Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Klub mora da se oglasi saopstenjem a ne izjavama za mocartsport ili kurir.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
I koja je svrha sad ovih izjava i saopstenja?
2 boda su nam otkinuta, Nikolic je umalo stradao...
Sve ovo je trebalo biti receno istog trenutka kada je doneta odluka da nasi navijacu ne mogu u pazar!
 

Outsider

Grobar
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
548
Reaction score
90
Prvo o ovima sto cute. Tacno je da oni "cute kao picke", ali to je mnogo bezbolnije nego cutati kao "pizda", jer picka je polni organ i to je za njih kompliment, a pizda je veoma slikovita karakterna osobina koja mnogo toga govori o subjektu.

Ovo drugo, "pizde", su svi oni nazovi navijaci koji samo kenjaju ovde na forumu a nikad nista konkretno nisu uradili ili bar predlozili da bi Partizanu, ovakav kakav je, bilo bolje. Oni koji jesu znaju da jesu i znaju sta su uradili i njima hvala.
Oni "gore" znaju zasto cute, naveli ste stotine razloga, a ZASTO VI CUTITE? Muda, procep... sta?
Pronadjite se, razmislite, pa onda posle nastavite da kenjate po tastaturi jer rezultat znam. Ogromna vecina ce sebe videti svakojako samo kao "pizdu" ne.

Ovo mozda deluje vulgarno ali ne izvinjavam se nikome, jer da bi ovde covek bio sustinski shvacen, ovim nacinom obracanja je jedino i moguce preneti poruku takvima, a jedino je ovako i razumeju.

Neces da budes pizda, pizda da budes neces, al' ipak ti si takav, i takav i umreces.
Toliko o polnim organima i "karakternim osobinama".

A sad predlog.
Gazda rece pre par nedelja "da se vatra ne pali u podne" i da treba sacekati. Podne odavno prodje, vec se uveliko smrkava mi jos ni drva nismo doneli, sibice nemamo a ni mesto ne znamo. A "zima" ne ceka, stiska sa svih strana. Ubija u mozak, polako ali sigurno.
Ako vec ne mozemo onu vatru da zapalimo, onu koja bi nas sve ogrejala, ja predlazem da zapalimo onu za razanj. Gazda ti rokni jednog "rogonju" kapitalca, jer posto nikako nismo mogli ovolike godine da se okupimo "oko Djurica", da se okupimo "oko raznja", a na njemu da se vrti "rogonja".
Samo pazi da ne naletis na "crvene mundire" jer sa njima nema sale. Ni Komandant Mark tu ne moze da pomogne, ni Blaf ni Zalosna sova sa sve Flokom.

Skup bi bio impozantan. Culo bi se i za ovaj forum nadaleko i na siroko.
Vreme je zimnice pa bi svako od clanova foruma doneo po nesto da se "krka".
Malo ajvara, malo tursije, sira, kajmaka, kiselog kupusa za salatu, duvan cvaraka, malo vina, piva, domace rakije, sumadijskog caja i naravno najvise rasola, jer bio bi to "nevidjeni skup" pa bi raso' bio neophodan posle "obimne razmene misljenja" medju clanovima foruma.
Da se "pogledamo u oci" i bolje upoznamo, naravno.

Eto, to je moj predlog.

Treba biti aktivan u zivotu uopste, u svim segmentima.
Clan sam ovog foruma pa evo i ovde da ponesto predlozim i uradim, a vi se izjasnjavajte, budite i vi malo aktivni, dajte malo kreativnosti.
Uskoro ce Bozic, Nova godina... raspus'...
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Da postoji uprava kluba, onoga dana kad nam je pravnim nasiljem otet stadion, trebala je hitno da zaseda i da pozove navijace da se odmah zapute ka zgradi vlade srbije i sa sobom ponesu sve sto je neophodno da se odbrani ono sto je nase, ukljucujuci i palice, nogare od stolova, motike, lopate, vrljike, drzalje, motke za susenje vesa i ostalo sto na bilo koji nacin moze da pomogne tokom mirnog i dostojanstvenog protesta.

Da postoje navijaci ovoga kluba, iste veceri bi se necekajuci poziv ili apel kluba, okupili ispred gorepomenute drzavne institucije i noseci sa sobom sve neophodne gorepomenute rekvizite biranim recima objasnili drzavi da je nasa imovina samo nasa i ne moze biti poklonjena nikome bez nase i saglasnosti opreme koju smo sa sobom poneli.

Medjutim, Partizan nema ni upravu, ni navijace. I zato ne treba da nas cudi sto nas maltretiraju u turskoj kasabi.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Један од разлога због којих нам се чини да наша Управа ради против клуба јесте тај што наша Управа стварно ради против клуба.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
@ Cb

Kao sto sam napisao juce, aktuelna uprava je odavno prestala da brine o klubu, ukljucujuci i fiz.bezbednost trenera i igraca.

Broj ataka na sportski sektor FK od 2011. do danas definitivno nije slucajan i pocinjem da sumnjam da pored naglasene pasivnosti, rukovodstvo ima i malignije namere.

Када је огромна већина чланова управе избегла одлазак у Лондон, ви мислите да би се цимали све до Новог Пазара. Па мутавко није био на 80% утакмица на ЈНА, да иде чак у НП. Сто пута сам поновио, тог хуманоида фудбал уопште на занима, нема никакву представу о тој игри или правилима. Да му дода човек лопту, саплео би се и погинуо на њу.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Reći ću vam samo jedno... sačekajte tih 30 dana od dana kada su ovi podneli zahtev za vanrednu Skupštinu. Ništa više neću da kažem, jer znam da govna iz UO dobro prate ovaj forum, pogotovo sada, pred izbore, koje su već namestili, samo treba da se aminuje.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
pisao sam ovde da je djuric preko ruzica na kraju prosle sezone sredio ninoslavu spasicu da ga izbace sa sudiske liste jer nas je urnisao u pazaru.(sad je kontrolor u drugoj ligi-teska degradacija)
kad sam to cuo nisam mogao da verujem, ali je to istina.
glodjovicu smradu ciganski mogu ti reci najebo si...

PRESIDENT ja samo kazem onako kako jeste:D
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
I posle Đura hoće da nas ugasi.
Odlučite se, jel Đurica naš dobar ili loš? :D
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Сад ћу ти ја рећи нешто у шта сам 99% убеђен:
- Ђура је лош, али ће нам брижна власт послати још горег.

Не кажем да се неко добар за нас не би кандидовао, али са оваквом ''подршком'' власти, ми можемо оечкивати дуготрајну агонију.

Највећи наш страх:
- ''Ех кад се сетим да смо кукали на Ђуру...''
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Reći ću vam samo jedno... sačekajte tih 30 dana od dana kada su ovi podneli zahtev za vanrednu Skupštinu. Ništa više neću da kažem, jer znam da govna iz UO dobro prate ovaj forum, pogotovo sada, pred izbore, koje su već namestili, samo treba da se aminuje.

Ne znam kako ovo da citam. Dobro ili lose. Ako je suditi po zadnjoj recenici da je sve namjesteno onda je kasno te beznacajno pricati o vandrednoj skupstini i promjenama.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
У среду Управни одбор Партизана и кандидат за председника

http://www.zurnal.rs/fudbal/partizan/10144/u-sredu-upravni-odbor-partizana-i-kandidat-za-predsednika

Jest da je kurir objavio

(FOTO) KURIROV PAPARACO: Predsednik Partizana bira se u kafiću, pogledajte ko odlučuje


Za istim stolom sedeli Nenad Bjeković, Duško Vujošević, Branko Ružić i Nenad Borovčanin


http://www.kurir.rs/sport/fudbal/paparaco-predsednika-partizana-birali-u-kaficu-clanak-1627049
 
Последња измена:

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Врло занимљиво ово из "Курира", са више аспеката...
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ako pobedi bjekovicev kandidat ocekujem pomoc kk partizan.
ne verujem da ce dule ovog puta napraviti istu gresku
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Ja mislim da ce Ruzic da se kandiduje a ovi ima da ga podrze .
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Ne verujem da ce se Ruzic kandidovati..sta vise..siguran sam. Isto tako, prilicno sam siguran da nece podrzati nijednog kandidata sadasnjeg UO...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@Boki, veoma moguce. Vidjecemo da li bi mu onda u interesu bilo da Partizan svake godine bude sampion . S druge strane u tom slucaju bi morao da napusti politiku a to prvo moram da vidim da bih vjerovao.Cestitke Kuriru, nije rekla kazala nego su ljudi postavili slike.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Ružić ne mrda iz politike. Koliko znam, u vrhu stranke se nešto radi, doćiće do nekih "mini" promena, ali on ostaje u vrhu SPS-a, i to je to.
Sigurno postoje stvari koje ne znam, možda neće biti tako kao što sam napisao, ali to što znam sam napisao :D
 
Top