Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.853
Локација
Beograd
Aj malo da oživimo ovu temu, nekoliko sati do utakmice a niko ništa... :icon-rolleyes:

Uzmi Lazeta prve bodove, prve bodove, prve bodove!
Pravda za Lazetića! :D
Šta ako čovek ima večeras sjajan meč, a već od sutra bude ,,smenjen,, Batom? Jel to pravda?
Dobro, male su šanse za to ,,sjajan meč,, ali nada uvek postoji... :icon-rolleyes:

Što se Bate tiče, svi znamo ko je Bata, ali velika nepoznanica je ipak kakav je on kao trener? Posebno kao trener Partizana?
Nadam se i da je, vremenom i iskustvom, malo produžio svoj ,,kratak fitilj,, - svi pamte i dive se ,,prevaspitavanju Jarnija,, ali zaboravljaju da tada (i zbog toga) ostasmo sa 10 igrača na terenu...
Naravno više volim impulsivnog i borbenog nego mlakonju i mrsomuda u ekipi, pa i po cenu nekog isključenja, samo što to ,,isključenje,, ne sme da postane pravilo...

Bata je ,,dvojku,, dao ne samo Jarniju, Drobnjaku, Iviću, nego i Partizanu, i FSS-u, čim mu se nešto tamo učinilo da nije kako treba...
Sve je to razumljivo, nešto i časno, ali ovde ipak razmatramo šta ide u neku korist Partizana...?
Eto i Dragan Ćirić je prihvatio da bude SD, ali vrlo brzo je rekao, ovo nije za mene i otišao...časno i pošteno, ali Partizan od toga nije imao nikakve koristi...da li je korisnije ne biti u istom ,,jatu,, sa mutljavinama ali ne raditi ništa za Partizan, ili se ,,uhvatiti u vrzino kolo,, pa pokušavati da se uradi bar nešto...
Dakle nadam se da je Bata ne samo spreman da se uhvati u to ,,kolo,, nego i sposoban da neke stvari u ekipi što pre dovede u red, te da neće odmah odustati na nekoj skorašnjoj prepreci...

Osim toga, niko ne spori da je neka odanost ili navijačka pripadnost Partizanu nešto što je sasvim poželjno u našem klubu, ali ne sme se uzimati kao neki osnovni motiv nečijeg dolaska, čuj, Lola dete Partizan, jeste, ali ja bih više voleo da je u timu neki Everton koji je turbo-kosilica protivnika na terenu, pa makar ne znao ni reč Srpskog, a kamoli da pričamo o tome čije je on ,,dete,,...

Nama je hitno potrebna i šok-terapija i terapija i sve i svašta, i sve to što će odmah dati rezultate!
Ne da merimo ko je veći Grobar i ko je igrao u jačem klubu, nego da ,,merimo,, kako tim igra na terenu!
Pa bilo to do igrača, trenera, sd-a, uprave, navijača, svejedno...ali mora da se IGRA FUDBAL, a ne da muče loptu saigrače i navijače!

Đukić je bivši, Lazetić je sadašnjost, ali samo za jedan dan, a Bata nam je (trenutno) trenerska budućnost Partizana...
A ja neminovno moram da se osvrnem na igrače, ali prvo da kažem da je Ivica Iliev iz nekih objektivnih ili subjektivnih razloga, ali dođe mu na isto, sastavio izuzetno ,,mekan trbuh,, naše sredine, mlitav i nemoćan vezni red, premlad i prestar u isto vreme, prepovređen, istovremeno i nadobudan i plašljiv i u psihičkom (a i svakom drugom) ,,kanalu,,...
...teško svakom treneru sa takvim ,,vezistima,,...

A ako slučajno oni i nisu tako loši, nego miniraju jedan drugog, ili makar samo jednog, ili buše trenera iz nekih svojih razloga , ili imaju ,,lošu svlačionicu,, neke ,,klanove,, e to je još gore - to zaslužuje i ispisnice i slanje na tribine pod hitno!
,,Buši,, ti nešto u svom stanu ili svojoj kući a nemoj da mi ,,bušiš,, Partizan iz svojih sebičnih razloga!

Uostalom, videćemo večeras, ako ,,mrdnu i živnu,, malo više nego u četvrtak, znači mogu, ali nisu hteli dok je Đukić tu, a ako ne mrdnu ni večeras znači da su propali slučajevi (bar u ovom trenutku)...
Odvratno mi je ako mogu (ako su mogli) a neće, bezvezno mi je ako ne mogu sve i da hoće, ej bre oni su U PARTIZANU, timu gde imaju 10 puta bolje uslove od rivala iz Njiva lige, neko ih je BIRAO kao dostojne dresa Partizana a ovamo...kilonja do kilonje...

Ja stalno podvlačim ,,slučaj Everton,, dakle slučaj ali nažalost ne i PRAVILO u Partizanu! - momak je ORAO teren kod svakog trenera Partizana i na svakoj utakmici, a zašto to ne rade i ovi drugi to nek kažu jedan drugome i samom sebi, i nek se zapitaju - a zašto je Everton uživao puno poštovanje svih navijača Partizana a oni ne...

Odgovor je jednostavan može neko da umisli da je neka ,,veličina,, ali na terenu se sve vidi kao na dlanu!
I po reakciji navijača...
Šta, treba da dođe Bata Mirković pa da kaže šta ne valja u Partizanovoj igri, a to zna svaki redovan posetilac JNA i to gledamo već duže vreme!
I sad Bati (prvo Lazetiću pa u četvrtak Bati), ,vruć krompir,, u ruke, ajde Lazeta, ajde Bato spasavaj!

Pa šta ste vi dosad u klubu radili kad treba sad neko da spasava, bile vaše odluke, vaši prelazni rokovi, vaše pripreme, pa ništa ne valja U IGRI PARTIZANA! Samo Đukić kriv, a svi ostali ,,čisti,,...malo sutra!

A ako ne krene na bolje, uprava već ,,oprala ruke,, - mogu da kažu nije Bata kriv, tek je došao, ili Bata je kriv može i da ode, na kraju i Ivica je tu kao ,,rezerva,, za ,,seču,,...

Ali...odoh ja predaleko i preširoko...
Ko nije u Beogradu da mu kažem da je ovde pakleno vruće, stvarno je teško igrati fudbal po ovakvoj klimi, to priznajem...valjda bar one Dance ,,skuvamo,, klimom kad nam dođu na revanš...

A za večeras...nek igrači pokažu da im je stalo, da umeju da zaigraju bar u ponekoj akciji neki fudbal i da pobede.
Eto samo to.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Jos dvaipo sata do utakmice a ja vec u 5 brzini, gledacu sa ocem od zene, bice veselo.
NAPRED NASI mladost se plasi.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.232
Локација
GG 1978
Danas sa Božjom pomoći pobediti i ogrejaće ,obasjaće sunce iznad Humske ulice !!!

Veoma bitno zbog konsolidacije i pred evropske okršaje

Promena trenera ne može odmah doneti taktičke pomak ali želim da vidim želju i borbu do krvavih kolena..

Za sve treba vremena ali mislim da Bata će doneti ubrzo ono šta treba Partizanu a to je Partizanština..
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Fudbalski to je hraaaam! Idem sa osmehom i pozitivnim nabojem na stadion, nadam se da ću se vratiti još bolji.

Ajmo crno-beli!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
4-1 opusteno posle startnih 0-1 za goste :D

Salim se nek nam je Bog na pomoci, samo da se uzmu tri boda da mogu nastaviti sa pozitivnim mislima.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.290
Reaction score
8.059
Локација
Космос
Састав: Кљајић, Н.Р. Милетић, Ваљенте, Марковић, Н.Г. Милетић, Смиљанић, Ђерлек, Јанковић, Пантић, Сума, Рикардо
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.116
Reaction score
15.999
Локација
Храм фудбала
Nije mi jasno sta glumimo sa pozicijom golmana.
I u najlosijoj formi, bez bilo kakve volje Stojkovic je trista hiljada puta bolja opcija od Kljajica u zivotnoj formi.
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Svi štoperi i igrači koji mogu igrati tu poziciju, a koje imamo na raspolaganju trenutno su na terenu...

Ne znam da li je Ostojić opet sa ekipom, jer ga je Đukić bio odstranio od prvog tima? Zna li neko?
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.290
Reaction score
8.059
Локација
Космос
Лазетић ми изгледа као много интелигентнија копија Ђукића на основу изјаве коју је дао сада пред меч. Види се да му је био најближи сарадник дуже времена. :icon-biggrin:
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
E vako se daje podrska Novom Partizanu 20.0000 i kusur na tribinama, a ispred kapija jos toliko.

NAPRED, NAZAD nemas gde
 

Slavensky

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
84
Reaction score
100
Kratak upis pred sam (dugo čekani meč)...

Privremenom treneru sreća večeras, a Bati svu sreću i hrabrost od sutra želim...

Nego nešto u vezi Sume, i njegove pozicije... Pade mi na pamet , shodno svemu vidjenom i nevidenom za ovih godinu dana...

Pa ja bih bre njega u špic, bukvalno...

- ume da primi loptu
- ume da predribla jednog , pa i dvojicu...
-i eto ga samog pred golmanom
:ziveli
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Lola pljunuti ObaMikel. Najozbiljnije.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Kako je Ricardo uspio iz one pozicije da posalje loptu 5 metara pored suprotne stative je fudbalska misterija. Jos 10 prelaznih rokova da mu das Iliev nece ubosti centarfora.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Rikardo zabrinjava, cini mi se da je u zelji da sto jace opali loptu uspio da je skoro promasi.

Cist penal nije sudjen!

Vjerovatno najbolje poluvrijeme ove godine sto se tice angazovanja.

Nije da hejtujem al Sveto danas ne zna gdje udara.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top