Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Nightwolf

  1. Nightwolf

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Partizanu bi sada dobro dosla jedna finansijska injekcija od milke evra. Deo bi se dao za porez, deo za neka dugovanja igracima, deo za miljenovica i sa ostatkom bi mozda mogli da potpisemo nekog makar na 3 meseca do povratka Bertansa.
  2. Nightwolf

    Odbojkaški klub Partizan

    Cestitke crno-belim damama :clap Ono sto me nervira jeste sajt kluba koji se jos uvek ne menja :banghead Mogao je neki zajednicki sajt da se odradi gde bi bila i muska i zenska sekcija.
  3. Nightwolf

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ja ocekujem da Kapiten eksplodira i odigra najbolje od pocetka sezone! Ajmo crno-beli!!! Borba bre!
  4. Nightwolf

    FK Partizan - sezona 2013/14

    http://www.zurnal.rs/2013/10/14/hrvat-o-utiscima-iz-beograda-romic-sjani-cimeri-ostojic-i-petrovic/index.html Mozda sam omasio temu ali...Ko je ovaj Romic sto se pominje?! Jel nam to najsrBskiji klub namerno preko ruznala podmece klipove kako smo ustaski klub ili sta.
  5. Nightwolf

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Mutavi se svojski trudi da cergi pomogne da osvoje titulu ali opet sve dodje crno na belo :) ili belo na crno ako hocete.
  6. Nightwolf

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Ma mutavom govnaru odgovara Rasovic jer ovaj cuti i radi sta mu se kaze. Dve ulizice i poltroncine u sportskom sektoru imamo - kvazi trenera i budjavog!
  7. Nightwolf

    Rukometni klub Partizan

    Seha liga je prevelik zalogaj i za nas i za slaninare. Nismo trebali da ucestvujemo sve dok klub ne obezbedi veci budzet za bolje igrace. To je moje misljenje.
  8. Nightwolf

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Apsolutno je jasno sta se radi! Ajde ti Rasovicu poltroncino teraj se vise iz Partizana! Sve kredite si izgubio kod mene. Dva zadnja vezna i Fofana na klupi? Ovo se namerno islo na los rezultat! Jebi se Rasovicu! Jebite se prodavaci titule sto pusite kurac cergarima zbog interesa serBskog...
  9. Nightwolf

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Evo i Barselona nije imala napred ime dok im je sponzor bio Regal ;) Jedina je mozda zamerka sto grb kluba nije iznad grba tehnickog sponzora.
  10. Nightwolf

    Odbojkaški klub Partizan

    @PAOK-Partizan Ja se iskreno nadam da ce promeniti sajt jer je stvarno bezveze da se nas klub vodi pod sajtom OK Vizure. Klub je prihvatio boje i obelezja Partizana tako da i sajt tj zvanicna prezentacija treba da se menja. Mozda treba skrenuti paznju adminu sajta?
  11. Nightwolf

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Kad ce tim sa brojevima biti predstavljen na sajtu KKP-a?
  12. Nightwolf

    Odbojkaški klub Partizan

    Cestitke damama! 3-0 su pobedile i osvojile Superkup Srbije. Ono sto me interesuje, a to je da li se ovaj trofej dodaje onim titulama stare zenske sekcije?
  13. Nightwolf

    Uprava i marketing

    Oduzimanje stadiona dva dana pred rodjendan. Dakle, projekat "Nacionalni stadion" je zvanicno poceo. :puke
  14. Nightwolf

    KK Partizan - sezona 2013/14

    http://www.zurnal.rs/2013/10/02/saradnja-partizana-i-folksvagena/index.html
  15. Nightwolf

    Uprava i marketing

    Koja je f-ja doticne pozerke kad je poseta klubu nikad bednija? Sta ce nama marketing kad se tacno zna zasto ljudi vise ne dolaze na stadion. Izgleda da ona prima platu kao necija konkubina jer kao direktor marketinga ona nema sta da trazi u klubu.
Top