Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Max17

  1. Max17

    KK Partizan - uprava i marketing

    Gde se prodaju sezonske ulaznice? Vidim da sada pise da je od ponedeljka prodaja samo za vlasnike proslogodišnjih propusnica. Da li zna neko da li mogu sa svojom propusnicom da kupim jos za nekoga ili samo za sebe?
  2. Max17

    KK Partizan - transferi

    Odličan potez je novi ugovor za Lesora. Momak je to potpuno zaslužio u prošloj sezoni. Ume on da napravi nerezonski potez u napadu, da ispadne poprilično u odbrani, ali svojom željom i borbom sve to nekako prikrije. Mislim da će nam energetski mnogo značiti i da će sa ovim potpisom njegov motiv...
  3. Max17

    KK Partizan - transferi

    Nestvarno....ne znam šta drugo da kažem. Željko hvala ti što postojiš....
  4. Max17

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Odličan raspored u oktobru.....za nijansu slabiji protivnici dok ne zudjemo u formu... Ajmo sezonske !!!!
  5. Max17

    KK Partizan - transferi

    Idemo.....Naneliiiiiii. Vrhunski igrač, fantastičan šuter, odbrambeni igrač, momak koji može dosta da pomogne i u skoku. Odličan igrački IQ, što je ovom timu baš falilo u prošloj sezoni. Fantastično se kreće u napadu i dosta lako (nekako neprimetno) dolazi do otvorenih šuteva. Nema problem da...
  6. Max17

    KK Partizan - transferi

    Rade srećno u nastavku karijere.... Idi negde sredi glavu i postani ono što si davno trebao da budeš, pa se vidimo za godinu - dve.... Hvala za sve !
  7. Max17

    KK Partizan - transferi

    Ako je stvarno Exum, to je baš ono što nam je falilo u prošloj sezoni.....brutalno pojačanje, igrač koji i u napadu i u odbrani moze da pokriva pozicije od 1 do 3. Jako zahvalan, nekako deluje neprimetan, a uvek je tamo gde treba. Sada čekamo vrhunskog pleja i žurka polako može da krene.....
  8. Max17

    KK Partizan - transferi

    Mislim da će taj stav superstara Željko brzo da mu izbije iz glave.... Sličan je bio i Madar, pa je kao poklon dobio dosta tekmi da ne udje u igru ili igra par minuta. Pa i Glas je u jednom trenutku pomislio da je opasan igrač......
  9. Max17

    KK Partizan - transferi

    Ne sprečava ništa....moje logika je da mu je to bio prvi ugovor u ozbiljnoj ekipi i kao takav da verovatno nije bio milionski i da zato nije potpisan na vise sezona (ugovor na više sezona moze da obuhvata godišnje povećanje od 10 - 15%). Miškova logika je bila idemo 1 sezonu ako pokidaš i opet...
  10. Max17

    KK Partizan - transferi

    U mom prvom postu sam rekao da se neću baviti špekulacijama i da ću komentatisati igrače tek kada zvanično potpišu..... Ali kod ovog dečka moram da ostavim komentar.... Da, ja sam prvi, kao i većina grobara poludeo prošle sezone kada nas je ispalio (naravno da je tu veliku ulogu imao Miško...) i...
  11. Max17

    KK Partizan - transferi

    Nije mi jasno zbog čega ovde ima toliko negativnih komentara na ovu odluku Željka i Zorana. Po meni je ovo odličan potez. Svesni smo da Danilo nije došao da bude neki superstar, već momak koji će morati sa maksimalnim angažovanjem na treninzima i utakmicama da zasluži minute na terenu. Dosta...
  12. Max17

    KK Partizan - transferi

    Dobar potez. Domaći igrač, sa dosta iskustva i 2...3 dobre poslednje sezone. Verujem da neće imati neku preveliku minutažu, a kao igrač iz senke može dosta pozitivnog da donese.
  13. Max17

    KK Partizan - transferi

    U bog te....ni Golden State se ne bi žalio za ovaj sastav. Ja sam pravio Top tim....ti si već u prvoj sezoni evrolige prešao na EXTRA:D:clap:clap Madar i Koprivica moraju da dobiju šansu u sledećoj sezoni, jer stvarno imaju veliki potencijal (15ak min. u Evroligi i 20+min u ABI). Ovo što si...
  14. Max17

    KK Partizan - transferi

    Pozdrav Grobari. Od danas sam i ja član ovog foruma. Čitam ga već jako dugo....ponaročito ove košarkaške teme, pa sam rešio da se konačno registrujem. Godinama ne propuštam utakmice kkp-a, tako da ću eto iz mog ugla i pustiti po neki komentar na ovoj temi... Odmah da kažem da nemam nikakve...
Top