Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Outsider

  1. Uprava i marketing

    U pravu je gazda naravno. Sacekacemo to i to, tad i tad i saznacemo sta i kako . Ko je predsednik, ko je odmah iza njega, trener, strucni stab i celu ekipu koja ce da vodi i da vedri i oblaci narednih ko zna koliko godina u FK "Partizan". Ali sta cemo ako to ne bude kako svi mi zelimo? Molim...
  2. Uprava i marketing

    http://mondo.rs/a751182/Sport/Fudbal/Buna-trenera-u-Partizanu.html Decembar je cudo!
  3. KK Partizan 2014/15

    Ja mislim da ni pobednik Evrokupa nece dobiti ovoliku premiju za osvajanje tog prvog mesta koliko su oni nama odrapili kaznu?! Koja je poenta? Banda, kao i svuda.
  4. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    http://mondo.rs/a750105/Sport/Kosarka/FOTO-Sasa-Pavlovic-upalio-masinu.html "DOBRO PAMTIM SVE..." Dobrodosao duso od coveka!!!
  5. Uprava i marketing

    Prvo o ovima sto cute. Tacno je da oni "cute kao picke", ali to je mnogo bezbolnije nego cutati kao "pizda", jer picka je polni organ i to je za njih kompliment, a pizda je veoma slikovita karakterna osobina koja mnogo toga govori o subjektu. Ovo drugo, "pizde", su svi oni nazovi navijaci koji...
  6. Uprava i marketing

    Ovo je apsolutna istina. Zasto je to uradio mozemo da pretpostavljamo. Svako ce reci svoje misljenje i pretpostavku. On jedino zna zasto. Svi znamo u kojem se to vremenu dogodilo i koje su tada bile relacije, koja politicka postavka i u kakvim su odnosima bili tadasnji politicki mocnici i na...
  7. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Sve ovo je plod prevelike zelje da se jedan pre svega divan covek i "Grobar" i veliki igrac i sportsman vrati u nasu porodicu i to treba shvatiti samo tako i nikako drugacije. To pokazuje i nekoliko postova napisanih na tu temu. Ocigledno je prisutna ogromna zelja i jos veca nervoza kod svih...
  8. Uprava i marketing

    Steta bi bilo ne iskoristiti potencijal ovog foruma koji i nosi njegovo ime, u sadasbnjoj situaciji kada je "Partizan" napadnut i preti mu sve najcrnje. Pa mi na ovom forumu imamo Doktore, Profesore, Inzinjere, Kraljeve, Ministre, Legende, Grobarcine, Grobare, Insajdere, Outsidere, Juniore...
  9. FK Partizan 2014/15

    - Živimo u neka čudna vremena, s naopačke okrenutim sistemom vrednosti, gde su normalne stvari nenormalne. I obrnuto. Zar ne bi trebalo svi da rade najbolje što mogu ono što vole i za šta su plaćeni?! Još ako su stalno gladni pobeda, kao ja, onda se nerviraju i “jedu” i kada ih na...
  10. Uprava i marketing

    Interesuje me sta o svemu ovome gore napisanom misli ovaj forum generalno, od vlasnika preko urednika i moderatora i nas kako neko rece pre neki dan, "obicnih clanova" a i onih neobicnih naravno. Neverovatno je da se toliko cuti o ovome na ovom forumu i jednostavno se preko ovakvih predloga...
  11. Uprava i marketing

    Cetvorica. Ja sam za crno-belog djavola, samo da pocisti ovu cigansku posast i iznutra i spolja. Svi mislimo i cekamo da ce propasti zbog dugova, ovo ono, a nece. Lopurde su to sa pedigreom. Mi moramo da ih oducimo od svega, MI "GROBARI"!!! Vrlo lako, samo kad bi MI to hteli, a imali smo vec...
  12. Uprava i marketing

    ^ :clap:clap:clap Svaka cast majstore.
  13. FK Partizan 2014/15

    Dobro je, BICE GORE!!!
  14. Uprava i marketing

    Gaku su odmah po rodjenju ukrali identitet."Who the fuck are you"?, uzviknula je babica kad je rodjen onako bez icega. Zato je dobio ime beogradske klinike u kojoj je rodjen. Nema on veze sa pumpama, hektarima , komercijalno sportskim objektima i stadionima, a ka'ce saznati da ima ostaje da se...
  15. FK Partizan 2014/15

    Zar vam ova djuriceva saopstenja u ovih par dana ( koja mi lice na rukopis nekog teskog "GROBARA", jer njegov nije sigurno) ne smrdi (a nekom mozda i mirise) na neku novu kandidaturu i ponovo vaspostavljanje istog za narednih nekoliko godina. A sve sto se desava ovih dana je posledica toga...
Top