Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Nervozni poštar

  1. Uprava i marketing

    "...čovek koji je bio član uprave od 1990. do 1999. godine..." Šta dalje reći...
  2. Uprava i marketing

    Mislite da je Dijana slučajno bila kod Marića?
  3. FK Partizan 2022/23.

    Ja se samo pitam šta je sa Stanojem bilo, kad ovaj čovek za dve nedelje pokaže kako se igra fudbal. Majke mi nije mi jasno.
  4. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Ma fizika je više manje, ali mozak / kreativnost... Ne možeš naći
  5. Liga konferencija 2021/22.

  6. Liga konferencija 2021/22.

    Sada se vidi koliko nam onaj pravi Suma treba. On da se uozbilji i Stanoje da ga pogleda, da ga uvodi u ritam. Ostalo je već sve rečeno.
  7. Uprava i marketing

    Treba pogledati...
  8. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Komotno da stavimo Đumi'
  9. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

    Ja se više Leha plašim nego akrobate
  10. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

    A jel može malo podrške za Stanoja i momke? Malo makar
  11. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

    Ama bravo
  12. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

    biće to prva utakmica u kojoj će protivnik igrati fudbal ko zna ne mogu da budem pesimista u 3. kolu kvalifikacija za le Partizan jednostavno prolazi dalje Ovo je valjda jedini pozitivan post danas (juče) Sva podrška Stanojeviću. Nisu dobro završavali, ali nisu izgubili od lošijih, a to je...
  13. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

    Ma kakvi Moldavci. Ne znam iskreno ni kako se zove klub. Ima da ih jebemo lose. Sa Belgijancima ce vec biti ono pravo. A i njih bijemo 1-2. (nije prelaz) :D E ovo je pravi grobarski pristup svakoj utakmici. Bravo brate!
  14. FK Partizan 2020/21.

    Ček, a što naši nisu branili izrečene stavove?
  15. FK Partizan 2020/21.

    Mnogo se mi odričemo Ostoje. Polako braćo, nije stari za bacanje, ume on još pokazati.
Top