Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kentucky - најновије активности

  • Kentucky
    Kentucky reacted to MAK's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Evo već stoti put na N1 slušam vrrrrrrlo važnu vest koju moraju svi da čuju. Na jednoj društvenoj mreži jedan velikosrbin iz Beča, gdin...
  • Kentucky
    Kentucky reacted to Zalosna Sova's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    @Goran Tomić Upravo Rade ti je napisao gore zbog cega beton liga nije opcija. A nije opcija ni mirenje sa sadasnjim stanjem. Otpor moze...
  • Kentucky
    Kentucky reacted to The_B's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Mi nemamo budućnost geberalno kao JSDP. Kako god, valjda posle svega imamo svest ko je i šta je Željko Obradović.
  • Kentucky
    Kentucky reacted to milance032's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Nisam gledao uživo ovaj put. Malo posao, malo mi pun kurac svega. Pa pogledah sad u reprizi. Milina za pogledati. Eto, dočekasmo i taj...
  • Kentucky
    Kentucky reacted to Haris_Brkić's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Kada shvatis da ni ta dvojica puta Don Karlo i Pep Gvardiola ne bi mogli da uzmu trofej nakazinoj drolji,biće ti lakše.. A i nama...
  • Kentucky
    Kentucky reacted to mileta51's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ma u ovom oskarovom matrixu alkohol je ko da si limunadu popio u normalnom zivotu, ne pomaze.
  • Kentucky
    Kentucky reacted to Haris_Brkić's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Pa taj psihopata sto ga pomenu ne dozvoljava takve promene... Jbt,jel realno ovo.. Pa jel pre tri dana gledasmo prebijanje Grobara od...
  • Kentucky
    Kentucky reacted to TokyoPFK's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Mogu samo da ponovim ono što mnogi ovde pišu već godinama. Ja sam čak i išao u tu krajnost da kažem da bi naš klub glasao za to da se...
  • Kentucky
    Kentucky reacted to Jokic's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ја морам да похвалим и предсједника државе Србије који је и поред гомиле обавеза и проблема стигао да построји оба тима и да у част...
  • Kentucky
    Kentucky reacted to Haris_Brkić's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ako je protest da izadjes i nemas pojma,onda su definitivno u njemu uspeli.
  • Kentucky
    Kentucky reacted to MacManus's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Čestitke klubu na pravdanju terora Pavla Ilića.
  • Kentucky
    Kentucky reacted to Мали џин's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Imaš situaciju da ti je gazda van zemlje i da je povodac blago otpušten i na beskonačan spisak nedela možeš da dodaš da si jednom...
  • Kentucky
    Kentucky reacted to valant's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    od protesta pre utakmice još imam transfer blama:angry-smiley-002: Zadržati po svaku cenu Jovanovića ,Zahida i Svetu za ostale dobro...
  • Kentucky
    Kentucky је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Raduj se većinska Smrdijo... Bitno, da je hleba i igara i naravno uvek isti pobednik. Kurva crvena. Barem, dok ne dodje igranje u...
  • Kentucky
    Kentucky reacted to dusan.petrovic's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ko da popuši ciganima? Igrači Partizana? Sram te bilo.
Top