Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.226
Reaction score
4.038
Локација
Uvek uz Partizan
Ja kada sam govorio da Duljaj ne treba da prihvati mesto trenera, ni on ni bilo ko drugi ovde se govorilo da će se ugasiti klub u tom slučaju. Ja kao laik mislim da je to moglo da dovede do odlaska vazure i doduše dolaska nekog novog vazure.
Ovako kako je Duljaj treba da ostane dok ne odu vv.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.805
Локација
Храм фудбала
Ја морам да похвалим и предсједника државе Србије који је и поред гомиле обавеза и проблема стигао да построји оба тима и да у част мајке Србије одиграју један прави пријатељски дерби у коме је једном тиму обећано да неће бити покрадени а другом да ће проћи у финале.
Обукли би они и мајице али се приликом прања смањиле па нису одговарале величине.

Да не буде све у режимском духу потрудила се опозициона Нова.
Screenshot_20240424_194856_Opera.jpg
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"
Jbt, ja kao da sam u nekom paralelnom univerzumu. Jedni očekuju od ove uprave da iskaže protest i nešto promijeni, drugi krive trenera za sve, treći i dalje pričaju o igri i taktici...

Nije ni čudo što ovaj vlada ovoliko. I, koliko vidim, još dugo će...
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
981
Reaction score
4.438
Локација
Nis
Ја морам да похвалим и предсједника државе Србије који је и поред гомиле обавеза и проблема стигао да построји оба тима и да у част мајке Србије одиграју један прави пријатељски дерби у коме је једном тиму обећано да неће бити покрадени а другом да ће проћи у финале.
Обукли би они и мајице али се приликом прања смањиле па нису одговарале величине.

Да не буде све у режимском духу потрудила се опозициона Нова.
Погледајте прилог 26679
Ma tako je bre...opozicija nas jebe. Samo vi pisite I glasajte protiv opozicije I uzivajte.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.861
Локација
underground
Овај данашњи меч је заправо показао да суђење и апартхејд према ФК нису проблем већ лош рад стручног штаба. Треба само наћи бољи стручни штаб и играче и све ће бити боље. Свих ових година је изгледа била ствар само у томе. Пф...где би нам крај био да смо то раније схватили...
Mislim da ti je mileta 51 lajkovao jer nije skontao sarkazam
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
405
Reaction score
725
evo koji preslikan derbi ove godine...svaki napad njihov traze prostor iza nasih ledja i uvek su brzi..takodje uvek korner jaci u skoku
a nasa igra se svodi na kontru i improvizaciju...sem kontre nijednom nismo pokusali da damo loptu u prostor
Goh definitivno ne opravdava ovoliko poverenje
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728
Kao i uvek i na svakoj temi,posle svakog poraza krene hajka na trenera i igrače..

Koliko li je vaš svet lep i šaren kada tako rezonujete, mogu reći da vam i zavidim..

Treba ovom forumu dobro čišćenje...treba i državi još više, al tu se niko od nas nista ne pita,jer vazda je više ciganije i  realnih Grobara..sto ovde na forumu, sto na biračkim mestima.

Još je ovo ništa, još ćemo mi da gutamo govana i govana..realno kao nacija i nismo bolje zaslužili..
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.805
Локација
Храм фудбала
Ma tako je bre...opozicija nas jebe. Samo vi pisite I glasajte protiv opozicije I uzivajte.
Није ти занимљиво како они који су против свега онога вучићевог, напишу током првог полувремена овакав наслов?
А ми смо у том првом били боља екипа, при томе како ти новинарчићи у покушају тако лако забораве како се дошло до овог "РАЗБИЈАЊА", није се то данас догодило, ваљда знају узрок тог "РАЗБИЈАЊА".

И ДА, НАПУШИ МИ СЕ СВАКИ ОПОЗИЦИОНИ НОВИНАР КУРЦА КОЈИ ВЕЛИЧА ПОБЈЕДЕ курве циганске И ОВО ШТО ЈЕ ВРХОВНИ ВОЂА НАПРАВИО ОД ПАРТИЗАНА!
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
981
Reaction score
4.438
Локација
Nis
Није ти занимљиво како они који су против свега онога вучићевог, напишу током првог полувремена овакав наслов?
А ми смо у том првом били боља екипа, при томе како ти новинарчићи у покушају тако лако забораве како се дошло до овог "РАЗБИЈАЊА", није се то данас догодило, ваљда знају узрок тог "РАЗБИЈАЊА".

И ДА, НАПУШИ МИ СЕ СВАКИ ОПОЗИЦИОНИ НОВИНАР КУРЦА КОЈИ ВЕЛИЧА ПОБЈЕДЕ курве циганске И ОВО ШТО ЈЕ ВРХОВНИ ВОЂА НАПРАВИО ОД ПАРТИЗАНА!
Koji je bre to vrhovni vodja?!!! Ciji vodja?!!
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.522
Reaction score
1.316
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Najmanje boli izgubljen mec od cigana u kupu. Najvise boli sto ni obicne majice sa okvirnom porukom savezu nisu smjeli da obuku.
Okupiran klub i ne vidi se kraj tome i spas.
Legende cute, ostali bivsi igraci cute, posjeta na utakmicama komicna
Klub bez igdje ikoga. Tugo moja, moj FK Partizane.

Takodje, da pozdravim i ove realne Grobare poput Popa radio spikera koji sire bratstvo sa ciganima, klimaju glavom na lazi i cute kad ih npr Covic ponizava u emisiji.
Sve one Grobare koji nece ni na tv da gledaju utakmice (znam ih licno).
Idite gledajte Real smecari jedni!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.805
Локација
Храм фудбала
И да се одјавим за вечерас са похвалом за Александра Јовановића :clap
Свака част људино, не само на одбранама него и на челичним живцима са ким ти мораш да играш и ко стоји испред тебе.
Човјек као на стрељани ови око њега стоје и гледају шта ће се догодити :pop
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Da sam na mestu golmana Jovanovića prebio bih pola tima u svlačionici. Trener i uprava su obični beskičmenjaci, bez trunke morala i čestitosti. Ova utakmica nije smela da se igra i tačka !!!
Konferencija za medije smešna, a činjenica da nam je PR preteča današnjih starleta, dovoljno govori koliko su nas uništili.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
340
Reaction score
1.771
Локација
Панчево
Verovatno ima nešto i do onih čuvenih "opraštanja" dugovanja, čime su se mnoge uprave još i hvalile. Ko zna čega je tu još bilo (lupam: ucena prilikom transfera u drugi klub, uzimanja procenata od plate igrača ... ). Otišli su nezadovoljni i to nezadovoljstvo i dalje traje.
Dobro, a je l' ima neko ko je otišao zadovoljan od nas, majku mu, pa da malo digne glas, ili ne daj bože zapne?! Mislim, ništa na tvoj račun, prosto se pitam. Do kurca sve.
 
Top