Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Maks778

  1. Maks778

    KK Partizan - uprava i marketing

    Koji je to bolesnik (malo je reći, bolesnik) https://sportklub.n1info.rs/kosarka/euroleague/inspekcije-su-usle-i-u-prostorije-kk-partizan/
  2. Maks778

    FK Partizan 2023/24

    Ljudi, čitam i ne verujem. Dal su pojedini od vas uopšte svesni šta pišu?! "Proglašava se dan žalosti, kako bi se odložio derbi"?! Neki momci su nastradali. Pritom, nisu to "neki" momci. Nastradala su naša braća. Prolivena je naša krv, ne tamo negde. Već onde gde je vekovima unazad prolivana i...
  3. Maks778

    Letnji prelazni rok 2023

    Nikad čuo, nikad gledao, jednostavno..pojma nemam o kakvom je igraču reč. Ali, sa druge strane. Ko jeste, ili ko zna kvalitete ili mane ovog igrača? Ovi što odmah krenuše sa pljuvanjem i osudom?! Ne, ne verujem. Jednostavno, tako je kako je. Nekada imam utisak da je potreba za tim "pljuvanjem"...
  4. Maks778

    KK Partizan - uprava i marketing

    :))))) Zaista, neverovatna si ;) Bilo je trenutaka, kada nisam mogao poruku napisati, a da mi se ti ne zakačiš. ;) Inspirativna si, priznajem. Odatle ti iako napisao da se neću dalje oglašavali, moram odgovoriti. "Kako uopšte mogu navijati za Partizan, ako mi petokraka toliko smeta"?! :)))))...
  5. Maks778

    KK Partizan - uprava i marketing

    Poštujem Samo bez tih nekih sekirica. Takodje, reper nekih davnih vremena. Gde kada nešto nije u saglasju sa mojim mišljenjem, odma ide neka "sekirica", neko kažnjavanje ;) Ja se samo nadovezao na grb kluba koji se već ovog trenutka nalazi na trening dresovima , našeg kluba. Koliko primetio...
  6. Maks778

    KK Partizan - uprava i marketing

    Otprilike (barem ja to tako tumačim), da je ovo priprema za promenu grba. Što ja lično u potpunosti podržavam. "Zvezda petokraka" u grbu. Ujedno i druga polovina 2023 godine. Komunizam je odavno svuda stvar prošlosti. Normalno, na stranu lični afiniteti, ili animoziteti. Partizan je iznad...
  7. Maks778

    Liga Konferencije 2023/24

    Čestitke Dancima (Lakše mi ovako, jer ni ime kluba im ne znam). Na šta smo mi kao klub spali. Sa završetkom utakmice, ne mogu da se otmem utisku, da je večeras, nekako, najzadovoljniji bio Duljaj. Postavka igre takva, da se Danci od 90 minuta , koliko bi trebalo da traje utakmica, do besvesti...
  8. Maks778

    Liga Konferencije 2023/24

    Vrhunac svega sto se dešava sa našim Partizanom, od kako ga uzjahali ovi nesrećnici. Malo je reći, bruka!!! Najgore od svega je to što će ovi smradovi (onaj Krmak i onaj drugi , što je jednom nogom u grobu) i dalje ostati, dok ne stave katanac na klub. Takvo zlo, takvi paraziti, takvi..kako ih...
  9. Maks778

    Liga Konferencije 2023/24

    Negde, od nekoga sam svojevremeno čuo, kako je "trener, pola tima". Koliko može da doprinese igri, toliko u našem slučaju , može i da odmogne, odnosno da nas ukanali . Ne može me niko ubediti da Azeri imaju bolje igrače, ali definitivno juče imali, bolji tim . Duljaj je pre svega, reklo bi se...
  10. Maks778

    Letnji prelazni rok 2023

    Prelistao poslednjih par stranica. I jedno zapažanje.. Sta god ja mislio o aktuelnoj upravi. A mislim sve najgore. Najveće zlo koje je zadesilo nas klub. Pa da ne trošim dalje reci na njih. Kroz vise svojih prethodnih upisa sam izneo svoje mišljenje ili svoj stav o njima. Ovo prethodno , kako se...
  11. Maks778

    KK Partizan - transferi

    Ovoj agoniji konačno je došao kraj (A i red je bilo). Sad , ne zna se dal je gore citati komentare gde se Nikola dizao u nebesa, ili pljuvačina o tome , kako je nikakav igrač i čovek (Sto verujem da uskoro sledi). Nažalost živimo u takvom drustvu, okruženju i atmosferi, gde verujem da su pretnje...
  12. Maks778

    KK Partizan - transferi

    https://www.kurir.rs/sport/kosarka/4196518/mirotic-zbog-zeljka-dolazi-u-partizan
  13. Maks778

    Letnji prelazni rok 2023

    Ukoliko je Nikolić zamena za Pavlovića, ajde i nekako. Ali, znajući ko nam sedi u upravi. Biće da je otišao (ne bi me iznenadilo i da je oteran) Rikardo, da bi njegova zamena bila Nikolić. Nije dovoljno četvrto mesto. I ono vodi, ako nigde drugde a ono u LK. Na čelu kluba nam , najveća štetočina...
  14. Maks778

    KK Partizan - transferi

    https://www.maxbetsport.rs/bomba-kevin-panter-potpisao-novi-ugovor-sa-partizanom-446394/
  15. Maks778

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    I u pobedi i u porazu..podrška za ovaj tim. Mnogo gotivim ovaj tim. Al bukvalno, svakom od trenutnih igrača bi ponudio doživotni ugovor. Ali, ne mogu a da ne primetim da ima poprilično odgovornosti za niz poslednjih poraza i u stručnom štabu. Razumem da ima dosta povredjenih igrača. Razumem da...
Top