Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од kOLE

  1. kOLE

    VК Partizan, PK Partizan

    Znači od turaka kao po običaju...jedno veliko ništa :D Vidim i Zlokovića pominju...još i njega pa da nam dodele sve trofeje odmah :D
  2. kOLE

    VК Partizan, PK Partizan

    Ja mislim da ćemo dovesti dvojicu igrača kao pojačanja...da li će to biti baš Filip i Vanja ili Vanja i neki drugi igrač, to je već pitanje... Ja sam rekao da bi bilo lepo da to budu Vanja i jedan centar...ali kao što je Stoksan napisao...prvo ima malo centara koji su svetska klasa i koji bi...
  3. kOLE

    VК Partizan, PK Partizan

    Ma kakvi bre cigani...sa Vanjom i Filipom možemo da pucamo na krov evrope...samo da se to još završi...
  4. kOLE

    VК Partizan, PK Partizan

    Verovatno zbog tolikog uticaja sudija na rezultat i sam tok utakmice (samo pogledati našu utakmicu za bronzu na Olimpijadi), a i zbog vrlo malo prostora za unapređenje same igre, vaterpolo u bliskoj budućnosti i može da postane amaterski sport... Što se tiče Partizana ne brinem mnogo...možda se...
  5. kOLE

    VК Partizan, PK Partizan

    Ovo što su cigani uradili sa Pjetlovićem i Prlainovićem uopšte nije naivno...to su trenutno dva najbolja igrača na njihovim pozicijama... Šefik, Rađen i Vapenski manje-više, ali ova prva dvojica su igrači kakve mi trenutno u timu nemamo...bar ne tog kalibra... Dobro je da i Filip neće kod njih...
  6. kOLE

    VК Partizan, PK Partizan

    Ma najmanje su krivi tu igrači...ako izuzmemo Prlainovića i možda Rađena, skoro svi bi pre napolje ali najozbiljnije ponude daju cigani...očigledno... Evo mondo pominje i Zlokovića i Šefika....jebem li ga...ako uspeju da dovedu i tri-četiri igrača od ovih pomenutih, biće opet to mnogo para...
  7. kOLE

    VК Partizan, PK Partizan

    Jel sigurno da će i Filip tamo? Za Prlainovića uopšte nisam ni sumnjao...više će mi smetati ako Filip ode kod njih... Nama treba Vanja i treba se potruditi kako znamo da ga vratimo...+ još jedan odlični centar... Naravno nadao sam se i Filipu, ali očigledno teško da ćemo dovesti i Vanju, a tek...
  8. kOLE

    FK Partizan 2012/13

    Naš fudbalski klub treba zatvoriti...katanac i baciti ključ u pi... lepu materinu! To je najveća bruka našeg sportskog društva...na jednom mestu toliko jajara nikad nije bilo, niti će biti! I ništa se ne bi promenilo ni da ovi odu...kao spasioc bi stigao Milija, sa njegovim malim... Ma...
  9. kOLE

    KKP - nostalgija, legende i stare slike

    Srećno majstore i da se vratiš! Moj omiljeni košarkaš još od Radoševića...bogotac što bi neki rekli :respect
  10. kOLE

    Liga šampiona 2012/13

    E Vermeze, Vermeze... Priprema igrača=nula... Skauting protivnika=nula... Postavka na smaoj utakmici i izmene=nula.... I još kažeš kako smo ih precenili? Kako te nije sramota tako nešto da izjaviš nakon onoga sinoć... Pa razumeo bih da smo samo prvo poluvreme odigrali jajarski, slabo, bez...
  11. kOLE

    Liga šampiona 2012/13

    Kojom logikom si napisao ove dve stvari...:confused Mi ako damo gol i pri tome ne izgubimo, biće ekstra...a tek ako damo dva... Bilo koji nerešeni rezultata, osim 0:0, i bilo koja pobeda i mi smo na konju...sve ostalo me tera da se prisećam utakmica protiv Artmedije, Apoela, Genka, pa i...
  12. kOLE

    VК Partizan, PK Partizan

    Slažem se da nam treba vrhunski centar... Šta je ostalo od prošlogodišnjih igrača na toj poziciji? Ako se ne varam Korolija je produžio ugovor...ili sam se zajebao... Zloković mi deluje dosta daleko...em ima odličan ugovor, još uvek važeći iako se Pro Reko raspao, em mislim da će negde zabosti...
  13. kOLE

    VК Partizan, PK Partizan

    Ma koliko su Šefik, Nikić, Rađen i Gocić (Ćirića ne računam) dobra pojačanja za cigane, realno oni su druga liga u odnosu na Vanju, Prlainovića, Filipovića i Zlokovića...samo još da oni dođu kod nas i to je super...ma samo Vanja i Filip da dođu i biće to ok, ali ako ostanemo na ovom igračkom...
  14. kOLE

    Liga šampiona 2012/13

    Jahali nas Bjekovići, a sad će Babovići...isti kurac... Slabo je delovalo ono od sinoć... Malo ozbiljnija ekipa bi nas otresla...ali ajde, možde je sve zbog opuštanja... Inače dobili smo ih na čistu fizičku pripremljenost...oni od 70 min. više nisu igrali... Sviđa mi se što smo dobro fizički...
  15. kOLE

    Liga šampiona 2012/13

    Dosta dobra ekipa koja dolazi iz lige koja je u usponu... Mi sa druge strane prodajemo, tj. trudimo se da najurimo, Vukića, našeg najboljeg igrača, i onda se nečemu nadamo? Neozbiljno... U svakom slučaju biće teško... Dobro je da su naši oprezni i čak im trebamo dati ulogu favorita...a relano...
Top