ove sezone, pa to neki navijaci ne dozive ni za tri sezone, a neki nikad. Ludilo protiv PAO, Monaka, Milana...
  11. Jones

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Nemam nista protiv da budemo Sahtjorova filijala, svakako korak napred u odnosu na ovo sada...Duljaja za predsednika...da bude Predsednik/GM/trener/zadnji vezni/direktor omladinske skole....eh kad bi nam dozvolili....
  12. Jones

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Da nije njih dvojice bilo, utakmica bi bila gotova u 3. cetvrtini. Jbg, okretali smo mnogo utakmica i dobijali neizvesne zavrsnice, ne moze svaki put. Ne razmisljajte o final 4, bitno je da smo u prvih 10, a ako nas ukenja, borba za top 6. Samo podrska, al i drugi treniraju, igraju, nemamo mi...
  13. Jones

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Brat Dante u stilu Rodmana https://x.com/ClutchPoints/status/1740207026171723855?s=20
  14. Jones

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ovo je i meni utisak. Realan rezultat je trebao da bude 20+. Da mi je znati koje objasnjenje je Pukl dao Zeljku za onaj kos Hejza i kao faul Smajlija, koji se desio pre. Ipak, imali smo odgovor na svaku kradju. Svaka cast, jos kad se vrati Frenk, dobijamo jos vise opcija u napadu, tako da jos...
  15. Jones

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Al ga je zato Peeler lepo odalamio. Utakmica sa Baskonijom je prosla. Jbg, klasican Partizanski poraz, moramo dobiti Fener. Sta mislite, da li moze Tristan sa ovom konstitucijom da ubrza noge i da popravi lateralnu kretnju? Moneke ga je lagano prolazio, kad bi popravio malo defanzivu, mogao...
Top