Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
skandiralo se Mladiću, publika totalno odjebala kretene.
Istok vodio navijanje do jaja, a ni ljudi gde sam ja sedeo nisu oskudevali, nego naprotiv. baš jedno lepe veče navijanja, ili je možda to samo moj subjektivni osećaj posle odlaska na stadion nakon godinu dana pauze.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.009
Reaction score
11.847
Локација
JNA
Ovo je jedan od onih dana kada ti je sve lepo i potaman, kada nemaš nikavih briga.
Osećaj kao da sam se zaljubio!
Hvala ti za ovo Partizane, volim te!

I dalje sam pod utiskom, toliko da sam zaboravio sve detalje sa utakmice. Ne želim nikoga da kritikujem, jer su momci SVI DO JEDNOGA IZGINULI na terenu!
Prelepa atmosfera, zaista.

Aleksandre Stanojeviću, zaslužuješ statuu i mural ispred stadiona, a i izvinjenje od strane navijača koji su ti davali epitet namernog uništitelja Partizana (ima ih i na forumu).

Upravo, dovodite pojačanja!!!

Svaka čast svima još jednom, ovo je bilo epski!!!
 

Zbrindolin

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
60
Reaction score
315
Локација
o suhom vetru s juga moja dusa sanja
Hvala vam junacine lavljeg srca za ovu radost i srecu, za to sto ste ublazili bol nasem bratu Lutovcu, za to sto ste skinuli prokletstvo penala na nasem stadionu.
U Briselu je Bobek slao penale domacina nebu pod oblake, ove avgustovske noci su neki drugi grobari pomerali stativu sa nebesa da i mi ovde osetimo malo letnje radosti.
Tragedija pa sreca, nesreca pa radost, to je zivot, to je Partizan.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Шта рећи о овој драми вечерас тј синоћ, тј. јуче, још се не састављам са временом.........
Главни утисак утакмице, убедљиво главни утисак - БОРБА. Онаква борба, онакав фокус, онакво изгарање до последње секунде апсолутно сваког играча на терену - алал вера момцима и алал вера тренеру за то :respect
Места за критику као и увек има доста, испливале су и (очекиване) мане против ове баш гадне и тврде екипе али после овакве утакмице ови момци су заслужили да бар данас издвојимо оно што је било најбоље код њих, а не знам ни одакле да кренем ни одакле да почнем дал од Вујачића, дал од Терзића који је засенио Јовића, дал од Маркеца, дал од братства Шћекића, дал од Урошевића, дал од Поповића, дал од Суме.......какав убитачни фокус, каква жеља и изгарање.....свака част!
Руси су добили само оно што смо им дали неким нашим пропустима, ништа сами нису урадили.....били су здробљени синоћ.
Управи се најебем мајке што ову екипу и овај моментум нису подржали са бар још 1-2 појачања и што смо вечито у дуговима, увек имају изговор.....јебу нас управе од кад постојимо, од 66-е до данас.....пизда им материна похлепна
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Svaka čast svim našim momcima, od svakog igrača na terenu do trenera. Svi su dali svoj maksimum i to je moralo da se vrati. Bilo je i grešaka i ispadanja ali ne bih sad o tome. Lazar, Zdjelar vrhunske partije. Ali još dosta igrača je odigralo na top nivou. Kad se tako igra, mora da se vrati. Mi ovakve utakmice obično gubimo, rezultatski deficit, tvrda i ružna ruska ekipa, sve je bilo protiv nas ali je i sreća malo nas pogledala. Zašto i ne bi, gledajući cijelu utakmicu bili smo dosta bolji tim. Pali smo fizički u produžetku, Rusi su dosta spremniji i tu su nas pojeli, ali smo se dosta potrošili u 90 tako da nije ni čudo.

I da, za kraj, kad već spominjete komentatora sa RTSa, njegovo Seničanin me je ubilo u pojam cijelu utakmicu. :D
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Rikardo ih je razbijao u svakom duelu u Rusiji, a mi to nismo iskoristili jer smo isli u napad sa 2 igraca. Sad su obratili posebno paznju, pa je Rikardo opet na lijevu stranu odvukao njihovu odrbanu, sto je otvorilo malo vise prostora za Markovica koji je bas pokidao sinoc. U dva intervala nam je pala agresivnost i odmah smo primili dva gola, to je pokazatelj koliko je Sochi opasna ekipa i kako su sa timom koji nema Bog zna kakve pojedince bili 5ti u Rusiji. Jedan igrac ostane ne markiran na trenutak i oni to iskoriste.

Niko nije robot i greske se desavaju, pogotovo kad se pogleda na kojem su nivou fudbala nasi igraci u odbrani. Protiv ozbiljnih ekipa ne mogu da nadoknade sve svoje nedostatke samo voljom, kad tad dodje do izrazaja manjak kvaliteta, nekad se to ispravi nekad te kosta i tako fudbal kao i gra funkcionise. Jedino bi bas zamjerio Sanicaninu onakav kiks kod situacije kad je Vujacic vadio loptu iz gola. Ono je klasicano LingLong nabijanje lopte, kod kojeg stoper kao on ne smije onako da kiksne.

Sta jos da kazem...Hvala jos jednom igracima i strucnom stabu na nezaboravnoj veceri. Nije ostvaren jos uvijek neki rezultat sinocnjom pobjedom ali ono sinoc je bio rolerkoster emocija kakav samo Partizan moze da izazove i zato ce se dugo pamtit utakmica od sinoc.

Za Santa Klaru spremili smo... :D
 

zapad27

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2016
Порука
239
Reaction score
158
Bravo crno beli, bravo! Lazar odigrao vrhunsku partiju, Zdjelar takođe. Vraćanje posle oba gola, izjednačenje u '89, slavlje posle penala....hvala ti Partizane. Iskoristiti već u Portugalu ovo što su desetkovani, pa proći dalje. Iznad mene je bila porodica iz Trebinja, sa desne strane momci iz CG ..oni kao i mnogi drugi sinoć su proveli sate i sate na točkovima, imali troškove kao i nebrojano puta do sad, i ponoviće to jer žive za Partizan. Ponoviće i za 2 nedelje ako nas ne izbace ili zaključaju stadion zbog zla koje je mač u ruci našeg dušmana, i koji svojim delanjem sinoć(ovog puta skandiranjem) čine sve da budemo qrčina, da sav trud igrača, stručnog štaba i nas navijača padne u vodu. Zato živeo PARTIZANE, a sluge tj. ucenjena bagra koja nas potkopava neka puši kurac i udavi se u sopstvenim govnima.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
493
Reaction score
1.769
Jug katastrofa, sledece 2 bez odrasle publike. Nek skandiraju sta hoce na domacim utakmicama, ali zasto na evropskim, debili? Rikardo kad je primio loptu na 3 metra od gola okrenut ledjima pomislio sam da ce sraubom u stilu Pijetlovica da ga zabije, ali se odlucio na dodavanje. Sve u svemu bice tesko protiv Portugalaca koji su cvrsta ekipa, ali imamo sanse.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
Onaj osećaj kad se ujutru budis sa smeškom na licu. Čestitke prvo Stanoju na energiji i karakteru koji se preneo i na igrače, uz za nas teško zamisliv mentalitet da se 3 puta (1 u Rusiji i 2x sinoć) cupamo iz govana. Momci su izginuli, da smo i ispali ne bi im se imalo šta posebno zameriti, posebno u uslovima kada se i ovako skraćen roster na dan utakmice skrati za 2 čoveka. Posebne pohvale Lazaru koji je odigrao kao nikad ili kao nekad.

Naravno, sve ovo ne bi bio koktel Partizan da nije bilo i skandiranja Natku mladiću, da nije bilo uletanja na teren koje je izvesni celavi čika na terenu uredno snimao i da nema straha da li ćemo moći da pomognemo momcima na poslednjem koraku. Pre toga nastaviti seriju u linglongu, moraju se stisnuti zubi do kraja avgusta, titula je apsolutni prioritet, ali sa druge strane još jedna sezona bez Evrope bi bila katastrofa, tako da se i na najzapadnijem mogućem evropskom gostovanju u sred Atlantika mora odigrati pametno i hrabro.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Dva puta smo jurili rezultat, postigli go za izjednacenje u 90', u produzecima izvukli loptu iz mreze. Mislio sam da su takve stvsri rezervisane samo za nase protivnike :D.

Mozda je glupo izdavajati pojedince posle ovakve pobede, ali Markovic mr je odusevio. Nadam se da ce ovsko nastaviti. Ali, jedno veliko bravo svim igracima i Stanojevicu. I kada smo jurili rezultat bio sam ubedjen da idemo dalje, vidi se da je igracima samopouzdanje na visokom nivou. Moze se reci da smo izgradili pobednicki mentalitet.

Klinci na severu kako navijaju i jure se po tribini, definitivno prizor koji bih voleo da gledam svaku utakmicu. Bravo deco. Istok i zapad bastion Grobarstva.

Upravo, jebem ti majku.
Vucicu pedercino.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.603
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Evo i mojih nekih zapažanja o utakmici. Prvo čestitke igračima i treneru na strašnoj borbi i prolazu dalje. Pohvale za Istok i Zapad.
Prvo poluvremenu smo odigrali katastrofalno u obrani pogotovo desna strana Vujačić-Živković a na levoj Holender uvek kasnio da pomogne Uroševiću. Krivci za golove Vujačić i Zdjelar ali nema ko juče nije napravio neku grešku. Ko igra taj i greši ali strašna borba i vraćanje u igru ovako za evropu limitiranog tima dugo nisam video:respect I da nismo prošli na penale ja bi bio zadovoljan.Marković me najprijatnije iznenadio, ostali svi dali neki svoj doprinos prolasku neki golom, neki asistencijom, neki vađenjem iz gola, neki branjenjem,neki samo borbom. Borba i samo borba:napred-partizan:
I samo da dodam gledao sam juče 1.pol. Olimpija-Santa C. Jako zajebana ekipa, disciplinirana(ili je Olimpija toliko loša) puno jači protivnik od Rusa. Čestitke još jednom
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top