Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Rade

  1. Rade

    FK Partizan 2023/24

    Nasao bi Vazura, ali nastale bi turbulencije. A ne vole se turbulencije ovde. Pogotovu, ako bi javno odbili, pa se stvorila bilo kakva buka. No, dobro, pisemo u prazno.
  2. Rade

    FK Partizan 2023/24

    Stoga neki zli jezici govore Floroje i prave ovde haos. Ne bi toga bilo da je bilo nereseno. U svakom slucaju, treba malo tenzije da se stisaju. Ne vodi to nikuda. Sto e kluba tice, strogo profesionalno i stranci, sto rece @Zlatiborpfc , ali cemo da se nacekamo dok do toga dodje.
  3. Rade

    FK Partizan 2023/24

    Cika Gorane, da krenem redom. Vi ste izgleda saglasni da covek koji nije strucan treba da upravlja nekim kolektivom. Mislio sam da smo to ostavili iza nas, da neki aparatcik rukovodi zbog svoje partijske (grobarske) pripadnosti, bez obzira na struku,. Njihov trener je takodje krs. To je...
  4. Rade

    FK Partizan 2023/24

    Duljaja za SD :D
  5. Rade

    FK Partizan 2023/24

    Znaci, optimalno bi nam trebalo 15-ak minuta, ako ne bismo izazvali neku tucu :D
  6. Rade

    FK Partizan 2023/24

    Na to sam i mislio. A nedovoljno je 6 ili 7. Koliko vec. Sto znaci da treba da se namakne dovoljno crvenih.
  7. Rade

    FK Partizan 2023/24

    Prvo apel - bez debilizma. U nedostatku boljih reci. Mislim na ove prozivke iz sestog osnovne. Nisam delio poene, nesto sam obrisao, nesto ne. Ubuduce sleduju poeni. Drugi apel, da se ne kopaju ponovo rovovi i da se brani ovaj ili onaj. Jedni kao napadaju Duljaja, drugi ga kao brane. Ne vidim...
  8. Rade

    Dule Vujošević

    Dobro, malo je prezupcio, nije covek dobar :D pa i preuvelicava neke stvari. Povod za ovaj izliv ne postoji :D Ali je 90 posto izrecenog tacno u nekom obimu :D
  9. Rade

    KK Igokea - KK Partizan 2. utakmica plej-ofa

    Možete da glasate.
  10. Rade

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Moras poceti da pijes :D
  11. Rade

    FK Partizan 2023/24

    Potpuno sam saglasan.
  12. Rade

    FK Partizan 2023/24

    @LazarP Nisi razumeo. Prikoci u odgovoru njemu, ako bi bio agresivniji odgovor :D A i ja ne jebem dva posto da komuniciramo kako ne treba.
  13. Rade

    FK Partizan 2023/24

    Nemoj da pises nebuloze da neko razmislja kao gmazura. Bolje da ga pljunes. @LazarP Prikoci :D Dobar ugovor je svakako bolji od neponudjenog, zar ne?
  14. Rade

    FK Partizan 2023/24

    A nije dobio bolji ugovor ponudjen napolju? :D
  15. Rade

    KK Partizan - KK Igokea 1. utakmica plej-ofa

    Možete da glasate.
Top