Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од marko78

  1. FK Partizan 2023/24

    a full scale rehabilitacija eksperta u punom jeku - jedan od lepših dana kad je oteran odavde uz plač webgazdi (bezuspešni) off - - takijev stori na instaću nesto
  2. FK Partizan 2023/24

    Deder odmori malo aj malo odmori leba ti i soli
  3. FK Partizan 2023/24

    Dunajska Streda - samo toliko Mnogo ste prerano počeli da morališete, čak ni Sorab toliko brzo ne zaboravlja (čitaj šamaranje istoka)
  4. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    7.6.2016. mnogo bato evo da se javi jedan "spavač" naravno da sam presrećan što je željko opet tu. osim toga, nismo jebeni generalštab pa ako nešto ne valja, reći ne valja.
  5. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ovo ko rsb forum i generalstaba da citam boze me prosti
  6. Liga Konferencija 2022/23

    fudbalski tegeltija, kad se setim tih histericnih dana na forumu nam...
  7. Liga Konferencija 2022/23

    na kraju nam ostala 3 stara znalca tako da je bila super situacija ko god samo da napomenem da sam bio uveren da cemo iz grupe izvuci max 2 boda tako da svaka cast treneru i ekipi a ove prolazimo
  8. Liga Konferencija 2022/23

    Jel sad ispadamo samo ako kumulativno a) mi puknemo od ovih cehoslovaka iz nice i b) keln dobije nicu?
  9. FK Partizan 2022/23.

    To je to. Možda još jedno pedesetak puta da se ponovi pa da neko skapira, ajmo još jedared: Stadion - nam - je - do - pre - godinu - dana - circa - bio - aranžirni - centar - za - mesaru - ritopek - alo
  10. FK Partizan 2022/23.

    Cisto zbog Stanojevih svedoka. Da se pridruzim ovom stavu. Isti arsin za svakog.
  11. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2022/23

    I slusaju navijanje protiv tipa Vozdovca 2015
  12. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2022/23

    Svestan sam da u ovoj nesrecnoj zemlji ima dovoljno ljudi (a sledstveno tome i navijaca pfc) koji bi istu ovu pricu pricali i sutra da dovedu preko sns linije dragana mladenovica, uvek bio borben u duelima, pouzdani zadnji vezni itd
  13. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2022/23

  14. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2022/23

    Ovo ko kad slušam Bokana na Pinku kad kaže biće vlast bolja kad mi budemo bili bolji. Mislim, fora pošalica, pun intended, ako se ljutiš banuj bole me kurac. Apsolutna podrška za kolege gore koje pišu da je došao kraj skrivanja iza podrške igračima.
  15. FK Partizan 2022/23.

    Jedini izlaz!
Top