Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од p_dragan

  1. p_dragan

    Evroliga 2012/13

    Guzili su se guzili ali mi pravimo najveće gluposti kad treba da ih naguzimo, Slobodna bacanja pa onda Leo sa dve izgubljene lopte u najvažnijim trenucima...možda on i postane nekad plej ekstra klase ali to će da bude kad prestane da teži egibicijama i počne da igra korisno...
  2. p_dragan

    Evroliga 2012/13

    Ništa nas ne košta da se žalimo pa ako nam usvoje žalbu usvoje ako ne ko ih jebe. Ne znam samo da li se plaćaju neke takse za žalbu...
  3. p_dragan

    Evroliga 2012/13

    Vujošević je odlično odlučio da se pravi faul. Preiskusni su su to igrači da ne bi izvukli neki faul 2 sekunde pre kraja i šta bi onda radili
  4. p_dragan

    Evroliga 2012/13

    Jesu oni barselona, ali da su toliko zasticeni od sudija to mi nije jasno. Pa oni ne bi usli u bonus da cetvrtina traje 45 min
  5. p_dragan

    ABA-liga 2012/13

    http://tashsport-tv-live.blogspot.com/2012/01/tashsport-tv-channel-1.html
  6. p_dragan

    Evroliga 2012/13

    Nemoguće da niko nije primetio priikom poslednje izmene Gordića da je Vujošević krenuo da mu kenja nešto a da mu je ovaj nešto kurčevito odgovorio. Pretpostavljam da je to razlog što posle više nije ulazio, kakvo crno odmaranje.
  7. p_dragan

    Jelen Superliga 2011/12

    Kakva tuga od fudbala...
  8. p_dragan

    Kup Srbije 2011/12

    Evo sad gledaam snimak golova i još više od Ilićevog kiksa me čudi Stojkovićev kod drugog gola... čovek je lepo krenuo sa gol linije da istrčava na tu loptu i umesto da se baci na nju za šta je imao vremena na pretek on od jednom staje i pušta cigana da šutne...
  9. p_dragan

    KK Partizan 2011/12

    Lo je po meni loš igrač, jedan od najgorih stranaca ikad u Partizanu. Uopšte mi ne ide u glavu kako je on mogao da igra u NBA... A i on da je sposoban da da 30 poena po utakmici i da prodire, asistira, pravi viškove, pa sigurno ga niko ne bi kočio da to radi... Baš je loš igrač a pogotovo loš...
  10. p_dragan

    ABA-liga 2011/12

    Ja nešto uopšte nisam impresioniran s Aciem, da se jednom NBA igraču onako poljulja samopuzdanje i da se pogubi... ali ajde da ha sačekam još malo, da kažem da je još u periodu adaptacije na novu košarku... Ono što me brine je katastrofalna odbrana Raduljice, pogotovo odbrana od 2 na 2, a...
  11. p_dragan

    KK Partizan 2011/12

    Malopre sedim u bašti hoteka Srbija i sede Pera Božić, Vule Avdalović, Saša Obradović i još neki koje nisam baš prepoznaou i kad sam kretao vidim iu hotela izlazi neki ogroman crnac u crno beloh opremi (adidas duks i šorc) i papučama... Ne znam dal ima neke veze s kk?
  12. p_dragan

    FK ĐurGarden 2011/12

    Možda Stanoje nije aminovao direktno to što radi uprava ali da je šmeker sazvao bi kzš i lepo pred novinarima rekao - situacija je takva i takva, u upravi su lopovi, sve mi prodaše, ništa nisu doveli i ja tako više ne mogu da radim dajem ostavku pa oni nek se jebu. Samim tim što ništa slično...
  13. p_dragan

    KK Partizan 2011/12

    Je-Ne-A opusti se ko ih jebe šta rade, nek im pomaže ko god hoće a mi ćemo opet da ih karamo svake godine a samim tim i državu zajedno sa njima. Ko zna koje su to priče kod njih, ko tamo pere pare i šta rade, nisu to čista posla. Drže ih veštački u životu da bi opet mogli da mešetare i opet...
  14. p_dragan

    KK Partizan 2011/12

    Pa normalno, nisu tol'ko ludi da to rade... btw, nije lako uklopiti veliki broj stranaca u ekipu, pogotovo uklopiti amere u evropski stil košarke i pravila...videćemo kako će to izgledati
  15. p_dragan

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Evo na sosu reportaža...
Top