Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

lavex - најновије активности

  • lavex
    lavex reacted to Enslaved's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Da nadje nekog ko sto je milosevic imao dok smo igrali fudbal, da uci od njega a da ovaj iskusniji trenira ekipu da ne budemo cirkus
  • lavex
    lavex reacted to djomla's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ti zaudaraš na genocid jer podržavaš Vučića koji vrši genocid nad Partizanom.
  • lavex
    lavex reacted to Zalosna Sova's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ja brate ne znam da je bilo ovako , a pamtim dugo. Tacnije receno sigurno znam da ovako nije nikad bilo. Sto se Dinka tice on sigurno...
  • lavex
    lavex reacted to Rade's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Nasao bi Vazura, ali nastale bi turbulencije. A ne vole se turbulencije ovde. Pogotovu, ako bi javno odbili, pa se stvorila bilo kakva...
  • lavex
    lavex reacted to Nisi's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Vazura ce uvek naci trenera. Ali to ne mora da budu Duljaj I Nadj koji ipak nesto znace u istoriji kluba.
  • lavex
    lavex reacted to Nisi's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    I posle moderacija izbrise moj post gde sam se samo pitao koja droga je u pitanju. Covek koji izjednacava psiha, vacica I Mariniku ima...
  • lavex
    lavex reacted to Batallion's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ja nemam običaj ovo da radim, ali kad sam pročitao zvezda sa velikim z i kad smo već kod istorije...
  • lavex
    Panter ne može da igra nešto značajno u NBA jer na njegovoj poziciji u toj ligi igra bar 50 boljih igrača, od kojih su neki medju...
  • lavex
    lavex reacted to serAlex's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Da citiram Jelenčeta iz Radova III: "Na koga li je mislio?" :D
  • lavex
    https://basketballsphere.com/rodions-kurucs-imao-sam-mnogo-razgovora-sa-trenerom-obradovicem/
  • lavex
    lavex reacted to serAlex's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Gosn Tomić kako je krenuo da "proziva" forumaše, za sledeću utakmicu Teleoptika ima da se traži karta više. :D
  • lavex
    lavex reacted to Goran Tomić's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Слушај мали, за ово што си ми написао, дођи 27.4.2024. у 11 часова у Земунело, играју Телеоптик - ПКБ, бићу на трибини, старији човек...
  • lavex
    lavex reacted to serAlex's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Apsolutno za osim što se sa poslednjom rečenicom ne slažem.
Top