Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

Packe

Početnik
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
26
Reaction score
0
Локација
Beograd
Sta se desava sa Duskom, on se nigde ne spominje a isto je kod propalih Italijana?
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.474
Reaction score
2.255
Pravili su oni dream timove i ranih 90-tih godina i to sa nasim bivsem sefa struke i sa aktuelnog trenera prvog tima pa su otisli u endek. I ako potpisu ovi kojima se pise po novine smatram da nece nam prekinuti dominaciju.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.574
Reaction score
3.428
Reagovace taj koji treba, ako nista drugo, iz inata. Koliko onaj njihov zaludjeno voli njih i navija sa sve salom i detetom u lozi rupe, toliko ih ovaj 'nas' mrzi, provereno.
Malo cemo zameniti uloge u odnosu na 'ono vreme' u bivsoj drzavi kad je nas drzala vojska, a njih policija, ali slicna je to igra. Igranka bez prestanka.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Da citiram post odozgo, jebem mater svim ovim igracima koji su navodno ginuli za nas grb a sad idu preko za "sicu"... Uopste mi nije krivo koga god da dovedu, taj ko je hteo kod njih nam i ne treba uopste. Ali, ne mogu da poverujem da bi Filip otisao kod njih, on je pricao da ce se vratiti prvom prilikom... Neka se seti gde je postao najbolji...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ma za ovu trojicu me bas briga sto su presli kod njih ali Filipovica moramo da damo sve od sebe da ga mi dovedemo ako kojim slucajem predje kod njih (mada ne verujem da bi tako nesto on uradio) oni bi svakako imali jacu ekipu od nas.
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Da ne kukate mnogo :D Udovičić ako ne ode u Mađarsku vraća se kući. Filipović i Prlainović čekaju situaciju u Reku. I jedan i drugi imaju ponudu od nas i to mnogo bolju nego od cigana. Ajd da kažem da smo kontaktirali i Zlokovića. Ali u smislu ono "Jel bi ti igrao za nas ako ne nađeš nigde drugo" :D

Što se tiče ciganlije.vet ova trojica su rešena, a rešili su i Gocića.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Pa ne mogu bas vi da igraju za nas..nek si oni malo raduju.Ali malo njeknje :kur
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Ma koliko su Šefik, Nikić, Rađen i Gocić (Ćirića ne računam) dobra pojačanja za cigane, realno oni su druga liga u odnosu na Vanju, Prlainovića, Filipovića i Zlokovića...samo još da oni dođu kod nas i to je super...ma samo Vanja i Filip da dođu i biće to ok, ali ako ostanemo na ovom igračkom kadru, a ganferi se ovako dobro pojačaju, biće mnogo jebeno...
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
@kOLE

Daj boze da dodju njih dvojica, ali nikako ne bi valjalo da "samo" oni dodju.

Nama je goruca pozicija centra, i na tom mestu mora biti neki vrhunski igrac (Zlokovic, Pijetlovic ili Ivovic) da bi imali stub, temelj i kicmu tima :D

Sa njima dvojicom, razume se :wink:
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Ивовић је бек а не центар али слажем се да смо на позицији центра најтањи.

У најгорем могућем сценарију а то је да нама нико не дође до краја прелазног рока а да они доведу Филиповића и Прлаиновића били би ту негде по квалитету, они би имали предност по тој десној страни а ми по левој, искуство би било нешто више у њихову корист али уиграност екипе иде нама у прилог.У свакој другој варијанти роми ће га опет издувати (што не значи да неће и у овој првој).

Е да, на примеру Гоцића се најбоље види да навијачка припадност у ватерполу не игра никакву улогу.
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Slažem se da nam treba vrhunski centar...
Šta je ostalo od prošlogodišnjih igrača na toj poziciji?
Ako se ne varam Korolija je produžio ugovor...ili sam se zajebao...
Zloković mi deluje dosta daleko...em ima odličan ugovor, još uvek važeći iako se Pro Reko raspao, em mislim da će negde zabosti bolji nego kod nas...
Sa druge strane Pjetlović mi je realnija opcija...znači on + Vanja i Filip i to je to...ekstra bi tako bilo...
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Izdao si cigane Andrija, Andrijaaaaa :D
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Ništa nije definitivno dok se ne slika sa šalom :D Niko neće potpisaivati dok se ne završe OI. Ali kad se završe biće veselo. Prlainović je naš (mislim igraće za nas verovatno :D )

Izgleda da je Čoki naljutio i Šoštara :D
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.064
Reaction score
26.277
Локација
ante portas
Прлаин и Фића за нас пуна капа :D Још неки добар центар па да певамо :D
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Joj nemojmo da malerisemo dok ne potpisu i zvanicno nadam se da je stoxan u pravu :šal
 

grobarCG

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
46
Reaction score
0
Локација
Crna Gora
Prlainovic, Filipovic i mozda Vanja... :)

Uz Jokica i mlade igrace ovo ce opet biti veoma jaka ekipa. Samo da se saceka do kraja OI.
 

Kruger

Početnik
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
48
Reaction score
0
Локација
Manaus
I Živko kod cigana?! Nisam bio nekoliko dana na forumu ali ne mogu da verujem i da Grobari prelaze tamo, pa Gocić je u Rimu pevao navijačke pesme jače nego većina tribine. Garant ga mi nismo hteli.
 
Top