Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

preldžija

Početnik
Учлањен(а)
21.10.2022
Порука
64
Reaction score
522
Sram nas bilo. Izgubili od tima vrednog pišljivih 250 miliona u gostima, sa 2:1. Ne znam kako smo se usudili! Mada, nešto mi stoji ko da smo do juče prognozirali borbu za peto mesto u ligi sa Novim Pazarom s obzirom na igru tima. Ne slavim poraz i nije mi svejedno, ali brate mili pa ne može sve da se dobije. Pa nije to komšinicina Super liga.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.493
Reaction score
5.960
Локација
beograd
Nema potrebe da iko klone duhom posle poraza u Francuskoj. U identicnoj smo situaciji kao i prosle sezone. Bod kod kuce nam garantuje prolece u evropi, a uz malo srece, nije ni prvo mesto nedostizno.
Stvarno bi bio fantastican uspeh da dve godinu u nizu igramo 1/8 finala evropskog takmicenja.
Sad je bitno pobediti cigansku filijalu i vratiti pobednicku atmosferu pred cehe.
Napred Partizan!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.493
Reaction score
38.560
Pravo pitanje je da li je poraz u Francuskoj od jednog gola razlike uopšte kiks i kako smo iz situacije gde smo se letos raspadali i pucali po svim šavovima uopšte došli u situaciju da raspravljamo o tome?

:napred-partizan:
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.344
Локација
Brèko, BIH
Trebali su početi od 13 ovi slovacki Češi protiv jarčeva iz Koelna.Što kaže pjesma od Dine Merlina
Pala magla do pola Uherskog hradišta, ne vidi se kuća ni kapija,malo zbog crnih snjegova,malo što si njegova.

Nadam se pobedi švaba
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
220
Reaction score
745
Локација
Beograd
Pravo pitanje je da li je poraz u Francuskoj od jednog gola razlike uopšte kiks i kako smo iz situacije gde smo se letos raspadali i pucali po svim šavovima uopšte došli u situaciju da raspravljamo o tome?

:napred-partizan:

Nije naravno problem izgubiti, problem je odigrati loše. Jbg, izgleda smo dostigli neki vrhunac forme i sad polako padamo, da li zbog zgusnutog rasporeda ili nečeg drugog ne znam, ali sve što tražim je da se da maksimum svojih mogućnosti protiv Slovackog pa šta bude neka bude.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.824
Reaction score
23.106
Локација
Beograd
X nam najviše odgovara, ali ako neko treba da pobedi, svakako Keln bolje. Nakon pola sata igre 0:0.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Najvise nam odgovara pobjeda Kelna. Onda mozemo i izgubiti i proci, a da Keln ne pobijedi. Uz to, Slovacko bi potpuno otpalo, tako da nece na noz igrati s nama.

Edit: Nisam vidio da je @STOOOLEEE slicno obrazlozio.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.824
Reaction score
23.106
Локација
Beograd
Keln iz drugog penala do vođstva u finišu meča.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.636
Reaction score
8.532
Локација
Македонија
Bilo bi previse da promase dva penala mrtve svabe. Keln vodi 0-1 82 minut.

Ako su nam dali dozvolu da imamo deca na tribinama to je jedna lepa vest. Nije zasluzio ovaj tim da na kraju jesenjeg dela ove lepe evropske price da igra pred praznim tribinama.
 
Последња измена:

marko78

Grobar
Учлањен(а)
12.08.2009
Порука
476
Reaction score
189
Jel sad ispadamo samo ako kumulativno a) mi puknemo od ovih cehoslovaka iz nice i b) keln dobije nicu?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.498
Reaction score
41.500
Локација
Žrnov
To je mislim jedini scenario u kome mi ne bismo prosli.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.263
Reaction score
3.029
Problem je sto nije isto u LK proci dalje sa prvog i sa drugog mesta..
Kao prvi izbegavamo ono doigravanje ili kako se vec zove,sto igramo sa trecim iz LE..kao prvi idemo direktno medju 16..
Edit:
Mislim da je bollje sto je keln dobio tamo,sad Slovacko nema sanse,keln ne verujem da ce da izgubi u Nemackoj,jedino se plasim nas samih…
 

Elric

Početnik
Учлањен(а)
19.02.2022
Порука
58
Reaction score
1.347
Finalna kalkulacija:

1. Ako pobedimo - prvi smo u grupi ako Nica ne pobedi u Kelnu. (Dobra stvar je što Keln pred svojima navijačima mora da pobedi da bi prošao!)

2. Ako bude nerešeno - prošli smo sigurno, ali kao drugoplasirani!

3. Ako izgubimo - prošli smo ako Nica pobedi ili izvuče nerešeno protiv Kelna

Dobro je da je Slovacko ispalo i da sem 500.000 novčanih motiva nema onih sportskih, dobro je da im je igrač sa brojem 10 Travnik suspendovan zbog tri žuta kartona, dobro je što će biti 15 hiljada klinaca u četvrtak i na kraju, dobro je da Keln mora da juri pobedu proitv Nice da bi prošao što nama otvara priliku za prvo mesto i nastavak evropske odiseje tek 9og marta u gostima a potom revanš na JNA 16og marta gde bismo jurili četvrtfinale pred svojim navijačima!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top