Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
843
Reaction score
3.785
Локација
#вчћпдр
Ne razumijem neulazak Gordica i Andjusica u drugom poluvremenu, moze li neko da objasni?

Cijelo poluvrijeme Dragan igra pleja plus dva krila na druge dve vanjske pozicije... Cini mi se da ni tajm aut nismo imali??
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Nekada delujemo tako fizički inferiorni, da je to prosto deprimirajuće.

Можда зато јер заиста јесмо физички инфериорни и није нам потребан баш ЦСКА да би се то показало. Та физичка килавост је била уочљива против многих противника и прилично лимитира домете наше игре, а може се поправити једино новим именима у тиму.
После низа пехова и није имало шта много да се очекује од овог меча.
Али и ако пренебрегнемо реално стање ствари и односе снага, некако остаје траг утиска да је могло више и боље без обзира на пораз.
А опет, можда је и то неутемељено очекивање.
Свеједно, нека момци одраде како треба оне утакмице које нужно морају добити и све ће бити у најбољем реду, а овај меч одмах у фиоку и мисли усмерити према Мултивити.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Opusteno, ljudi, sta vam je? Nismo igrali protiv Bamberga... Da smo i mi i oni kompletni ubedjen sam da bi bila neizvesnija utakmica, jer njima Krstic znaci 20% tima, nama Vesterman i Bogdanovic 50% tima... Vidimo i da je Musli znatno losiji kad nema Lea u timu... Bice to sve ok, ne verujem ni da su se borili do zadnjeg atoma jer slede mnogo bitnije utakmice...
Nije ovo realna slika..
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Fali nam ozbiljna defanzivna cetvorka koja zna da opali za tri poena i ozbiljan centar. Musli i Gordon jesu odigrali korektno ali opet to nije dovoljno. Bez jake 4ke i 5ce mi ne mozemo da se suprostavimo nijednoj ozbiljnoj evroligaskoj ekipi. Ono protiv CSKA u Pioniru i protiv Barse u gostima je bio nas maksimum. Ovo nije kritika vec realno stanje same igre tima.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.089
Reaction score
8.450
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ne razumijem neulazak Gordica i Andjusica u drugom poluvremenu, moze li neko da objasni?

Cijelo poluvrijeme Dragan igra pleja plus dva krila na druge dve vanjske pozicije... Cini mi se da ni tajm aut nismo imali??

Mozda zato sto se jos uvek ne zna da li ce Leo biti spreman za cedevitu pa je Dule zeleo da ih odmori i sacuva svezinu. Ocigledno je bilo da smo pali u finisu poluvremena i sto da se trose bzvz kad je poraz bio neminovan a slede nam nekoliko bitnih meceva koji mogu dosta toga da rese!

Ne razumem kukanje i nezadovoljstvo...ko je ocekivao ovde pobedu i utakmicu na jednu loptu? Drzali smo se koliko smo mogli na kraju bas pali i jbg. to je to. Idemo dalje, ovo smo ionako unapred upisali kao poraz.
NIsam ni malo se nervirao tokom prenosa niti sam sada nesto besan. Idemo dalje, da dobijemo za vikend i sledecu u EL protiv Lijetuvosa
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Bolje izgubiti ovako nego opet sa pola koša razlike, okrećemo se bitnijim mečevima.
Gordić i Anđušić su kontam popili klupu za kaznu zbog debilno izgubljenih lopti i solaža kad nam se CSKA odlepio.
Musli kad hoće može mnogo samo je pitanje što on više neće nego hoće.
Milosavu naklon do poda.
Nama je Vesterman motor ekipe a sad su svi koji su sumnjali u njega valjda skontali koliko nam on znači.
Nadam se da će biti spremni on i Bogdan za Cedevitu ili makr jedan od njih dvojice.
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Po meni Gordic ono sto je odigrao pokazuje da ce biti dobro pojacanje. Ne znam zasto nije igrao u 2. poluvremenu, ali pretpostavljam da je odmaranje, nema svrhe kidati se za egal utakmicu u Moskvi kad nam nista ne odlucuje. Ima decko ulaz, brzinu, solidnu odbranu, a cini mi se i da se uklapa poprilicno brzo. Malom Milutinovu kapa dole, sin Dragan i Luca borbeno, idemo crno beli dalje!
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Sigurno da je na kvalitet meča uticalo odsustvo sa jedne strane Krstića, a kod nas Vestermana, koji je naš osnovni plejmejker i u nekom smislu pravi graditelj igre, tako da u pojedinim momentima te igre nije bilo. To njegovo odsustvo pokušali su da zloupotrebe Gordić i Anđušić i ja to naravno nisam dozvolio, tako da smo u drugom poluvremenu igrali u jednom sastavu koji je bio iznuđen u tom smislu. Možda se posle ove utakmice bolje poznajemo svi i mislim da će određenih efekata i reakcija sigurno biti na utakmicama koje predstoje

Tekst kopiran sa stranice Sportske centrale: http://www.sportskacentrala.com/?s=read&cat=2&id=118415#ixzz2CynqpiLD


E kad bi postojao neko u fudbalu slican Duletu i da 6-7 igraca posalje na goli otok
 

p_dragan

Grobar
Учлањен(а)
18.04.2009
Порука
339
Reaction score
0
Nemoguće da niko nije primetio priikom poslednje izmene Gordića da je Vujošević krenuo da mu kenja nešto a da mu je ovaj nešto kurčevito odgovorio. Pretpostavljam da je to razlog što posle više nije ulazio, kakvo crno odmaranje.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
843
Reaction score
3.785
Локација
#вчћпдр
Daleko od toga da sam ljut zbog poraza, ovo se ocekivalo, samo mi je nekako glupo bilo gledati ono drugo poluvrijeme koje smo igrali sa 7 igraca i (u mojim ocima) totalnu nezainteresovanost Duleta. Medjutim, ako to shvatimo kao sto Maestro kaze, ok... Iako, tako gledano, Dragan i Lucic su se onda bas istrosili :)

Gordicevim ucinkom sam bas zadovoljan, sa obzirom da mu je druga utakmica, zato me toliko i iznenadilo to da nije ulazio u drugom poluvremenu. Nadam se da protiv Cedevite nece biti nas jedini plej u ekipi.

Jedva cekam povratak Bogdana i Lea!

Nista, navijamo za Barselonu i Besiktas i idemo dalje. "Nase" utakmice tek dolaze.

Edit:
Izvinjavam se, tek sada procitah tekst sa SC u vezi Gordica i Andjusica.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Сложио бих се са претходним коментарима око Гордића и Анђушића... Верујем Вујошевићу, као и свих ових година, али мало је чудно почео да се понаша од како се вратио!

Пораз као пораз, ништа страшно, то смо и очекивали, али у самој игри се неке ствари морају променити...
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
nije se nista drugo ni ocekivalo.
tek nam slede bitne utakmice
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Kao što rekoh po kazni su presedeli, baš su preterano solirali i na kraju nam se CSKA odlepio. Nadam se da je Gordić sad shvatio da tako ne može da igra kod nas a Anđuša na sve dobro što je uradio nije morao da pravi takvo sranje a još se Bogdan vraća znači klupa mu ne gine.
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Posle ove Duletove izjave ocigledno je da saseca divljanje u samom startu, sto je dobro. Ukoliko je Gordic cist u glavi a nadam se da jeste posle ovakvih utakmica postace samo bolji.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Sto se tice Gordica vise mi je delovalo kao inferioriornost u odnosu na igrace CSKA nego na neku zloupotrebu polozaja, ali i meni se ucinilo da je nesto odgovorio Duletu posle onog pogresnog pasa kad mu je Dule prikenjao. A Andjusic je bas delovao bezobrazno na terenu. Prvo sto se šlepa uz tim u odbrani, a onda u napadu sutira kad mu se prohte, ne gleda da li je preko ruke i da li ima neko u boljoj poziciji. Aj jednom, ali 3 napada za redom u prvom poluvremenu nije nikome dao loptu. Posle ulazi u cetvrtoj cetvrtini i odmah sut preko ruke. Ako se Bogdan vrati ne ocekujem ga u igri protiv Cedevite.

Milutinov nastavlja da koristi svaki minut.

Milosavljevic se razgoropadio, prestao je da zavisi od suta i odmah je korisniji u svakom pogledu.

Bertans mi nije jasan, odlican sduter, ali bacanja ne moze da pogodi. Neretko mu se desava da promasi oba bacanja.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.089
Reaction score
8.450
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ne svidja mi se ovo javno prozivanje i kritikovanje...obicno Dule ne praktikuje to. Moze lose da utice na pomenutu dvojicu a i generalno na atmosferu u timu.
Definitivno Dule radi mnogo stvari koje ranije nije radio
 

klavijatura

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
222
Reaction score
32
Локација
Pionir
Iskreno, mislim da Gordić nije odigrao toliko loše, pokušavao je, nije išlo...
Ipak, mnogo smo slabiji od CSKA i to je kraj priče, možda i bolje da se igrači odmore pred bitnije duele...
Mada, moram da kažem da i Dule nekad malo i preteruje, bar po mom mišljenju, ali...ipak je on Dule, pa ga ne diram ;)
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Andjusicu nije prvi put ovo,i nadam se da cu ga sto manje gledati, jer ionako ima samo sut i uz ovakvo ponasanje moze samo da ode iz Partizana..Jer ne znam decko sta je umislio da je neki jebeni kralj kad se tako ponasa..Njega treba Dule sad cele nedelje trening u 4 ujutru pa da vidi dal ce ovakav da bude ili ce da se uozbilji..sto se Gordica tice nadam se da mu se ovo nece ponoviti vise jer bi nam znacio kao rezervni plej..
Jedino Dragan uvek 200% daje, i nadam se da ce biti on nas sledeci kapiten..Milutinov za sada kako pokazuje dostici ce velicinu Partizanovic centara(Krstic,Perovic,Pekovic,Maric) samo ako tako nastavi..
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Da li neko pamti kada je Dule poslednji put javno iskritikovao igraca imenom i prezimenom?
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ne svidja mi se ovo javno prozivanje i kritikovanje...obicno Dule ne praktikuje to. Moze lose da utice na pomenutu dvojicu a i generalno na atmosferu u timu.
Definitivno Dule radi mnogo stvari koje ranije nije radio
Daj ne zajebavaj. Šta je javno uradio recimo Hausu, pa i Kamingsu - ovo je bilo "maženje", totalna "nežnoća". :D

Kakav crni loš uticaj na bilo koga. Javno prangijanje zbog iskakanja iz sistema i dogovora = nema više iskakanja iz sistema i dogovora.
Biće obojica kao bubice, ili ih neće biti ubuduće. Kratko i jasno. Zna se ko je gazda.

Molio bih da se ne paniči bez ikakvog razloga.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top