Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Paja Čutura - најновије активности

  • Paja Čutura
    Paja Čutura је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Gde povuceno pa mi ne mozemo da se branimo protiv poslednjeg u ligi a da ne pricam nesto ozbiljnije....bice kao prosli derbi cim predju...
  • Paja Čutura
    Paja Čutura је одговорио(ла) у теми KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona.
    Cista banana i to dupla. Neverovatno da su to govnari priznali.
  • Paja Čutura
    Paja Čutura је одговорио(ла) у теми KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona.
    Dokle vise da primamo koseve u zadnjim sekundama cetvrtine svaka susa nam daje kos jbt vise. Napravite faul nek sutiraju bacanja. Covek...
  • Paja Čutura
    Paja Čutura је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Pa ko je problem? Ma mi dobro imamo i klub s obzirom na to ko ga vodi vec godinama. Sve ostalo je nevazno. Ono sto znam jeste da nam...
  • Paja Čutura
    Paja Čutura је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Ma ko zaobilazi, veruj mi da se javljaju,u fazonu "gde si brate" a onda dodju ovde i seru. Fuj.
  • Paja Čutura
    Paja Čutura је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Odjebacu kad umrem a mozda ni tad. Ja delim bol sa vama svakako, to sto ste vi zatrovani to je vasa stvar. Svi sve znate samo vas nema...
  • Paja Čutura
    Paja Čutura је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Pa dodji pa ti radi kako mislis da treba eno ostavio sam ponudu niko se nije javio.
  • Paja Čutura
    Paja Čutura је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Imamo ubedljivo najgoru odbranu u ligi a mozda i najgoru i u drugoj ligi. Ovo sta nasa odbrana radi ne rade ni deca ispred zgrade.
  • Paja Čutura
    Paja Čutura reacted to Sasha Bely's post in the thread Rukometni klub Partizan with Like Like.
    Bravo heroji. Najbolja utakmica koju sam gledao u poslednjih 10 godina. Pobediti 3 puta skuplji tim :respect Kakav šamar za prepotentnu...
  • Paja Čutura
    Paja Čutura reacted to Rade's post in the thread Rukometni klub Partizan with Like Like.
    Pogodila ga je dok je bio u sestercu na zemlji i to je to. Jedino nisam siguran da li je vreme bilo isteklo ili ne. Verovatno ne.
  • Paja Čutura
    Paja Čutura је одговорио(ла) у теми Rukometni klub Partizan.
    Sad gledam bas onu situaciju za sedmerac. jeste van 7metara skocio ali ga posle pogodila u nogu.
  • Paja Čutura
    Paja Čutura је одговорио(ла) у теми Rukometni klub Partizan.
    Ovako je sladje.
  • Paja Čutura
    Paja Čutura је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Pa ne radi se , vidis da pise lik da su ga jurili da ga biju zbog pickoustog nakon fasistickih poklica :D
  • Paja Čutura
    Paja Čutura је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Prvo nemoj da lazes, niko nikog nije jurio zbog pickoustog to prosipaj tamo na n1 forumima. Drugo, "fasistickih poklica" hahahaha znaci...
  • Paja Čutura
    Paja Čutura је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Ma ode ti sad predaleko, pa kad ljudi brane radju branice i udzbenike. Koji ce nam kurac radje kukoci kakve oni veze imaju s Partizanom...
Top