Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

majonez - најновије активности

  • majonez
    majonez reacted to Haris_Brkić's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Preporučim vam se kevi, seme vam bolesno ciganskonaprednosmrdsko jebem :banghead:
  • majonez
    majonez reacted to Chika Rale's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Nešto neočekivano?
  • majonez
    majonez reacted to B & W's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Emisija :pregled kola Smradovi na areni izdvojili tri detalja,prvi potencijani penal nad ndjaeom(koji nema veze sa mozgom) drugi gol...
  • majonez
    majonez reacted to Dubaz's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Obzirom da vodim računa o datumima i da mi je bitno kada neki datum ima neku simboličnu vrednost (kao što je na primer današnja utakmica...
  • majonez
    majonez reacted to IN 10's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Tako je vec bolje, ali treba jos malo doraditi... Neka umre Vazura, Neka umre Ostoja, neka umru terzic, covic i prva usmina.
  • majonez
    majonez је одговорио(ла) у теми Czsns - Partizan.
    Golman Jovanovic bez konkurencije!
  • majonez
    majonez reacted to Владан's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    https://www.zurnal.rs/scc/clanak/178557/fudbal/super-liga/gol-rukom-Serifa-endijaea-video zurnal objavio.
  • majonez
    majonez је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Mator sam a uvek sam mrzeo cigane jos kao dete.Nisam se u klinackom dobu cesto radovao u derbiju.Ali sam ih mrzeo oduvek.Navijao bi pre...
  • majonez
    majonez reacted to serAlex's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    https://www.kurir.rs/sport/fudbal/4364338/analiza-172-vecitog-derbija Pa kaže: Stavarno je iritirao obe strane. :clap
  • majonez
    majonez reacted to ђедВук's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ekskluzivno! FK Partizan pred utakmicu sinoć:
  • majonez
    majonez reacted to њакви's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Дај бре нек врате оног бахара, заборавио сам колико мрзим ова псета циганска која се називају тренерима. Сисај курац милојевићу јебем те...
  • majonez
    majonez је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Utakmica me podseca na film "bekstvo u pobedu"kad logorasi da Staloneom igraju protiv cuvara nacista.Nije se moglo bolje i zadovoljan...
  • majonez
    majonez reacted to Брат класични's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Допуна удбалских правила (амандмани усвојени пре него што су стављени на гласање): 09.03.2024. 1) У време звездиног пролећа и ако дува...
  • majonez
    majonez reacted to Bokili's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    A utisak ko je pratio prenos preko arene komentatora koji se izgubio nakon naseg gola? Covek nije znao sta da kaze.
  • majonez
    majonez reacted to malicovek's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ja prezadovoljan odlično su odigrali i spremili tekmu, uz neke individualne greške. Ne želim da se osvrćem na to, to je potpuno nebitno...
Top