Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од milos28nov

  1. KK Partizan - uprava i marketing

    pisao sam i pr-u na IG pa neka proba on,ako vidi poruku
  2. KK Partizan - uprava i marketing

    Sto je najgore deluje da nema pojma o kome se radi..
  3. KK Partizan - uprava i marketing

    Sinoc se slavilo izgleda pa se desi ovo Mozda neko moze da pomogne?
  4. FK Partizan 2023/24

    evo koji preslikan derbi ove godine...svaki napad njihov traze prostor iza nasih ledja i uvek su brzi..takodje uvek korner jaci u skoku a nasa igra se svodi na kontru i improvizaciju...sem kontre nijednom nismo pokusali da damo loptu u prostor Goh definitivno ne opravdava ovoliko poverenje
  5. KK Partizan - uprava i marketing

    ko moze da ti zabrani da platis porez..prebacis pare i to je to...da nece da ti vrate pare mozda?
  6. FK Partizan 2023/24

    nadj je vazda bio na stetu kluba...cak smo mu i izmisljali funkciju vrv zbog nekih dugova sema i slicno
  7. Uprava i marketing

    ova uprava je kancer kluba,ova drzava je kancer za ovaj klub i oko toga se svi slazemo.. imali smo razne sezone i kada ulozimo u ekipu i dovedemo igrace i kada ne mozemo da damo 150k za boranijasevica jer nemamo desnog beka,ali u oba slucaja rezultat je isti a to je da lagano gubimo...
  8. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    koji bese linkovi najbolje rade?
  9. Uprava i marketing

    na dugom putu ozdravljenja..znaci za 10 godina nam mozda dozvoli jednu titulu ...i nasa smrdljiva uprava koja cuti na ligu evrope i ponizavanje... kaze omladinska selekcija losija od mnogih....
  10. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    mene je samo strah da ovi igraci ne umisle da su i ovako losi u el losiji od cigana u aba i da dopustimo da sa ovim penzionerskim domom osvoje prvenstvo...el treba bataliti vec pre par utakmica i sve snage uz pomoc skautinga i treninga prebaciti na aba ligu...jer pisao sam i ranije njima odavno...
  11. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja bar od njega neocekujem neke prodore i sl..vec samo ono sto je radio u prvom delu sezone a to je poludistanca kad ne ume da promasi...i gde je to sada nestalo? Mada mislim da su mu tu potrebni i dobri blokovi da bi izgradio sebi poziciju
  12. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Imali smo puno prilika da se odlepimo,ali njima je bilo dovoljno 2min da to urade i da ne mozemo da stignem8
  13. KK Partizan - uprava i marketing

    Mislio sam na Aba kosarku pod nasu
  14. KK Partizan - uprava i marketing

    I koja je cifra na kraju? Jer citam da ce davati 1.7m godisnje a 800k su troskovi putovanja i smestaja Znaci ostaje neka sica koja nama apsolutno nista ne znaci a sumnjam i drugim klubovima Postavlja se pitanje cime smo mi onda ucenjeni da ovim potezom unistavamo nasu kosarku kada vec nemamo...
  15. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    mislim da propali transfer mirotica nije razlog..mislim da bi smo bili slicni i sa njim..jer ko kaze da opet tu ne bi bio douzer ponitka kaboklo kaminski i sl...problem je u vise igraca ,a ne samo u jednom ne verujem da dolazak mirotica menja pola nase trenutne ekipe sa nekim drugim...
Top