Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од kecmania

  1. kecmania

    FK Partizan 2020/21.

    али мени је нешто драго што је ова изјава дошла после данашњег интервјуа Илиева на Арени како може да замисли да играмо против цигана на припремама јер је овај сукоб са Звездом више маркетиншки :D
  2. kecmania

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Нека свако сам процени колико ово значи .. некоме мање, некоме више :D Небојша Косовић је, након прекидања Астанине доминације и прве Каиратове титуле после 16 година, на последњем ажурирању трансфермаркта, играч чија цена се највише подигла у целој лиги. Знам, није претерано интересантно...
  3. kecmania

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    И Рикардо је јуче дао први гол у сезони у Турској ...
  4. kecmania

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    И Небојша Косовић је јуче дао гол из слободњака за Каират :D
  5. kecmania

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Нисам испратио какво је стање и да ли се сме спомињати у форуму, али је и Ожеговић данас дао гол. П.С. реци те ми да ли да га не смомињем више :D
  6. kecmania

    Rukometni klub Partizan

    Гледам утакмицу данас и дође сцена која је симптоматична за све спортске секције. У једнум тренутку имам 3(!) играча више и не успемо дати гол. А одмах први напад након тих пропуштених прилика, ми са играчем мање дамо гол. Рекох "Боже, има ли те .." :icon-neutral: Едит: Заборавих рећи да смо уз...
  7. kecmania

    KK Partizan 2020/2021

    Од Мозлија само офанзивно бољи учинак. Вил је злата вредан у одбрани, иако је због набачене масе ове године изгубио мало на брзини.
  8. kecmania

    Rukometni klub Partizan

    Вероватно сам неспособан, али када уђем у сајт ticketline-a, и укуцам Партизан или Рукомет, нема нигде да се одабере сезонска за рукометаше. Може ли неко овде поставити линк или да се дода ову тему "донације" што је Спејс поставио. Хвала!
  9. kecmania

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Нећу да замислим колико смо близу колапсу када чак ни Остоја не крије да не зна како ће се финансирати, односно покрити буџет ове године. Није ни покушао да околиша :oops:
  10. kecmania

    KK Partizan 2018/19

    Здраво друштво! извињавам се ако је погрешна тема, али хтедох да питам да ли неко зна да ли ће можда бити и онлајн продаја карата за КРК? Јер наравно на сајту КСС-а не пише конкретно да ли се улазнице могу купити искључиво у том Инфо центру/туристичкој агенцији. Радо бих купио карте онлајн, јер...
  11. kecmania

    KK Partizan 2018/19

    Нисам видео ни ја, па сам отворио на другом прегледачу. Иначе користим Firefox .. Што се поруке тиче, то је слика како Пецарски, Пажин, Трифуновић и Танасковић седе на клупи на данашњној утакмици ..
  12. kecmania

    KK Partizan 2018/19

    Знам, покушава да уиграва екипу .. сад' ће овај суперкуп и све. Лепа је ова слика, али џаба ако од њих само Пецарски добија минутажу на припремама. И то чак без три играча. Не знам, имам осећај као да Чанак неће или не зна да ради са младима у Партизану. У Меги је имао Милоја испред себе, који...
  13. kecmania

    KK Partizan 2018/19

    Немам пуно шта да замерим осим да смо много лоше одиграли контре са играчем вишка. Колико пута је било два на један, три на два или чак три на један и нисмо успели да дамо кош. Једноставно није било додавања у правом времену. 'Ајде све то, али мени много смета што Чанак на све то остаје миран...
  14. kecmania

    FK Partizan 2018/19

    Шћекић, Сума, Енаке, Рикардо, Валиенте и Закарић
  15. kecmania

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    15% би требали добити од продаје. Баш ме занима да ли ће се то споменути негде ...
Top