Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Pa i pobedjuje, prvi smo na tabeli, sa ekipom koja nije najbolja u sampionatu. Retko ces naci ligu gde sampion pobedi sve ekipe gore od njega, nego imaju minimum 5,6 kikseva. Vuk na klupi Partizana ima samo jedan poraz u svim domacim takmicenjima, na gostovanju, protiv konkurenta za titulu.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
A ja sam bas hteo da sprecim ovo pljuvanje tako sto sam od pocetka sezone i za vreme prelaznog roka pisao koliko smo limitirani na svim pozicijama i da ama bas nista ne treba da se ocekuje od ovog tima. (Iako me na pocetku iznenadila mnogo dobra igra na pripremama)
Ali izgleda je bilo uzalud. Ili kao sto ljudi ovde vole da napisu: "ne brinite duplo smo jaci od od zvezde i ostale boranije, ali za evropu smo tanki." SMESNO! Realnost molim!
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Derbi ce da odluci sta ce biti sa Vukom. Iskreno meni se svidja kako mi igramo (osim drugog poluvremena u Novom Sadu), jedini problem je realizacija, ali to je problem koji nas moze kostati titule. Fale nam gol igraci, ne samo u spicu, vec i veznjaci koji imaju osecaj za gol, pa cak i stoperi. Nama su golovi Nenada Djordjevica, pa kasnije i Ivanova donosili titule. Nemamo igraca koji moze da ga "ucacka" kao sto je znao Dia, fali nam par pogodjenih slobodnjaka Nece Tomica, to su stvari koje moras da imas da bi razbio bunker kao sto je ovaj Javorov bio. Zato mi je najlogicnije resenje da se odresi kesa za Andriju Delibasica koji je bas taj tip igraca, a jos uvek je slobodan. U svakom slucaju istina je da Vuku fali malo harizme koju je imao Stanoje na primer, ali daleko od toga da je los trener.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Sve je to diskutabilno ,tada je klub bio na zdravim nogama ,Ilic je povezao nekoliko godina u prvom timu i tu sezonu izneo kao glavni igrac ,zamisli da smo ove sezone napadali LS sa Ljajicem? Iliev i Delibasic su verovatno najbolji tandem napadaca unazad 10 godina,Drulovic je uvek bio igracina , Cakar je bio dobar igrac koji je znao da zune ,Odbrana je bila cvrsta ...I Vermez je jedini trener u blizoj istoriji sa kime smo prezimeli u evropi i na kraju ispao od CSK koji je osvojio potom LE, u prvenstvu nije imao poraza ,isti taj Vermez sada ispusta 10 bodova ?

Nije mi namera bila da poredim taj Partizan i ovaj ili da govorim o Madriđanima. Poenta je bila da smo igrali protiv Javora na JNA! Izgovor ne može da postoji, jednostavno ne može! OK, može, promašili smo 10 šansi, lopta nije htela u gol, pa da kaže čovek nije nas htelo. Ali mi nismo imali 10 vezanih dodavanja kamoli 10 šansi. Ne trenira ih Đura, nije ih on vodio na pripreme, ili ja ili ti. Na utakmicama se vidi ruka trenera a mi svi vidimo kako to izgleda.
Nemoguće je naći opravdanje za totalno nepovezanu i bezidejnu igru!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Problem je sto ovaj tim uz neznanje muci NEZALAGANJE.

Ko to nije primjetio jos protiv svajcaraca nije mu vise za pomoci. Vuk ih ne moze napraviti igracima boljim nego sto jesu ali moraju da ginu ,uklizavaju i igraju presing.

Franc Bekenbauer je prije jedno 10 godina kada je Bayern izgubio rekao igraci danas nisu zaradili platu ne zato sto su izgubili nego zato sto su pokazali nezalaganje na terenu.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Mislim da je oko trenera sve rečeno i da se sada samo mlati prazna slama i stvarana tenzija.
Svako je izneo svoje mišljenje, neko misli da sa ovim timom ne možemo da nadigramo pazari i javor, neko misli da možemo, razlike u mišljenjima će uvek biti. uglavnom, niko ne misli da je ovaj tim kadar da igra protiv čelzija i mančestera, oko toga valjda imamo konsenzus.
Kad pogledaš da su poslednjih godina svi treneri koji su radili uzeli titule, samo Đuka nije, deluje kao velika ironija sudbine, ali eto, opet zavrzlama :)


Uglavnom, mislim da ovaj "fudbal" koji mi igramo nije za gledanje....


Treba se usresrediti na upravu i plaćenike sa tribine.
Sa boljim vremenom, doći će i bolji trener, sada je zaista svejdno ko je na klupi...
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Partizan - Javor 0-0

Partizan: Mladen Bozovic - Knežević, Lomić, Jovanović, Krstajić - Fejsa, Davidov, Tomić, Ilić Saša, Kleo, Diara (Moreira 53' Mijić 53' Ilić Brana 78')
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.103
Reaction score
15.879
Локација
Храм фудбала
A jeботе јел можете ви сконтати да није проблем у резултату?
Наравно да ми овакви не можемо добити све утакмице у првенству и да не "киксамо" никако.
Проблем је у игри које нема од почетка сезоне, проблем је што и кад добијемо ми играмо лоше понекад и веома лоше.
Ево ја се те горе утакмице не сјећам, али сам увјерен да смо сигурно имали барем 4-5 стопостотних шанси, и да они поштено нису прешли центар.

едит: па ајде просвјетли ме како је било :D
Хвала угани :respect
 
Последња измена:

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Džabe bacate poredjenja i pokušavate da opravdate vuka. ne zna, nije autoritet i tačka. nije problem rezultat, jasno je i slepcu da je ekipa u kojoj je voja stanković prvi štoper a druga izmena ostoja ubica, napad predvodi prekaljeni vitez koja nije za visoke domete, kiksaće se itekako i gde može i gde ne može, problem je što ako nemaš kvalitet, onda trči, tuci, udaraj, lomi, prebijaj,krljaj se. jebeš rezultat, jebeš titulu, trudi se samo, ne traži se ništa više od toga.

oni se laganezi u 85. minutu dodaju oko centra, kretanja nema, duša u nosu, glava je već na fristajlerima i blejvočovima. e to zameram vuku, šta si bre koj kurac radio s njima na pripremama? okej ovi što su došli na pozajmice sa 5 kila viška, al bre tebi NIKO u ekipi nije fizički spreman za malo jači presing kad se juri rezultat. nemojte da se zajebavamo, vuk kao trener ne postoji i to je to. oni bi isto ovako igrali i da on ode na poluvremenu gajbi da pika pes na soniju, toliko uticaja je ostvario na tim.
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
Ma stvarno imamo vise srece nego pameti,sreca nasa pa nam je konkurencija truba...Sledeca utakmica Jagodina u gostima,nisam uopste optimista.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Sva sreća pa nam cigani pokrivaju sve kikseve. Kakvi šabani :D Sad momci možete opušteno da kiksnete u Jagodini sunce vam jebem. Ne zna se ko je užasniji ove godine... Samo da nas Saletovo zdravlje posluži...
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Mutavi se svojski trudi da cergi pomogne da osvoje titulu ali opet sve dodje crno na belo :) ili belo na crno ako hocete.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.627
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Сложио бих се са претходницима и не бих више о Вуку, чак сам и пре пар недеља написао да иако немам позитивно мишљење о њему као тренеру, не видим му замену на видику, нити мислим да смена може тренутно нешто да донесе, сем неког привидног трзаја на 2, 3 утакмице.
Али стварно сте му јебали кеву с Војом.
Сваки други пост Воја.
Јеботе човек би помислио да смо претходних година имали одбрану као Италија с краја 90их.
Играли нам Савић, Бајић, Огњановић, Вјештица, Срђа Кнежевић и целе прошле године Остојић.
По кукању на Воју човек би помислио да ми играмо утакмице 5 5, а не да не шутирамо ни 2 пута на гол.
Поред Воје ту су наш понајбољи играч Обрадовић, пристојни Живковић, пристојни Волков, и на голу голман који није рупа као што смо неретко имали на голу, голмане не бих ни набрајао, позлиће ми само од помена Сафета Јахића.
Напад је истински лош и то јесте један од корена неефикасности, али реално ни не стварамо шансе па да кажемо да су неефикасни. Мислим да имамо нападаче који имају однос прилика гол 1 према 1, ми би били члан премијер лиге, не јелен супер ливаде.
Ако је у нечему проблем то је везни ред и то је основа.
Е сад мишљења су различита, многи мисле да имамо буранију у везном реду, док рецимо ја мислим да су Ђемба, Илић,Живковић, Јојић ( пљуван, а једини играч јсл од несретног Стевановића из воше, који кад дође до аутлиније уради нешто конкретно, избаци играча центрира, а и немали број пута нас је вадио) понајбољи везњаци ЈСЛ уз још пар играча. А да су и играчи попут Гулана и по мени потцењеног Брашанца сасвим пристојан додатак везном реду. Нинковић би могао, али то је већ друга прича. Саша Марковић је патетичан изговор за фудбалера али он не би ни требало да буде у мислима тренера, па макар му Радиша играо задњег везног.

Поента мишљења су различита наравно, али на овом форуму се овај тим ставио на ниво јединства из уба.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
mora svaki post Voja da bude. Gori stoper nikad nije igrao, mozda onaj Sljivancanin...ni Vjestica, Babic i co nisu ni prici ovome.
ja bih izasao sa igracem manje ako vec nema ko drugi.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Doduce Ostojic je jedno vrijeme igrao kao Paolo Maldini licno, sjeca li se neko utakmice protiv Intera u Milanu? Najbolji.
Italijanske novine su ga stavile medju 10 najprespektivnijih mladih igraca evrope. Sta se poslije toga sa deckom pocelo desavati je misterija za mene.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.279
Reaction score
34.166
Локација
vaginamandibularia
Jebiga,Stojanče, onda se opet vraćamo na čoveka koji je rašrafio taj solidni vezni red taktikom da štoperi i Stojković budu organizatori akcija i da se preskače pola veznog reda ili mulja na 20m ispred naše mreže...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top