Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Moraelyn

  1. Moraelyn

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Eh što ti je kad je neko namazan. Napiše čaršav toboš stručne analize, samo da bi mogao da kaže "Udri po Fernandezu što jače možeš!". :buhaha Budimo objektivni (da ne kažem Realni :wink:) Real trenutno igra nešto što odavno nije viđeno u evropskoj košarci. Pored toga, ta igra Reala je...
  2. Moraelyn

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Da je Dule bio danas na utakmici, otkinuo bi glavu i Bogdanu i Gagiju. Pješke bi se vraćali za BG. Nego, piše se kao najbolja. Svaka čast Gagiću i da se zapitamo malo oko minutaže Daloa, kako reče Stojanče. Idemo dalje.
  3. Moraelyn

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Malo je komplikovanija priča od ovih 2 reda, ali se na kraju svodi na to. Najgore je u svemu prošao sam Edo kome su promijenili 3 priče u 15 dana. Što se tiče ljeta - slobodan je, a da li dolazi to će da zavisi od naših. Varijanta sa kojom je priča završena je "pa ako ne može sad, vidimo se...
  4. Moraelyn

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Niko nije blokirao transfer. Aca Rašković je pokušavao nešto da izmulja mimo ugovora koji dečko ima, "prodao" je priču Partizanu da može da ga dovede bez obeštećenja. Kada je na kraju ispalo da obeštećenje mora da se plati, čitava priča je naravno propala.
  5. Moraelyn

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Za sve one koji nisu gledali, snimak imate ovdje. Mislim da je ispalo dosta dobro, Džile je bio baš raspoložen i moglo je dosta toga interesantnog da se čuje. Plus je prozivao FMP kad god je mogao. :D http://www.youtube.com/watch?v=kBaao3tkNSs#t=476 Taman neka ovo bude neki moj poklon...
  6. Moraelyn

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    U subotu 28.12. u 16h pravimo jedno fino druženje sa Džiletom, nešto slično onome kao što je bilo sa Duletom prošle godine. Za one koji su u PG i okolini dođite, imate sve informacije ovdje: http://digitalizuj.me/2013/12/ne-biti-fit-i-dohvatiti-snove/ Za ostale, biće live stream sa...
  7. Moraelyn

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Možda je glupo da ja to pričam, jer sam i ja ušao u "obračun" sa čovjekom, ali stvarno nema potrebe da mu skačemo po glavi sad. Iznio je svoje zapažanje, dao svoje viđenje (i sigurno nije jedini Grobar koji ima/je imao taj utisak), bio više nego korektan... Što moramo svakog čovjeka da...
  8. Moraelyn

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Apsolutno. I sigurno bi jedan broj njih dobili da nismo pravili faul. Još nešto - ja uopšte nisam siguran da bih ja lično pravio faul u onoj situaciji. I dalje nisam siguran. Moj cilj je samo bio da objasnim da postoji vrlo jasna trenerska logika zašto je to urađeno na onakav način i da je to...
  9. Moraelyn

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Slobodno ti kaži svoje mišljenje, problem je samo što ti je (po mom mišljenju) rezon pogrešan. Ako u prvih 10 utakmica imaš 3 poraza, onda se u 11. utakmici prvenstva i to kod kuće, sigurno ne zajebavaš. Jer u tom slučaju padaš na diobu 6. i 7. mjesta, prvoplasirana ekipa ti bježi tri pobjede i...
  10. Moraelyn

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ajde idemo jedno po jedno pitanje koja su se provlačila ovdje. Niko ne pravi faul na kraju, svi brane produžetak - Glupost. Neko nepisano "pravilo" je da se na gostujućem terenu uvijek ide na pobjedu, na domaćem se brani produžetak. Ovo se koriguje uzimajući u obzir broj ličnih grešaka...
  11. Moraelyn

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Dodao bih na ovo što je napisao Carigrad još samo ovo - kako to da je prije toga Fener vezao nekoliko poraza, a poslije toga izgubio i od Karšijake i to lagano 10 razlike kod kuće. Željko i dalje pušta, da ono protiv Partizana ne izgleda namješteno? :banghead
  12. Moraelyn

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Sinoć je Nikolica imao -12, a Musli +2. Što se tiče Fenera, Nikola je igrao skoro čitavu prvu četvrtinu u kojoj smo ubacivali frižidere, veš-mašine i ostalu bijelu tehniku, ali nije igrao kasnije, posebno kada se lomilo, i zato ima +/- koji može da zavara. Ima tu i još jedna bitna stvar -...
  13. Moraelyn

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ti se ono bješe izdaješ za košarkaškog laika? :D Tako su nas fino isjeckali u dva navrata, a posebno kada smo prišli na -1 u drugom dijelu. :puke Momci nisu imali snage za ovo danas i to je bilo očigledno. Raduje Musli koji se (nadam se) ponovo diže polako. I dalje mi nije jasan odnos...
  14. Moraelyn

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Vrlo vrlo važna pobjeda. :clap Vidjelo se da nemamo grama energije. Uz standardno pederisanje Radovića (svaki put me muka spopadne kad ga vidim na centru) i povredu Bogdana, bilo je baš čupavo. Bogdan će biti OK, nije to ozbiljna povreda u smislu dužine oporavka, samo je vrlo bolna i zahtijeva...
  15. Moraelyn

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Nije floskula i ne gledam to samo kroz rezultate. Ima veze sa postavkom i filozofijom igre koju forsiraju i jedan i drugi. Konačni rezultat utakmice je uvijek spoj velikog broja stvari, od kojih su taktičke postavke i minijature tokom same utakmice jako važan, ali opet samo dio. U...
Top