Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Pera93bgd

  1. Pera93bgd

    FK Partizan 2021/22.

    Malopre udjoh na sajt UEFA, gledam koeficijente za naredne kvalifikacije i vidim da cemo igrati od 3. kola kvalifikacija za LE umesto ruskih klubova koji su suspendovani.. Da li sam ja samo ispao Kostunica i nisam procitao ovo nigde ili je to neka novost? :D
  2. Pera93bgd

    Liga konferencija 2021/22.

    Medju 16 najboljih htedoh reci, u pravu si :D
  3. Pera93bgd

    Liga konferencija 2021/22.

    Inace prvo mesto je bitno i jer preskaces prvu knockout rundu i ides pravo u 1/16 finala.
  4. Pera93bgd

    Liga konferencija 2021/22.

    Ova Flora nema jednog stranca u ekipi. Drugo mesto obaveza cak i bez pojacanja.
  5. Pera93bgd

    Liga konferencija 2021/22.

    Bravo momci! :clap:clap:clap Desni bek, stoper i krilo pod hitno! Nece moci uvek da se prolazi na srce, muda i srecu..
  6. Pera93bgd

    FK Partizan 2019/20

    Dodao bi tu i Milenkovica, Ljajica i Nastasica, to je u poslednjih 10 godina najbolje sto je nasa skola izbacila. Nadamo se iz ove generacije da ce im se pridruiti Stevanovic i Pavlovic. Od mladjih Vlahovic, eventualno Sveta Markovic i Saponjic. Nije to ni tako mala brojka za jedan klub iz...
  7. Pera93bgd

    Liga Evrope 2019/2020

    Ne treba previse kuditi igrace za veceras. Prvi tim Uniteda u gostima, kakav god United bio, je 3 klase iznad nas. AZ za 3 nedelje je biti ili ne biti za nas. Tu cemo videti od cega smo.
  8. Pera93bgd

    Liga Evrope 2019/2020

    Jebeni englezi ponovo prvo pitanje na konferenciji o rasizmu. Samo zbog toga im treba jebati mamu veceras. Ajmo Partizan!!
  9. Pera93bgd

    FK Partizan 2019/20

    U toku je glasanje za "Golden Boy" u izboru italijanskog tuttosport-a, medju 40 najboljih je i nas Strahinja Pavlovic. https://www.tuttosport.com/sondaggi/calcio/golden-boy/2019/09/12-61010282/golden_boy_ecco_la_nuova_lista_dei_40_-_vota
  10. Pera93bgd

    Uprava i marketing

    Mozda je malo offtopic ali ja i dalje ne mogu da verujem kako je SNS upravi lagano proslo ovo povecavanje nasledjenih dugova. Samo kod nas moze da nakon revizije po dolasku u klub objavis dug od 10-12 miliona i onda 3 godine kasnije tvrdis kako si zapravo zatekao dug od 22 miliona. I na kraju...
  11. Pera93bgd

    FK Partizan 2018/19

    Hvala! Uspeo sam u medjuvremenu da nadjem na yt, izgleda odlicno, samo da ga ne ugase u medjuvremenu:
  12. Pera93bgd

    FK Partizan 2018/19

    Ima li neko neki kvalitetan strim da podeli?
  13. Pera93bgd

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Ne znam otkud toliko potcenjivanje Gent-a? Evo na prvi pogled na transfermarkt-u tim im vredi svega 2-3 miliona manje od Besiktasa i to samo zato sto je Domagoju Vidi (koji ih vrlo verovatno napusta) skocila nenormalno cena posle svetskog. Nadam se nekoj pozitivnoj reakciji igraca posle smene...
  14. Pera93bgd

    FK Partizan 2017/18

    Porodismo se! KUP JE NAS!
  15. Pera93bgd

    FK Partizan 2017/18

    Kad se setim prica da cemo bez Evertona igrati mnogo tecnije zato sto je on, jelte, takticki neobrazovan i nema pas igru. . . A realnost je da od njegovog odlaska mi nijednu ozbiljnu utakmicu nismo odigrali i da smo busni na sve strane.
Top